Öneri tarayıcı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MAK1453 tarafından 3 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. MAK1453

MAK1453 User

merhaba arkadaşlar. maxthon tarayıcı kullanıyorum. tarayıcılar arasından maxmium verim aldığım ve çok memnun olduğum bir tarayıcı. fakat son günlerde bir anda kapanıp beyaz sayfa oluyor ortasında ünlem oluşuyor. hiç bir şeye tıklıyamıyorum kapatmak zorunda kalıyorum. günde 1 kez yapıyordu son günlerde tekrarlamaya başladı 2-3 kez yapar oldu kullanıp böyle sorun yaşayan var mı veya ne önerisiniz.

2. Opera kullan ve flah güncelle. Opera da ben minimum 50 fps alıyorum memnunum çerezleri filan temizle

3. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Tarayıcınızın çerez temizliğini yapmayı unutmayınız.Bu yüzden kaynaklanıyor olabilir.

İyi forumlar

4. MAK1453

MAK1453 User

aynı fps yi alıyorum oyunda problem yok neredeyse sorunsuz isterse ekran oyuncudan , yaratıkdan geçilmesin yine problem yok tek sorun bir anda günde 1 kez kapanıyor son günlerde bi kaç kez daha fazla olmaya başladı.

modum çerezler düzenli olarak temizleniyor.flas player her zaman güncel bunu çözemedim bir türlü.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Aralık 2015
  5. Merhaba ,

Tarayıcıyı komple kaldırıp en baştan kurmayı deneyebilirsiniz. Yada flash player'ı kaldırıp baştan güncel olanı kurabilirsiniz.

İyi forumlar.

6. MAK1453

MAK1453 User

modum onlardan yana sorun yok hepsi düzenli olarak yapılıyor zaten. aynı tarayıcı kullanıp böyle sorun yaşayan var mı diye baktım çünki başkası yardımcı olamaz bu soruna biraz bekliyelim bakalım maxthon kullanıp öyle bir sorunla karşılaşan var mı !

7. Merhaba ,

Bende bazen Maxthon kullanıyorum bazen Yandex kullanıyorum. Çok nadir olsa da bahsettiğiniz durum oluyor. Fakat sürekli olan bir durum değil. Oyun için bazen Yandex bazen Maxthon kullanıyorum. Eğer yandex denemediyseniz bir de onu deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

8. MAK1453

MAK1453 User

aldığım hata budur modum özellikle kapıya giremiyorum çekiniyorum az önce verdi bu hatayı tamda kapı arasına denk geldi.bu sorunu nasıl çözücem bilmiyorum. bu arada maxthon haricinde hiç bir tarayıcıdan iyi verim alamıyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Aralık 2015
  9. Merhaba ,

Maxthon ve Flash Player'ı bilgisayardan Program Ekle / Kaldır kısmından tamamen kaldırıp en baştan güncel olanlarını tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

10. MAK1453

MAK1453 User

denedim kıyamet modum. maxthon dan sonra verim aldığım 2.ci chrome var ondada shockwawe hatası veriyor onuda çözemiyorum.dediğinizide yaptım tekrardan kaldırıp yükledim.

11. Merhaba ,

Peki tekrar yükleme yaptıktan sonra düzelmedi mi ? Ayrıca Yandex tarayıcısını denemediyseniz bir de onu deneyin. Ben karışık olarak yani bazen Yandex bazen de Maxthon kullanıyorum.

İyi forumlar.

12. MAK1453

MAK1453 User

maxthon da veren hatayı çözmem lazım modum benim için en iyisi o olacak yandexi çok önceleri az kullanıp kapatmıştım heralde ondanda verim alamadım ki öyle hatırlıyorum. çözülemiyecek bi sorun olduğunuda düşünmüyorum sanki bi ince ayar sorunu fakat bulamadım sorun olsa hiç giremem kasma yapar donma yapar yani oynarken istediği kadar yaratık istediği kadar da oyuncu olsun banamısın demiyor ama o arada ki ölümcül kapanması var !

13. Merhaba ,

Flash Player Hakkında Bilgiler

İlgili konuyu incelerseniz belki yardımı olabilir alt kısımda bir kaç ayar var. Gerçi maxthon'da bu ayarlar yapılamıyor.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Aralık 2015
  14. MAK1453

MAK1453 User

verdiğiniz link bozuk modum

15. Merhaba ,

Link hatalı eklemişim sanırım şimdi düzelttim.

İyi forumlar.

