Tasarımlar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve EvilEpic tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. EvilEpic

EvilEpic User

Arkadaşlar bu korsan sandıklarından % kaç ihtimalle 250k lık tasarımlar çıkıyor?

Yada siz kaç kutu sonunda tasarım çıkarabildiniz ?
    Yorumlarınızı alayım.

2. yuzdesını bılmıyomda ben tek kutuda spectrum baska bı zamanda 5 kutuda diminisher cıkarttım daha baska bı zamandada 350 kutuda sıfır lf4 :)

3. Nefes

Nefes User

Merhaba

Yüzde olarak bir şey söylemek çok zor ama eskiden sanırım daha fazla şans vardı arkadaşımızın dediği gibi bazen 300 veya 400 kutuda bile bir şey çıkmıyor yada şansınıza ilk kutuda bile çıkma olasılığı olabiliyor kesin bir şey söylemek çok zor.

4. ultragemi

ultragemi User

her 10 kutudan birinde çıksaydı urileri anahtara gömerdim :D :):):):):):):):):)

5. respect65

respect65 User

Yeni bir Oyuncuyum Çok fazla kutu açmadım Şimdiye kadar 40 Küsür Açtım 0 tasarım 0 lf 4 :d

6. Kardes sana tavsiyem kutu acarsan lf4 apis Zeus günlerinde ac özellikle Zeus gunünde turuncu kutular geliyor onlardan cok güzel seyler çıkıyor x4 x3 x5 maplerinde ac tavsiye ederim ;)

ha bu arada bir günde 40 dan fazla kutu açma güzel seylerin cikma ihtimali azalıyor mesla lf4 % 5 ihtimal varsa sen sınırı geçtin diyelim bu % 2 ye düşüyor

7. Hiç tasarıma uğraşma bizde var da ne oluyor kutu açıcaksan zeus gününde aç apis günündekinden daha fazla parça çıkıyo 350kutuda 22parça cıkarmıştım ;)

8. EvilEpic

EvilEpic User

Biliyorum altın renkli kutularda benim bir arkadaşım İLK KUTUSUNDA LF 4 ÇIKARMIŞTI!!
    O kadar çok sinirlendim ki! İlk kutu ya ilk! Oyunu bırakma safhasına gelmiştim o dönemler bana daha hiç birşey çıkmadı kutudan en fazla bir apis parçası bi lf3 ve iğrenç boostlar.

Yani demek istediğim 250k uriyle anahtar alsam genel itibarıyla bi tasarım çıkar mı yoksa direk spectrum ya da diminsher alayım mı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Mart 2014
  9. Kutu al pvpde aç lf4günlerinde zeus günlerinde falan. Direk tasarım almak çok zarar.

10. ramires

ramires User

şuana kadar yaklaşık bi 500 kutu açtım (toplamı) ve çıkan önemli şeyler 2 lf4 1 tane veganın sarı lighting tasarımı diğer goliatın diminisher tasarımı bide citadel başka bişey çıktığını hatırlamıyorum ve citadel mavi kutudan çıktı.. yani bu da demek oluyoki 500 kutudan sadece 4 tane değerli şey çıkarmışım diğer 496 sı değersis şeyler çıkmış..Fakat benim bi arkadaşım var ilk kutuya lf4 çıkardı işte ben deli oluyorum buna okadar emek veriyorus 0 bi başkası geliyo 1 kutuya 1 lf4

11. Sen 500kutuda onları bulduğuna şükret klanımdan bi adam 900kutudan sırf cephane çıkardı yani hep şans işi :D

12. ultragemi

ultragemi User

ben 6 tane açtım lf 4 :D :D :D :D :D :D :D

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

13. EvilEpic

EvilEpic User

Yani tasarımı uri yerine kutuyla çıkarayım mı diyorsunuz ?

14. aynen öyle kardeşim umarım şansın iyi olur :)

15. EvilEpic

EvilEpic User

O değilde umarım LF4 çıkartırım :) biraz kârım olsun yani :)

16. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

O kadar uri veriyoruz anahtar alıyoruz saçma sapan hediyeler çıkıyor neymiş 1 saat kalkan yenileme güçlendiricisi 1 anahtar 1.500 uri biraz insaf ya belkide haritalardaki 1000 tane kutuya 1 lf4 çıkıyor verdiginiz şey zaten sanal biraz fazla koysanız cebinizden birşey eksilmez.Lazer koymuşsunuz x2 x3 çıkıyor ben x2 x3 yaratklara sıkmıyom bide x1 koyun tam olsun...

17. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Kutu İçeriklerini Biz Bilemiyoruz Şansınıza Bağlı Bir Durum Siz 1.000 Kutu Açıp Çıkaramıyo Olabilirsiniz Bazı Oyuncular'da Sizle Aynı Zamanda Belki 1 Kutuda 1 Tane Bulabilirler.

İyi Forumlar...

18. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Konuya Gerekli Cevaplar Verildiğinden Kilitlenmesi Uygundur.

İyi Forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.