Taktik istiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve GLADYATÖR01 tarafından 1 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Silahlar:20 karışık lf4 10 prometheus çokça lf3
    Jeneratörler:full bo2 full hız
    Diroit:8 iris 2 havoc
    Pet:15 level 3 level oto yağma 3 level hammade 2 level düşman bulucu 2 level ticaret modülü
    Gemi:venom,diminisher aegis citadel sperhead şimşek
    Bu özelliklere göre nasıl seri uri kasarım haftada 1 zeta açsam yeter. (Para yatırma gibi durumum yok).
    Cubikona baskın oluyor ara sıra paladiumda rahat yok.hafta içi uri kasıp cumartesi indirim gününde %15le açmaya çalışacağım

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Sizlere tavsiyem palladium toplamanız olacaktır, orada sizi kesmeye başladığınızda ise cubikon veya boss kristallon keserek uridium kasmanız yönünde olacaktır.

İyi forumlar.

3. dostum selam öncelikle darkorbitte kapıları yapmanın 2 yolu vardır 1. paladuım 2. urıdıum iledir şimdi palada dalan olabiliyor imkanın varsa gece topla gece daha rahat oluyor kesen olmuyor toplayan pek kalmıyor 2. ise cubikonda takıl baktın baskın geldiler kaç hemen x-7 haritana orada tallon ve düşman bulucu varsa boss tallon dön baktın oradada düşman var sıkıntı yok hemen 4-5 e git orada kristallin ve aynı şekilde boss tallon dönebilirsin ayrıca destekde kasarsın işini kolaylaştırır 4-5 haritasında dalma sorunu baya nadir oluyor diğer maplere göre bunları kullanabilirsin en hızlı ve yüksek miktarda urıyı boyle kasabilirsin para yatırma gibi şansın olursa katlayıcı alıp 4-1 4-2 -4-3 maplerinde kutuda toplayabilirsin boylece max şekilde kutudan yararlanabilirsin.

4. Oyuna para veremem pala işi yatar cafede oyniyom.

5. Bu oyunu oynamanın 2 şekli var biri para harcaması yaparsın dilediğini gibi takılırsın,2.cisi parasız emek vererek bir yerlere gelmeye çalışırsın.2.yol uzun ve zahmetli bir okadarda can sıkıcıdır.Herkes bu oyunu imkanları dahilinde oynuyor,zorlama yok.Kafana göre takılmaya devam et kolay olsun işlerin.;)

6. Şimşeğim var demişsin o şimşekle bence patlamadan rahatça paladium toplayabilirsin , en azından ben tr4-6 adına konuşursam şimşek ile neredeyse hiç sıkıntı çekmeden topluyorum , biraz sıkıcı ama paladium toplayıp zeta açmak bence şuan yapabileceğin en mantıklı hareket olur .

7. uzayl80

uzayl80 User

levelin yüksekse en güzel uriyi 45 haritasında yaparsın eger 45 dolu olursa x6 x7 x8 + 51 52 haritalarında seri seri kasılırsın venom yada ageis işini görür pala toplayarak kapı yapılmaz cok keserler yazık günah işini garantiye al derim sana tavsiyem kapıyı uriyle açmandır

8. .maxpayne

.maxpayne User

vip almadan işin olmaz

9. whiteOrbit

whiteOrbit User

sabah erken saatlerde girebiliyosan pala boş olur vegayla pala kas akşamda cubi grubu bulup aegis le cubikon kesebirsin

10. merhaba görüşüne katılmıyorum kesinlikle pala toplanarak kapı yapılır ben günde 20 30 k pala toplayıpda zeus apis açtığımı biliyorum haftada en az 5 zeta giriyordum pala sıkıcı ona yapıcak bişey yok sabırlı olucaksın slot kesmede sıkıcı olabiliyor bazen