16. MAK1453

MAK1453 User

modum bana maxthon tarayıcısı ile ilgili daha önceden bu hatayı alan arkadaşların konuları varsa atarmısın öneride bulunan var mı diye bakalım imakanımız var buna !

17. Merhaba ,

Şu an baktım ama sorun yaşama ile ilgili konu az ama çözüme dair net bir şeyler yok. Bunun dışında daha çok maxthon tarayıcısı önerileri var. :)

Flash player'ı kaldırıp en güncel versiyonunu kurmayı denemediyseniz kaldırıp güncel olanı kurunuz.

İyi forumlar.

18. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

bu sorunun aynısını ben önce mozillada sonra yandexte yaşadım,şu cadılar tünel kapısın son iki gününde.normal haritalarda ve oyunun genelinde,hiç farketmiyordu.fps 60 ama oyun bir anda donuyordu,hiç bir şey çalışmıyor sonra bu resimdeki ünlem işareti.kıyamet modun anlattığı gibi her şeyi denedim,komple format attım pc ye,fakat hiç bir şekilde düzelmedi.sonra operada ve chromda denedim fayda yok.günlerce kafayı yedim,korkudan kapı yapamadım.araştırma yaparken maxthon tarayıcıyı öğrendim,şu an onu kullanıyorum ve sıkıntı yok gibi.son üç günde 6 zeta yaptım hiç kopmadı.fakat ccleanerla günde iki-üç temizlik yapıyorum.yani kısacası senin durumunu anlayabiliyorum.

MAK1453 bunu beğendi.
  19. İnternette ki tüm işlerim için Opera kullanırım uzun zamandır hiç ama hiç bir sıkıntı yaşamadım. Sadece Darkorbit oynamak için Mozilla kullanıyorum. Operayı kesinlikle DO için önermiyorum, oldukça kötü bir performans veriyor. İ5 cpu, MSI GTX 970 gpu, 8gb ram olan sistemde bile 40-60 fps arası veriyor boş haritada en yüksek ayarlarda. Aynı sistem ve ayarlar ile mozillada ise 60 sabit fps.

20. Beyler o ünlemin bence ağ ayarlarıyla veya modemle ilgisi var, tarayıcıya özel bir durum değil.
    Modem veya sağlayıcı kaynaklı anlık kopmalardan bir de oyunda meydana gelebilecek kasılmaların uzaması sonucu kopmalar olabiliyor.
    Kablosuz ağ kullanıyorsanız iş biraz daha hassaslaşıyor, daha kolay kopabiliyor, wireless sürücü sürümlerinin bazıları düzgün çalışmayabiliyor, kimisi win7 ile iyi çalışıyor, kimisi win8 le vs. Kimi zaman windowsa gelen güncellemeler sonrası kablosuz ağ stabil çalışmayabiliyor. Çoğumuzun kullandığı google dnsleri bazen yavaşlıyor. Kablosuz ağ son dönemde başımı çok ağrıttı, hem bir önceki wireless driverımda sorun vardı hem de modeme firmware güncellemesi yüklemeden düzeltemedim. Bir de özellikle laptop kullanıcılarının güç ayarlarına müdahale etmesi gerekebiliyor, oyunun başından kalktınız yemek yediniz geldiniz diyelim, o sırada pc uyku moduna geçtiyse zaten yeniden başlatmadıkça wifi bir türlü normal çalışmıyor.

Tarayıcı konusunda da çin malı maxthonun bu oyunda adı çıkmış, sonuçta ie motoru kullanıyor. 1999 dan beri pc başındayım her bilgisayarımda firefox ve opera muhakkak kuruludur, opera kendi motorunu bırakıp chroma döndüğünden beri daha bir güzel çalışmaya başladı. İe yi zorunlu haller dışında hiçbir zaman kullanmadım, bir süredir de sadece bu oyunda kullanıyorum, firefox, opera, chrome, yandex, maxthon ve ieyi ayrı ayrı oyunda denedim kaynak kullanımları inceledim ve en başarılısı ie. Flash player dışındaki eklentilerden arındırılmış temiz bir ienin canınızı sıkmayacağını tahmin ediyorum. Yok ie olmaz derseniz ie motoru kullanan maxthon ve avant flash konusunda daha başarılı diye düşünüyorum. Windosw10 kullanıcılarının durumu daha iyi, imkan varsa yükseltin, edge ve chromeda flash tarayıcıya entegre halde, kurmayla güncellemeyle uğraşmıyorsunuz, akıp gidiyor sanki (.

Son düzenlenen: 5 Aralık 2015
    MAK1453 ve KAMİKAZE bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.