Tasarım Birleştirme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve нαкι̇кαт tarafından 26 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Tasarım Birleştirme Olsunmu

1. Evet

50,0%
  2. Hayır

50,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Örnek Goliathın Bastion ve Veteran tasarımı birleşimi %10 kalkan ve %10 tp veya Enforcer ve Bastion birleşimi bunu biz karar vericez istediğimiz iki tasarımı birleştiricez maliyetli olucak tabi şuan aklıma gelen ilk fiyat 100.000 uri bence cok iyi olur bunu neden dusundum cunku ben mesela soyle yapıyorum oyunda normalde bastıon tasarımı kullanıyorum ama görev mesela 10 tane tallon kes dıyo ornek verdım 9 tane kesınce gıdıp veteranı alıyorum bu ıkısını bırlestırsem cok guzel olucak hatta 3 tasarım birleştirmede olabilir 2 tasarımı birleştirme 100.000 uri 3.yüde birleştirme 200.000 olabilir bence cok ıyı olur ama bu tasarım birleştirmesi venom gibi 250.000 urilik tasarımlarda olmasın tabikide sadece bastion veteran enforcer exalted tasarımlarında olsun

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.