tasarım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve xHeLLGamer tarafından 28 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. xHeLLGamer

xHeLLGamer User

arkadaşlar bende bigboy var ve goliath tasarımı satın aldım çok ama çok ucuza şans sanırım sadece 10k ya :D neyse,ben tasarımı aldım ve bana gelmedi.Eğer goliyi alırsam gelirbi yoksa gelmezmi hiçbirzaman

2. Sennar23

Sennar23 User

tasarım gelmiştir fakat tasarımı kullanmak için öncelikle bir goliath gemisine ihtiyacınız var golıath geminizi aldıktan sonra tasarımlardan ihaleden aldığınız tasarımı kullanabilirsiniz

3. zirve

zirve User

Kıyamet Kardeş yeni konu açmaktansa burada sorayım dedim. Şimdi ticarete gelen Sapphire , Amber , jade bu tasarımların goliahtın rengini değiştirmeden başka bir özelliği yok mu ? Örnek verecek olursak Enforcer tasarımı % 5 ekstra hasar, Exalted tasarımı % 10 şeref , veteran %10 tecrübe gibi cevap verirsen sevinirim teşekkürler.

4. Merhaba ,

Payment'ten kaldırılıp dükkanda satışa çıktığında ekstra bir özellik vermiyor.Sadece görüntü olarak değişiklik yapmış oluyor.

>>> iPad Kazanmak İster misiniz ? Detaylar İçin Tıklayın <<<

İyi forumlar.

5. kıyamet kardeş bana goliath gelmiyor tasarım açık artırmada kazanmıştım nasıl alabilirim

6. Merhaba ;

Aldığınız gemi yada açık arttırmadan kazandığınız gemi ilk olarak gemi havuzuna gelir. Oradan siz yerleştirir yada yerleştirmezsiniz.

Hangar Genişletmesi

İlgili konuyu inceleyebilirsiniz.

Keyifli Forumlar.