Geri bildirim Tehlikeli Bölge Etkinliği

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 15 Haziran 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

2. Yeni Infiltrator Diroit Tasarımı görsel droit tasarımımı yoksa istatistik droit tasarımımı ss de ne özellik verilip verilmediği belli edilmemiş bir bilginiz varmıdır bilginiz var ise paylaşırmısınız

titans___ bunu beğendi.
  3. iyide bu etkinliği 14 günde kimse bitiremez verdigi parçacık sayısı çok az 5 hakta 370 infiltrator parçası verdi ?

4. Her kapı 50 Parça veriyor. 5 adet hak var yazıyor yani 5x50= 250 parça. Bunu 500 yapmak için ne gerekiyor ?
    Düzenleme: Günlük 5 hak veriliyormuş. Araştırmadan yazınca böyle oluyor. :(

titans___ bunu beğendi.
  5. hergün 500 Parca toplayabiliyoruz... 14 günde 7.000 Parca yapar geri kalan 13.000 Parca nerden toplicaz??

-UZMAN_ADAM- bunu beğendi.
  6. titans___

titans___ User

Hani bayadır güzel gidiyordu bu nasıl etkinlik ben de az parça topladım ve 10 saat bekleme gibi şeyler var bu forum dan değilş de diğer servır forumlarında isyan edilmiştir de düzelir mi zor da e nasıl yapıcaz bu etkinliği kapıda şart olarak Kolaya gir yapmışlar , Hasta biri var bu tür görevler çıkartıyor , bu görevleri çıkartanı tımarheneye atıp kapıyı kaynakla kapatsınlar bunu DO ya iletin , ha yetkililer zaten kızıcaklar her zaman ki gibi oyun hakkında bu şekil konuşmaya cesaret edebildiğim için de e yalan mı söyleyim .

Son düzenlenen: 15 Haziran 2023
  7. kapıdaki npclerin uri veya kredi vermemesi büyük saçmalık.

titans___ bunu beğendi.
  8. sıralama sıstemı de büyük sacmalık en hızlı bıtırenın bırıncı olması gerekırken bunlar daha fazla hasar verenı bırıncı yapıyorlar ( yani hem kapıda fazla kalınacak hem de gelen roketleri devamlı keserek,bosları da hemen kesmeyip bekleyerek daha fazla hasar verıyorlar)

-UZMAN_ADAM- bunu beğendi.
  9. Tehlikesiz bölge olarak ismini değiştirseniz tatlı olacak , NPC çok bölüm sonu canavarı vibe'ı veriyor ama , uber kristallon'dan daha kolay patlıyor

titans___ bunu beğendi.
  10. 1- kolay kapı 20 dakikada bitiyor..ve ne bir uridyum ne bir şp&tp ne de bir cephane yani hiç bir şey vermiyor...bu ne saçma bir etkinlik kapısı..
    2-koskoca haritada niçin küçücük bir yere hapsedilip oynama zorunluluğunda bırakılıyoruz..haritanın tamamı kullanılsa daha güzel olmazmıydı..
    3-sunder starlar yokedilmeden önce ema atıp kaçıyorlarmış gibi bir his bırakıyorlar..sanki yok edilmiyorlarmış gibi...ama görevlerde yokedilmiş gözüküyor.görsel bir hata varsa düzeltilsin..
    4-etkinlik görev ödülleri çok kötü..yine aynı şeyler...kendini tekrar eden ödüller..üstelik verilen infilratoler birleştir kısmındaki metaryeller için alıma yetersiz..oyun içinde de npc imhası ile elde edilebilir olsaydı iyi olurdu..
    5-bunun yerine buz labirenti ya da terör nimesis isyanı kapısı gelse idi daha iyi idi kanımca..

-UZMAN_ADAM- ve **HaCıNuRi** bunu beğendi.
  11. FIRAT.0121

FIRAT.0121 User

sab lazeri kullansak genel sıralamaya etki eder mi ?

12. infiltrator parçasının daha fazla elde etmenin bir yolu yok mu?

edit: Saat 02.10 olmasına rağmen, nasıl oluyor da, bugünün birincisi 5 saattir kapıda duruyor diye görünüyor?

