Tavsiye

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Kara_Mamba2 tarafından 13 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 14 levelim gemim goliath enforcer, 8 irisim var 7 argeyim, zeta kapısında 70 parça çıkardım gemimde 2 adet spectral lancer II, 7 adet Lf 3 ve 6 adet Lf 4 var. 7 adet BO2 kalkan var. İrislerde full spectral lancer II var. 11 adet G3N-7900 hız jenaratörü var.
    Sorum şu 150 bin uridiumum var herhangi bir diroit düzeni satın almadım. Nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz ?

2. Merhaba,

Gelişme ve ilerleme tavsiyeleri için bu konuyu inceleyebilirsiniz.

İyi Forumlar.

3. Peki, zeta kapı parçalarını tamamladıktan sonra ne kadar güçlü olursam zetayı bitirebilirim. Yani gemim kalkanım hangi vaziyette olmalı ki zeta kapısını bitirebileyim ?

4. Elit mermi durumun ne bilmiyorum ama , bu halinle bile zetayı bitirebilmen mümkün . En kötü ihtimal sadece x1 mermin olsa dahi kaça kaça kesebilirsin , zamanın bolsa halledersin :) Ama canım sıkılır çok uzun süre kapıda kalamam diyorsan , 1 2 bölüm yapıp ara verirsin , sonuçta illa aynı gün bitirmen gerekmiyor . Droid düzeni olarak zeta için güve çok mantıklı olsa da burgunun kullanım alanı çok daha fazla , normal şartlarda sürekli burgu kullanmak isteyeceksin , güve PvP'de önemli oluyor ama şuan PvP ile uğraştığını sanmıyorum , burgu öneririm .

5. arslanzero

arslanzero User

ortalama full lf3 burguyla 5-7 k arası vursan 1,5 saat sürüyor oda senin kacmana felan bağlı ve pazar günü yapmanı isterim x2 günü, ve saat gece 23,30 da yapmaya başlarsan zamandanda tasarruf edersin cok gg varsa

5-7 k vurursan rahatlıyon biraz full havoc olana kadar sabret elit mermilerini harcama hasarını artırmaya calış :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Şubat 2021
  6. ERA

ERA User

Arkdaşlara katılıyorum bencede zeta kapısı bitirmelisin.

7. Teşekkür ederim

Bunu bilmiyordum yani pazar günü olayını. Çok teşekkür ederim.

Venom mu Solace mi peki ?

İlk etapta venommu yoksa solace mi tavsiye edersin peki kolay gelişim açısından?

8. Şimdi oyunun temeli şu hasarım ne kadar artıyor ve haritada ne kadar tutunabiliyorum.

Öncelikle burgu almanı tavsiye ederim çünkü hasarına doğrudan %20 ekliyor.
    Zetayı full lf3 herhangi bir gemi yapabilir yaratıklar aralıklı geliyor ve menzilleri kısa.
    Bence senin şu an temel amacın promethiusları fullemek olmalı 1-2 haftada 36 pro yaparsın ya da en azından o kadar pro yapacak rinusk kasarsın. En azından pro fullenene kadar can basan aegis veya solace tarzı gemiler senin için çook daha yararlı olacaktır.
    Proları yaptıktan sonra önünde 2 seçenek var, hasarına %10 etki edecek Havoclar mı? Yoksa Hasarına doğrudan 1000-2000 ekleyecek PET mi? PET'in handikapı harcadığın uri olsa da PET kendi uridiumunu çıkarıyor, hatta ben proları PET'e takıyor kendi gemimi full hız+ droidler full kalkan yapıp kasıyordum çok rahat oluyordu.

Benim sıram buydu.
    Goliath-->Burgu-->Promethius görevleri-->Solace alma-Aegis de olabilir-->Rinusk kasma ve PET'i geliştirme-->Şu an Havoc fulleme. --Tüm bunlar olurken etkinliklerden modül kastım ve şu an Centurionla takılıyorum çünkü %17 esktra hasar geliyor modüllerden.

9. arslanzero

arslanzero User

bak dur, pazar günü x2, cumartsi gecesi 23.30 da başlarsan ertesi gün yani pazar günü x2 oldugu için fazla ödül verir günleri karıştırmada :) venom tercih et cünkü hasar lazım burgu al irisleri al

10. Tam istediğim gibi yazmışsın aslında kafamda tam olarak bu vardı ama aşağı bakarsan bir arkadaş venomu tavsiye ediyor ve oyun esnasındayken globale yazdığımda da insanların bir kısmı venom derken bir kısmı solace diyor. Nasıl bir seçim yapmalıyım bunu aşamıyorum. Prometheus görevleri yanlış bilmiyorsam 15 lvl olunca açılıyor ama emin olmak için sorayım 14 seviye bir gemi için prometheus görevlerini göremiyorum görev kulübesinde acaba başka bir yerden mi yapılıyor yani <birleştir< gibi ?

11. Ben kesin bir şey söyleyemem , sadece PvE açısından düşünsen bile ikisi de farklı açılardan iş görüyor , ikisi de seni mutlu eder . Genelde venom öneriyorlar , ne kadar hasar verirsen o kadar iyi olur diye . Aegis elite ile daha az versen de tamir olmayı beklemeden sürekli kasılman teorik olarak mümkün , ben full lf-4 olana kadar çok uzun bir süre aegis elite ile oynamıştım .
    Bu arada aegis elite'e sahip olman için önce aegis alman gerekmiyor , ikisi birbirinden farklı gemiler , direk aegis elite alabilirsin .
    Prometheus görevlerine başlaman için 17 level olman gerekiyor , ardından görev kulesinde görevleri görebileceksin .

12. Ben ikisini denediğim için Solace öneriyorum temel mantık yaratıklar vuramadan kesebiliyorsan venom yok uğraşmam diyorsan solace.
    Bu arada skylab'a da çok önem ver sarı taş ile lazerlerini beslemekten çekinme.

13. arslanzero

arslanzero User

ya pata küte oynuyorsun zaten :D venom enforcer diminisher hasar veren al, zaten oyun esnasında gemi özelleiğini kullanmayı unutan tipim ben hasar versin yeter gemini doldur lf3 lerle geri kalan güclü şeyleri at irislere allah bereket versin, şimdilerde youtubeda gördüğüm bir şeyi denicem adam petle 300 k dan falza vuruyor cıldırdım ama adam elit pete kestircem npcleri :D bak şimdi kafana yatıcak en önemli şeyi söylüyorum, darkorbitte herkes tek atıyor onun için yok kalkan yok tamir ne kdar cok vururssan o kdar hızlı gelişirsin aha dayıya sor :D

hacım bide hangi server hangi şirkette oynuyon

14. Merhaba,

Arkadaşlar ikinizi bir arada yanıtlamamın sebebi şu; Alt alta mesaj atıyorsunuz ve bu flooddur Forum Kuralları gereği bu yasaktır lütfen tekrarından kaçının.

İyi Forumlar.

15. TR3 - Şirket EİC

Tamamdır.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Şubat 2021