Öneri Tavsiyelerinizi bekliyorum..

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve KST tarafından 30 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. KST

  KST User

  Merhabalar,

  TR5 sunucunda oynuyorum. İlerleyişim konusunda nereye odaklanmam gerektiğine karar veremedim. Sizlere sormak istedim.

  Solace kullanıyorum modülleri tam olduğu için, 19 lv, klanım yok
  10 diroit(10 sv)
  10 pro(3 sv) gerisi lf 4(1 sv)
  kalkanlar BO2
  30 ar-ge
  pet 17 sv kami, oto toplama, düşman bulucu vb. kasılma için önemli olanlar 3 sv var
  genellikle burgu diroit düzeni kullanıyorum.

  Şimdiye kadar toplamda 35 zeta dönmüşüm onun dışında da hiç kapı yapmadım ama tabii burdan elde ettiklerimi doğru harcayamadığımı düşünüyorum ki şu anda elle tutulur bir gücüm yok.
  Bundan sonra nereye odaklanmalıyım sizce..? Zetaya devam mı?
   
 2. bence cephane duruma göre rinusk kasarak ve zetaya devam ederek gelen anahtarlarla pro lazerlerini tamamlamalısın zetadan hem arge de kasabilirsin 36 veya 48 pro olana kadar
   
  KST bunu beğendi.
 3. Tabi ki pro lazerleri tamamlamaya odaklanacaksın. Eğer Bl de sık takılıyorsan ve peti kullanıyorsan yaklaşık 57 tane pro lazer lazım. Yok petle fazla işin yoksa en az 38 pro yapman lazım (yeni gemilere artık yavaş yavaş 18 lazer slotu geldiği için).

  Pro birleştirmek için tabiki yeşil kutu rinusk vs. lazım. Bunun içinde pazar günleri zetaya, ara sırada ebedi kapıya devam. Ebedi zor geliyorsa Bl de attend kesersin artık.
   
  KST bunu beğendi.
 4. tryhardD

  tryhardD User

  Yani moralini bozmak olmasın ama yardım edecek birilerini ayarlayıp yeni çar açıp onda görev x2 desteği alıp onunla 3-4 güne 20 pro yapman sanki daha faydalı olur. Şu an pro lazeri kasman cidden zor olacak 10 pro ile çok az vuracaksın. Ama illa bu çarla devam diyorsan da bol bol impuls kesip zeta kapısı yapıp pro lazerlerini fullemen gerek ama bu dediğim 2. yoldan çok daha zor ve uzun sürecektir.
   
 5. LΣGΣИD

  LΣGΣИD User


  Uzay yolculuğumuzda gelişmek gerçekten süre alıyor ve bu süreç bence çok eğlenceli. Tamamen kendi fikrimi sunmak istiyorum;

  Lazer hasarın ne kadar artarsa, gelişme sürecin o kadar artar. Ben senin yerinde olsam önceliğim pro lazer sayılarımı artıracak adımlar atmak olurdu. Birlikten güç doğar! Gelişimini hızlandırmak için bir klana üye olman gereğiyir ve daha iyi bir zaman olamazdı. Klan arkadaşların ile beraber impulse-attend yaratıklarını imha edip pro lazeri birleştirmek için gerekli malzemeleri elde etmelisin.

  Pro lazerin arttıkça hasarın artacak ve bu sayede diğer zor görevleri bitirebileceksin. Cubikon dönerek, boss kristallon keserek gün içinde güzel uridium biriktirebilirsin.

  Ayrıca hafta içi mutlaka yapacak bir şey bulamazsan palladium topla. Hafta sonu pro lazerlerini birleştirmek için gerekli olan korsan kutusu anahtarlarını zeta sayesinde elde edebilirsin.

  Ayrıca klan arkadaşların ile beraber karantina kapısı ve low kapısı dönmeyi unutma gerçekten gelişim için vazgeçilmez!

  Ben kendi gelişim sürecinde haftalık program yapardım, programa sadık kalırsam gerçekten iyi mesafe katetmiş olurdum.

  Sonuç olarak ne istediğini belirleyip, istediğine yönelik çalışmalara odaklanmalısın. Oyunda olduğun süre boyunda tamamen bu hedefin için hareket etmelisin bu seni zaman olarak baya ileriye atar...

  İyi oyunlar diliyorum.
   
  Son düzenlenen: 31 Ocak 2022
  KST bunu beğendi.
 6. Amiral34

  Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Göz atmanızı isteyeceğim bir konu mevcut,

  https://board-tr.darkorbit.com/threads/darkorbit-rehberi-guencel.149081/

  Burada birçok konuya değinilmiş ve kullanıcılarımız birçok değerli yorumlar yapmıştır.
  Mesajlarınızda Giriş ve çıkış cümleleri yazmak kullanıcılarımıza yasaklanmıştır. Bu durumu sadece adminler yapmaktadır, görevden ayrıldıkları vakitlerde bu giriş çıkış kelimelerinden anlaşılması içindir.

  Saygılarımla,

  Amiral34.
   
  KST bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş