Takvim buz solace

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve halilbnn tarafından 31 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. halilbnn

halilbnn User

Bildiginiz gibi takvim 25 gün oyuna girene buz solace ve kalkan veriyor ve oyuna 1 gün geç başladım 24. güne kadar olan bütün ödülleri aldım ama takvim yarın sıfırlanıyor en çok istedigim buz solaceyi alamıcakmıyım

2. V*A*Y*N*E1

V*A*Y*N*E1 User

maalesef alamayacaksın

3. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Malesef 25 gün üzerinden olduğu için sizde zaman zaman günlük giriş bonuslarını kaçırdıysanız 24. günde kalıyorsa 25.gün ödüllerini alamayacaksınız.

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
  4. ben aldım yani o gü n giriş yaptım vip de vardı ama gelmedi tasarımmım
    vip i o gün almıştım sonradan tekrar girdim ama vermedi ticket atacam nerde atacam bilmiyorum
    faydası ollur mu ticket atsam

5. Aliens

Aliens User

Ödülü almadan önce aktif bir VIP kullanıcısı mıydınız? Şayet ödülleri aldıktan sonra VIP alırsanız paket içeriği ödülü gelmez ve bu konuda Support'ta bir şey yapamaz; zira takvimde bunun olacağıyla ilgili net bir bilgilendirme vardır.

6. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

25. gün girişinizi premiumunuz varken giriş yaptığınızda alabilirsiniz. Oyuna giriş yaptıktan ve 25. gün bonusunuzu aldıktan sonra premium almanız durumunda diğer bonusu elde edemezsiniz.

İyi forumlar.

*-MR.YADEC-=)* bunu beğendi.
  7. İkinize de geçmiş olsun :(

8. Merhaba,

Konu geçerliliğini kaybettiği için kilitliyorum.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.