Takvim Ekranında Kaldım

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve sdiex3 tarafından 25 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sdiex3

sdiex3 User

Takvim ekranındaki loading yazısı dolmuyo saatlerdir böyle, çerezleri temizlememi ve bir kaç şey önerdiler ama hiçbirşekilde giremedim yardımcı olabilir misiniz ?

2. Bende de ayni sorun var. Darkorbit te güncelleme geldi güncelledim oyuna girmek istiyorum ama takvimde kaldı . Yükleniyor da

3. sdiex3

sdiex3 User

bende de güncellemeden sonra aynı sorun oldu ya sabahtan beri giremedim agatus etkinliğini kaçırmak istemiyorum :(
    çözüm bulabilen yok mu ?

4. Merhaba,

Çerezlerinizi temizleyip tekrar deneyebilir misiniz. Sorun sizden kaynaklı bir durumdur ben bunu yaşamıyorum gayet stabil şekilde oyuna giriş yapabiliyorum.

Çerezler

Yöntem ;

DNS Ön belleği Temizleme S.S.S
    Bağlantı Sorunlarına Sıralı Çözümler S.S.S
    Ön Belleği Ve Çerezleri Temizleme S.S.S
    Ek olarak ;

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download İçerisindekileri sil .

Arama kısmına '' çalıştır '' yaz enter .
    - %temp%
    - temp
    - Prefetch
    - Recent
    İçerisindekileri sil .

İstemci önbelleğini temizleyin kapatıp tekrar deneyin .

bunlar olmaz ise ;

Arama kısmına '' cmd '' yaz enter .
    - ipconfig /release
    - ipconfig /renew
    - ipconfig /showclassid
    - ipconfig /setclassid
    - ipconfig /displaydns
    - ipconfig /flushdns

Başlat>çalıştır>inetcpl.cpl>gelişmiş>sıfırla>kişisel ayarları sıfırla tik at
    sonra sıfırla

Eğer cmd komutlarını bilmiyorsanız internetten cmdnin nasıl kullandığını araştırıp öyle yapınız.

Yaptıktan sonra geri bildiriminizi bekliyorum.

İyi Forumlar.

5. aykude

aykude User

aynı şey bende de var, güncellemeden sonra oldu. çerezleri temizlemek de işe yaramıyor.

6. Merhaba,

Geri bildirim için teşekkür ederim.

Sorunu değerlendirebilmemiz adına sorunu yaşayan herkesin supporta 1 kez ticket atmasını rica ediyorum. Forum üzerinden bir işlem yapamamaktayız.

İyi Forumlar.

7. caner.123

caner.123 User

Aynı sorun bende de var yükleme ekranında kalıyorum çerezleride temizledim,ancak bir şey değişmedi.

8. sdiex3

sdiex3 User

çerezleri temizledim ama yinede giriş yapamadım o yüzden en son buraya yazdım

9. Merhabalar,

Sizler de bir önceki mesajımda belirttiğim gibi support birimimize 1 er adet ticket atarsanız sorunu inceleyip raporlama işlemlerimizin kolaylaştırması adına. Geri bildirimleriniz için teşekkürler.

İyi forumlar.

10. merhaba ..
    aynı sorun bende de var istemci güncellemesi oldugundan bu yana giremiyorum.ticket attım ama çerezleri temizleyin denildi. temizledim ama sorun hala devam ediyor.
    acaba rica etsek güncellemeyi geri alsalar. da bu kadar kişi sorun yaşamasak

11. Merhaba,

Bildiriminiz için teşekkür ederim, ilgili sorun çözülmüştür detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sorun çözüldüğünden dolayı kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.