Tamir Kuponları için kullanışlı bir öneri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve (E)(R)D(E)(M)34 tarafından 10 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Haritalara Tamir binası getirilsin mi ?

1. Evet

50,0%
  2. Hayır

50,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Geçen bir arkadaş tamir kuponları hakkında bir konu açmıştı fakat çok abartılı bir öneriydi bende biraz düşündüm bu kuponarla ile ne yapılır diye.

Bildiğimiz gibi tamir kuponları sadece gemi ve droitleri tamir etmek için değil merkez(x1-x8) haritalarında hızlı tamir olabiliyoruz tamire tıklayınca DP miz hemen fulleniyor.

Bu özelliğin normal haritalara da gelmesini öneriyorum taşın o tarafa küçük bir yer yapılabilir ve kasılırken Dp azalınca oraya gidip hemen tamir olup tekrar kasılmaya devam edilebilir.
    Hatırladığım kadarıyla hangarda savaşırken o hızlı tamiri kullanabiliyorladı bu özellik halen devam ediyorsa normal haritalara gelen tamir binalarında aksiyon içinde iken tamir edilmesin 10 sn bekleme süresi olsun(PVP de savaşırken kapıdan atlayamama tarzı)
    -Oyuncu gemilerinden hasar alınca veya hasar verince bekleme süres 1 dakikaya çıkar.

Böylece hem o binlerce tamir kuponları işe yarar hem de kullanışlı bir yenilik gelmiş olur.

NOT: Droit hasarlarının tekrar açılacağını biliyorum fakat hasar aktifken bile tamir kuponların birikmesine engel değildi.

Son düzenlenen: 10 Aralık 2019
  2. Sahmeran

Sahmeran User

Hayır diyorum çünkü bu özellik sayesinde Centurion benzeri hızlı gemileri kesmek imkansız olur. :) Nedeni ise haritayı dolaşarak savaşmaları. İkidebir can dolduracaklar :)

3. Basit çözüm: Oyuncu gemilerinden hasar alınca veya hasar verince bekleme süres 1 dakika yapılır. Lütfen oy vermeden önce kafandakileri sor :)

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

(E)(R)D(E)(M)34 bunu beğendi.
  5. Sahmeran

Sahmeran User

Merak etme oy değiştirme diye bir seçenek var :D

6. Soğuma süresi de eklenir, iyi olur. Tamir kuponları boş yere yatmasın.

7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.