Tarayı ile Oyuna Giriş

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve İniieass tarafından 10 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. İniieass

İniieass User

Arkadaşlar oyunu istemciden oynayamıyorum felaket kasıyor. Chrome ile oynayabiliyordum ancak darkorbit ana sayfasına girince more options-agree seçenekleri çıkıyor agreeye tıklayınca takılı kalıyor sayfa gelmiyor.

Maxthon demeyin denedim oda felaket kasıyor. Yandex ile oynamak istiyorum. Eskiden yandex ile oynadığım zamanlar en iyi fpsyi yandex ile alıyordum. Bilen yardımcı olabilecek birileri var mı beyler oyun istemcisini nasıl yandex üzerinden açabilirim ?

2. yandex hakkında bilgim yok ama ad block ekleyerek tarayıcına agree yazısını görmeyebilirsin.Ben şuan Uc Browser kullanıyorum 2021'de bu yüzümü güldüren tek tarayıcı client cıktığından beri dene bi istersen.

3. İniieass

İniieass User

chrome orjinal olmadığı için adblock ekleyemiyorum ki. Uc browser dede more-agree engeline takılıyorum :(

Son düzenlenen: 10 Aralık 2021
  4. Link atamıyorum ama, meşhur video platformuna darkorbit Uc Browser diye arat ilk başta karşına gelecek oradan videodaki adımları takip et agree çıkabilir gene UC Browserin setting kısmına gir ordan ad block ordan filtre page ads kutusunu isaretle aşağıya www.darkorbit.com yaz add kutusuna tıkla sonra darkorbit sayfasını yenile umarım yaparsın çalışır.

Sende olanı kaldır ama önce

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Aralık 2021
  5. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Bu yönde bilgi ne yazık ki iletemiyoruz. Oyuncu arkadaşlarımız yardımcı olabilir.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Aralık 2021
  6. İniieass

İniieass User

Çok teşekkür ederim hocam oldu. :D

7. Sevindim yağ gibi kayıyordur:)

kaptan34 bunu beğendi.
  8. smoonrise

smoonrise User

Bazı tarayıcı girişleri için önceden ayarlanmış diyip link verenler yada eklenti eklenmesi için link verenler var onlardan uzak durun derim ben çok çetrefillli işlemler ile güvenlik açığı oluşturacak işlemler ile giriş yapmakta çok mantıklı gelmiyor tarayıcı için nelere izin veriliyor bilinmiyor .
    Maxthon tarayıcısı sende iyi performans veriyor ise çok daha sade ve kolay ayarlar ile yapılıyor aynı yerde videosu var .

9. Purgatory

Purgatory User

"We value your privacy" penceresi Darkorbit'in kronik sorunlarından birisi. Daha çok etkinlik zamanlarında geldiğine şahit olabilirsiniz. Bunun haricinde sorun düzelmektedir. Şahsi görüşüm, elimde kanıt olmamasıyla birlikte bunun bilinçli yapıldığı yönünde. Arkadaşlar çözüm önermişler ancak hala Chrome üzerinden çözüm önerisi bekleyenler olabilir diye aşağıya hazırladığım gif'i ekliyorum. Sorun tekrar kaldırılana kadar bu yöntem işinize yarayacaktır;

10. Bende şuan indirdim bakacağım takıldığım yer olursa sorarım ;)

Resimli olarak anlatabilir misin zahmet olmazsa.

Tarayıcıyı indirdim hoşuma gitti kullanışlı ve hızlı geldi bana.

Son düzenlenen: 10 Aralık 2021
  11. İniieass

İniieass User

Oldu hocam da oda kasıyor bende

12. İniieass

İniieass User

Sağolasın şefim oluyor da her sayfa degiştimem de geliyor yine bu ekran illellah ettirdi vallaha kalıcı bi şekilde kapatabiliyor muyuz bu ekranı ?

13. Purgatory

Purgatory User

Kalıcı bir şekilde kapatabiliyor muyuz?
    Aslında cevap evet. Ancak G.i.ş'e uygun olmadığı için bu konudan maalesef bahsedemem. Tavsiyem, oyunun kendi istemcisini kullanman yönünde olur.

YARGU bunu beğendi.