TanrıEru Kimdir?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TanrıEru tarafından 24 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. titans___

titans___ User

Bilgisi fazla diye birilerini ezen ve ezmeyen belli , hem kendi niki ile belli oluyor az çok , ben oyunda bile öyle şöyle nikim olsun demem maksat oyunu oynmak kafa boşaltıp stres atmak oyunda hile kullananlardan çektiklerimden dolayı uslüp bozmadan konuştuklarım anlaşılmıyor bu da bazı kişilerin anlamadık demelerine neden oluyor , ha bu arada eski adminlerden daha nitelikli adminler var ve eskiden adminlerde hile kullanan çıktı dememe alınanlar var hani forumu kast etmiyorum ben nikimi ingilizce uyanık botlar yapıyorum ve ban veriliyor soruyorum neden nikiniz uygunsuz yabari uyanık botlar diyerek uğraşıyım diyorum , çift güçlendirici ile dolaşıp 800-900 bin DP 2 milyon kalkan ema insta bo3ler ful gelişmiş 16 seviye tek gemiye 3 saniye bile dayanmaz mı gemi , üstüne buz ve yavaşlatma roketi atıyorum hadi dayanmadı , beyaz , rsb , cc-c uber roket atıp akıllı bomba atmama rağmen hiç dokunulmamış mı olur bu gemiler , ha bunların da açıkları olduğunu yakaladım da burda açıklamam kesdim o hiç DP si inmeyen gemileri , nasıl mı egolarını kullanarak o çok güçlüyüz şöyle yiz böyleyiz yakarız yıkarız diyenler egosu kaç ışık yılı uzaktadır onu bilim daha ölçemiyor o kaDDAR yüksek de açıkcası , geçen belgesel de izledim bilim o kadar uzakda ki galaksilerin mesafesini ölçemiyor , bende ölçemiyorum , bilim o kadar ilerlemedi bunların egosunu ölçmekte .

2. TanrıEru

TanrıEru User

bi seneden fazla olmuş yuH

3. Hort, a.s hoşgeldin.

4. ateistkeci

ateistkeci User

Mrb eru adam

5. TanrıEru

TanrıEru User

hort pek geldım sayılmaz öyle takılmaça yinede hb
    mrb tufan adam

6. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Üsluptan dolayı cezai işlem uygulanmıştır. Konu sahibinin tutum ve davranışından dolayı arşivlenmiştir.

Türkiye Takımı!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.