Taktikler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ErzincanLee tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar Yine Ben :D Merhaba :)

Şmdi bn 14 lwl Leo+goliyim 9 lf3 9 elit hız var . 10 tane bo1 var :) 1 İris 7 Flax'ım . x-1 de 2.5 3 k atıyorum :) Kasılma Taktikleri verirmisiniz ?
    Ayrıca Goliyle Cubiyemi Geçeyim Yoksa Leoyla x-3 ve x-4 demi kasılayım Nasıl Yapayım ?

Son düzenlenen: 6 Nisan 2014
  2. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Size tavsiyem en az 15 LF3 15 BO2 olmadan yeni haritalara geçmeyiniz çünkü bu donanımla zorlanacaksınız ve kasılırken sabit durmayınız kestiğiniz npc'nin etrafında dönerseniz hasar almanız azalacaktır.

Keyifli Forumlar.

3. Yani x-3 ve x-4 haritalarında Kasılayım ? :)

4. Aynen. Modumun dediklerini yaptıktan sonra ırıslara başlarsın.

5. ama Cubide Daha Kolay Para Kasılmazmı ? :)

6. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Eski haritalarda görev yaparak cubikon'dan daha fazla credi kasacağınıza inanıyorum eski haritalarda leonov daha etkili bir gemidir.Cubikonda leonov ile kasılamazsınız mecbur gemi deişmeniz gerekecektir ve bundada vuruşunuz düşecektir.

Keyifli Forumlar.

7. 50 k ek hangar al benim gibi droit kas sonra goli la yararda var gelişince pala için ii bir taktik bu hangar
    nasıl kasarım deme ben guçsuzum ama kasıom bi 2-3 hafta ouo bazen

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.