11. pala yatarsa geriye şu seçenekler kalıyor ya urıdıum kasıp haftalık kapı gününde basıcaksın yada kutu toplanarak yapılabilir ama katlayıcısız kutu çok zor açar kapıları ve paladan daha sıkıcıdır kutu toplamak en iyisi seri urıdıum kasıp urıdıumla kapı yapmaktır seri kasmanında yolu cubıkon boss kristallon uber kristallon dur

12. 4-5 e giriyorsun gördüğün yaratığı kesiyorsun uberlerde sibelon ve kristen uzak dur kanser ediyor çünkü :D 1 saatte min 10000 uri kasıyorsun kafeye geldiğin gibi müzini aç 2 saat transa geç. 20 k cepte mis. yalnız ben bunu x2 ile 19-22 k vurarak yapıyorum ordan hesabını tekrar yaparrsın.

13. KATALONYA

KATALONYA User

leonova kararsızları atıyorsun jeneratörler full hız diroitler full prometheus lf4 çıkıyorsun haritaya ne bulursan kesiyorsun böyle yaparak albay olan arkadaşım var hala ara sıra konuşuruz ben yapamıyorum malesef sağ el bileğimde ve kolumda sinir sıkışması var fazla tık yapamıyorum yapabilsem bende çıkmam hem scrapta kasarsın keyifli olduğunu da söylemeliyim bir ara bende cafe işine bulaşmıştım ama sonra çalışıp kendi pc mi aldım ucuz yollu işimi görüyor ama cafede boss kristallon veya bu x3 işi fena olmuyordu.

14. uzayl80

uzayl80 User

servarlar fark yapabilir 3 binlik depo 3 saatte toplanıyor + kesilme riski var benim dediğim şekilde hem uriyi kasarsın hem rütbeyi kasarsın pala toplama işi kişiden kişiye fark eder kimisi sıkıcı bulurkimisi zevkli bulur şunuda unutmamamk lazım günde 1 depo pala haftada 1 kapı yapmak demek eger 45 haritasında kasılabiliyorsa 2 saatte 24 bin uri haftada 168 bin uri toplar 7 günde arkadasın oyun aktif süresi uzun olsada 5 saat falan günde 50 k toplasa en kötü haftada en az 2 kapı acar

15. the_flood

the_flood User

oyuna girdiğin zamana göre boss yada cubi kesmen daha fazla avantaj.ayrıca petinin de gelişmesini sağlar alacağın tp ler. eğer günde 20-30k aralığı bişey yapabiliyorsan rahat girersin.zaten kapıdan da 50k gelicek.

16. haklısın serverdan fark yaratabilir ama örnekti verdiğim hani kasılmanın pek yolu yok kesilmeyi engelleyemiyoruz dediğin gibi en iyisi urı kasmak kullanım yerleri oldukça fazla herşey için urıyı kullanabilirsin 20 30k toplarkende tr4 deyim ama boşaltıyorum palayı bot kullananları

17. 10 prometeus çıkarsak elindeki envanterle o 10 prometeusu nasıl tamamladın dostum. arkadaş grubun mu var klanla mı kestin yaratıkları ? benim gemimin durumu prometeus hariç seninkinden iyi fakat ben yapamıyorum görevleri :) taktik paylaşırsan sevinirim. iyi oyunlar...

18. Arkadaşlar konuyu açan hesap benim ban yedi durduk yere o yüzden burdan yaziyom
    Soruna gelirsek aegis olup blde dolaştığımda grup buluyorum hızlıca yaptım full +full adamlarla

19. yani tanışıyor muydun yoksa rasgele şansına mı alındın gruba onu merak ettim. tr3 bl ye girince nedense herkes yağmacı gibi :) ne yanına katıyor ne de yaratığı sana bırakıyor

20. uzayl80

uzayl80 User

genel sohbete grup aranır falan yaz ageisim flan yaz hertürlü şansına bulursun grup burdakilerin cogu oyun arkadas cevresi kalkıpta mahaleden arkadas 3-5 kişi anca vardır yakınen tanıdık bende pro lazer yok hiç ugrasamam onu kasmayla lf4 ler neyime yetmiyo 30lf 4 hertürlü iş yapıyo zaten