Geri bildirim Tehlikeli Bölge Etkinliği

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 15 Haziran 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. titans___

titans___ User

Klasik Darkorbit , kaç etkinlik ödülleri botlar alıyor örnek Nimesis isyanı ilk 100 e giremedim 2009 dan beri oynarım 1 sene ara vermiştim sade, adam 1500 saat oynamış ilk 100 de daha aşa rütbe de gemisi boş ve bazen modülsüz gemi Solace Goli Plus hız modülüyle yakalayamam , hasarı benden fazla oluyor gemide Havoc , Spartanı olmaz , hani ben niye para harcayım desem tehdit zannediliyor enayimiyim beleşden oynarlar , çar a bota at ödülleri al ve forum da söylesek ne olcak , adminler birbirlerine bir şey mi yapar burdaşikayet ediyorlar admin de var diycek di mi veya haberi yok oyunu bile oynuyor mu hayal dünyası öyle belki de , kendince inanırlar admin veya mod söylüyor diye düşünüyor kendince olabilir .