Öneri tasarım çıkarma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 纳兹米321 tarafından 29 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba arkadaş bu güne kadar kaç yeşil ganimet açtığımı saymadım ama bana çıkan en değili şey apis parçası oldu ne tasarın ne lf4 çıktı size bir kaç sorum olacak
    • nasıl nerde tasarım çok cıkıyor tr5 mmo yum
    • yeşil kutulardan citadel aegis spedrah çıkıyormu
    • uçuş düzenleri çıkma şansı var mı
    ütfen yardım edin golini her tasarımına razyım

2. Valla aga aynı dertten muzdaripiz . Açma bence en temizi . :D
    Açacaksan pwp de aç özel günleri bekle . Korsanda da açabilirsin .

3. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

1-) Tasarım çıkması şans işi belli haritası yok.
    2-) Mavi kutulardan citadel, aegis ve spearhead çıkabilir.
    3-) Uçuş düzeni hiçbir kutudan çıkmaz.

4. Bana dün goliath Diminisher tasarım 1 LF-4 1 LF-3 ÇIKTI BU İŞ TAMAMEN ŞANSLA ALAKALI AMA KESTİĞİN DÜŞMAN NE KADAR GÜÇLÜYSE KUTUNUN İÇİNDEN ÇIKAN ŞEYDE O KADAR iyidir mesela ben kristallon kestim ve diminisher tasarım çıktı. :D

5. 1-2de lordakiadan venom çıktı, aynı zamanda lf4de çıktı 1-2de,
    1-4de lordakiadan şimşek çıktı,
    1-5de lordakiadan solace ve lf4 çıktı
    ben hep lordakiaları tercih ediyorum ama yinede sen bilirsin

6. Ben de 3-3 de saimondan venom çıkardım büyüklükle de alakası yok

7. 1000 den fazla anahtar açmışımdır her uzaylıdan anahtar açtım hiç tasarımım yok , her donanımım yüzdelik hesabı var tutarsa alırsın tutmaz ise credi kas al :)

纳兹米321 bunu beğendi.
  8. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Bence streuner ve lordakialardan çıkan sandıklar daha değerli. Çünkü streuner ve lordakia dışında bütün yaratıklardan bolca sandık çıkartabiliyoruz. Ama streuner ve lordakialardan çok nadir sandık çıkıyor. Yaklaşık 200 tane felan kesmek gerekiyor. Bence bunun bir nedeni olmalı.

纳兹米321 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.