Tecrübeli Arkadaşlara bir kaç soru ( Apis Kapılar vs )

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •§PЧ_WДŁK£R•ЧД§ДŔ• tarafından 6 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar gemim goli full lf3 full bo2 8 İris elit kalkan yani gemi normal standartlarını yakalamış vaziyette.Şimdi sizlere sorum olucak.

İlk başlarda kronos kapısı için heves ettim ve alpha beta gammayı kronosun istedikleri ölçüde yaptım.Şimdi diğer kapılara girmekistiyorum ve bu kapılar sayesinde gemimi güçlendirmek istiyorum.

Sizce hangi kapıya girmeliyim Epsilon ? Zeta ? Kappa ? Hangisi daha avantajlı olur.Hangisini yaparsam gemim daha hızlı gelişir ? Açıkçası Havoc bana mantıklı gelmiyor ilk aşamada çünkü Havocları Fullediğim zaman %10 veriyor bana.Tek havoc bir işe yaramıyor ancak Hercules tek başınada katkı yapıyor gemiye.Siz ne düşünüyorsunuz ?

Veyahut Apis veya Zeusamı yönelmeliyim ? Apis için yaklaşık 400k Uri istiyor.Ganimet anahtarından pek fazla çıkmıyor.Şans günleride dahil boşa kürek çekmek oluor ganimet anahtarı.Doalyısıyla Apis için 400k kasıp almayı düşünebilirim.

Önerilerinizi gerekçeleriyle birlikte bekliyorum.Şimdiden teşekkürler...

2. Sennar23

Sennar23 User

arkadaşım bence şöyle bir yol izle apisine zaten 400k kalmış zeta yaparak hem urıdıum kasarsın hemde 25 anahtar gelir sen diyorsun tek havoc işe yaramaz haklısın ama herkez tek havoc ile başlıyor bu işe hemen 8 havoc olunmuyor yani kapını verdiği ödüller güzel ve kolay bir kapı epılson dersen epılsonda lf4 kapısı ve toplam 33k urı verıor zeta 50k ya yakın urıdıum verior yani zeta yaparak hem urıdıum biriktirirsin hemde anahtarın olur.yani zetayı 8defa yaparak apis yapabilirsin yada oradan gelen kutu anahtarlarıyla apis parçası veya lf4 bile çıkartabilirsin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.