Tavsiye

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Eru_Iluvatar tarafından 2 May 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Merhaba arkadaşlar,

  10 adet havoc droitlerimde takılı. Spartanlarım henüz tamamlanmadı. Kaç spartanı havoc ile birlikte takarsam eksilen havocları telafi etmiş olurum ve hasar düşüşü yaşamam?
   
 2. 10 spartanı tekte basamıyorsan beklemen senin için daha iyi olur 10 spartan'ı 10 havoc'tan çok da efektif kullanabilirsin sonuçta hasar dp kalkan veriyor. hasar düşüşü az da olsa yaşarsın fakat spartanın verdiği etki ile o azcık azalan hasarı hissetmezsin bile
   
 3. Teşekkür ederim fikir için
   
 4. joetly

  joetly User

  havoc diroidleri aynı anda takılı olduğu zaman etki veriyor bunu atlamamalısın. eğer 9 havoc 1 spartan takarsan misal sadece spartandan %1 hasar ve %1 dp bonusu alırsın.

  basitçe şöyle anlatayım.
  havoc tüm set takılı olmaz ise hiç bir bonusu yok.
  spartan sayı farketmeksizin her 1 adet takılı için %1 hasar ve %1 dp bonusu verir. eğer set komple tamamlanırsa %10 hasar ve dp yapıyor toplamda ve tüm seti tamamladığın için %10 kalkan bonusu ilave geliyor.
   
  ahmcnc73 bunu beğendi.
 5. 10 HAVOC 10 HERCULES VE 2250 bölünme kristali toplamadan spartan yapma...elindeki droit hasar kalkan vb. bonuslarından olursun..
   

Sayfayı Paylaş