tamir robotu saçmalığı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve OpTİMuS tarafından 10 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. OpTİMuS

OpTİMuS User

merhaba öncelikle herkese iyi akşamlar. Yeni yeniliğimiz olan gemi hareket halindeyken tamir olma olayı ile ilgili 1-2 şey söylemek istiyorum. İlk başlarda iyiydi canavar keserken tamir olabiliyoduk ama şimdi saldırı altında olmamama rağmen robotu tıkladığım halde tamir olmuyor. Bakın ya hareket halindeyken tamir olmasın eskiye çevirin ya da ilk getirdiğiniz o yenilik kalsın bu nasıl bi saçmalıktır bi yenilik yapıyosanız arkasında durun veya hiç yapmayın

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Elimize ulaşan böyle bir sorun yok şuanda. Lütfen çerez ve net geçmişini silerek modeminizi resetleyip tekrar deneyiniz. Ancak bunu da belirtmeliyim tamir robotunun soğuma süresi 15 saniye olarak güncellenmiştir.

İyi forumlar...

3. sayın modm sanırım tamir robotu ile ilgili yapılan yenilikten sonra robotun çalışmasında bir problem oluşmalı ki . şuan hareket halindeyken tamir robotu çalışıyor. ve bu olay benim bir çok tanıdığımda var. sanırım foruma pek yansımamış.

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Yeni güncellemeden sonra hareket halinde bile olsanız saldırı altında olmamanız durumunda tamir olabilirsiniz. Bu bir hata değildir yani güncellemedir.

İyi forumlar...

5. anlaşılmıştır. hata olarak düşünmüştüm. iyi forumlar..

6. Merhaba ,

Konu çözüme kavuştuğuna göre kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.