Öneri Tasarım yapma programı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●»LØØПIξ•TЦПξ$™«● tarafından 26 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. "Ayrıca düşmanın hangi tasarımı kullandığını bilmediğiniz için de taktiksel avantajı olacak."
    Şu kısmı beni yanıltmış ama aynı şeye denk geliyo benim burda rahatsız olduğum yer karı tarafın hangi tasarımı kullandığını bilmemem

2. Orası biraz kötü olmuş... ama eminim ki arkadaşımız düzeltir.

3. evet onada bi düzenleme gelirse güzel olur

4. STEADY

STEADY User

Maalesef oy bile kullanamıyoruz ancak oyum yinede -1.
    Öncelikle bir browser oyuna browser dışı özellik eklemek biraz oyuna ters düşebiliyor.
    Fikriniz güzel ancak şuan darkorbitin böyle bir şey için hazır olduğunu düşünmüyorum.

5. Kendi kafamıza göre düzenleyebilmemiz için fırsat tanınması güzel ancak bunu program değilde oyunun içine koysalar nasıl olur..

Sonuçta browser oyunu STEADY haklı.Oyunun içine hangar sayfasında gemi görünümü gibi bir kısım olabilir ve oradan düzenleyebiliriz.

Malum Dark Orbit ücretsiz yapmaz.
    Tasarımı kullandığına dair bir logo olabilir.Küçük bir logo.Yani Bastion kullanıyorsa ve görünüm değiştirdiyse geminin görünebilecek bir tarafında kalkan işareti görünebilir.

Son düzenlenen: 3 Şubat 2015
  6. Yok o kadar da değil :D

Goliathsan goliye takacaksın öyle Vegaya goli felan gibi bir şey olmayacak zaten DDOGE söylemiş :)

7. ISTAKOZ49

ISTAKOZ49 User

Oyunda bence yeteri kadar görünüş ve tasarım var her ne kadar özelliği olmasada genede oyundaki tasarımlar çok fazla bence bu hali ile oyun iyi :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.