Son düzenlenen: 18 Haziran 2023
  13. smoonrise

smoonrise User

Bu ve diğer etkiniklerdeki rekor - en iyi - en başarılı , gibi listeler sıralamalar oluştururken merkez geliştirme bugu ile envanteri 20 level olanları - defalarca yapılan cromium bugu ile rcb 140 stoklayanları - diğer buglar ve illegal ile elde edilne uriler alınan 6,5 kat vuran CCC lazeri - yine birden fazla bug ile en üst seviye özelliklerdeki modülleri olanlar banlamayıp legal tüm oyuncuları bunlar ile rekabet etmek zorunda bırakmak nasıl bir etkinlik anlayışıdır ? bunu merkeze oyuncuların geri bildirimi fiye bir sorarsanız sevinirim .

Bu arada 1 kere bile denemedim hiç beklentim niyetim yok sıralama yapmak gibi ama tüm legal oyuncular adına yazdım etkinliği yam anlamı ile adil adaletli olarak yaşamak isteyenler adına , diğer kişisel etkinlik yorumum tıpkı eski etkinliklerde olduğu gibi illegalcilerin ykendi aralarında yarıştığı ve legal oyuncuların sadece modül oil v.s almak için yaptığı etkinlik olmuş , içeriği ise son derece zayıf yeni bir etkinlik olsun diye yapılmış kalitesiz bir içerik çalışması .

14. Oyuncular arası uçurumun azalması için etkinliklere acilen seviye sınırlaması getirilmelidir. Herkes etkinliği yapabilsin fakat sıralamalara belirlenen seviyedeki oyuncular girebilsin. Gemisi full oyuncunun katılıp her etkinlikten birincilik alması hem mantıksız hem de gereksiz çünkü zaten haliihazırda hesabında milyonlarca uridiumu boşta duruyor. Diğer oyunculara hiçbirşey bırakmayacak kadar içi kötülük dolu bir sürü oyuncu da var ve bunlara birinin dur demesi lazım.

15. titans___

titans___ User

Ben ilk denemem de 1 saat ve 2inci denemem de 2 saat 1 saat girdiğim de Delme Modülleri ve hastalık atmıştım o süre bitmeden kesdim 2inci de hastalıkla girdim de süre doldu ve Sunder Star keserken de Hastalık bitti öyle kesdim daha fazla süreye rağmen araların da ki puan farkı 300 bin ve aynı hasarlar ile aynı cephaneler ve o stokladığım lazerleri harcayıp Uri bile alamamak saçma geliyor ve verilen ödüller göz doyurucu da değil ve zor mantıksız geliyor hani adam 33 saat duran var ben onla aşık atamam keser çıkarım böyleyse napıyım artısı eksisi bana göre mi değil yapan çok mu çok .
    Ben bu etkinlik de 5 modül aldım Hasar modülleri Nostromo , Libaratör plus, Tartarus Plus , Goliath X, diğerini hatırlamıyorum bozdum ve Stabilize de 150 kararsız harcadım Orcus modülü rokete değişti dedim eskisi de düşük hasar komple mi bozsam dedirtecek şahanelik de , diğer modüller de hani hız veya dp falan çıkar heralde nostromoya ve benzerlerine , tabi tabi buna da şükür daha ne isteyim diyorum .

Son düzenlenen: 21 Haziran 2023
  16. neden normal serverlerde verilen Infiltrator miktarının yarısını PVE serverinde veriyorsunuz orada oynayanlar başka dünyadanmı.

17. %100 tamamlıyoruz ama %75 tamamlama ödüllerini alıyoruz.
    Aga, valla beceremiyorsanız, yapmayın şu işi ya

18. Tpehlevan

Tpehlevan User

Kapıya günde açıklamada beşkere gire biliyor yazıyordu ne olduda bugünkü resetten sonra bire düştü etkinlik getirdiniz bir getirisi yok savaş biletini yapalım diyoruz o da işkence böyle etkinlikler getirmeyin saçma sapan işlerle zamanımızı çalmayın.

19. Şu mesele hala devam ediyor. Raporlama yapmıyor musunuz? Düzeltin şunu artık!!!!:mad::mad::mad:
    Ayrıca sıralamaya ne oldu? Genelde 10. sırada iken, bir günde 100 sıra geri attım ve şu an 110. sıradayım.:mad::mad::mad::mad:
    1. sıradaki oyuncu, 7 saat oyunla, genelde 1. oluyor ve bir gün içinde yapılıyor bu. Ben 38 saatlik halimle 110. sıradayım, aman ne güzel, ne güzel!!! :mad::mad::mad::mad:

20. B.otun dibine dibine vuruyorlar :D

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.