Tehlikeli Bölge Kolay kapının aşırı yüksek hasar vurması.

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ㅤㅤㅤㅤ1881ㅤㅤㅤㅤ tarafından 20 Haziran 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba 46 Pro olmama rağmen Tehlikeli Bölge Kolay kapısında her seferinde 300 400k Hasar yiyorum Roketler direkt hızlı şekilde geliyor önceki gibi NPC çıkmıyor biz bu kapı ve görevleri nasıl tamamlayacağız acaba bir fikri görüşü yardımı olabilecek var mı ?

2. bende anlayamadım girdiğim gibi patladım nasıl yapacaz

3. Grevious

Grevious User

cidden kolay kapı biraz zor olmuş sanki kapı genel mantıkta aşırı kolay 1 dakikada biter ama anlamsız hasarlar çıkıyor

4. oben

oben User

ben zoru bitirdim ama çok zor ilk yaratık kesildikten sonra biraz kolaylaşıyor 3 kere daha geliyor diğerleri standart 60 bin vuruyor .cc lazer enerji trasferi ağır konfi pet destekli.yüksek hasarlara citadel plur yeteneği etki etmiyor sadece roket ve standart 60bn hasarları azaltıyor.birinci yaratıktan sonrakiler sürekli gelişi güzel helstrom atıyor uzaklaşıp tamir olma imkanı var ama kısa süre sonra helsromlar sana isabet etmeye başlıyor kısa sürede tamir olmalısın.4 tekrar yapıyor her seferinde 4 dalga geliyor bitince x8 haritasına atıyor 4 tur bitince yeterli denemeye ulaştın yarın bekleriz diyor.

Grevious bunu beğendi.
  5. Marwitz

Marwitz User

Girdim, 2 saniye sonra patladım. garip bi kapı olmuş. çözümlemesi var mı bu kapının

Grevious bunu beğendi.
  6. çok anlaşılır olmuş:p
    youtube a kapının videosunu atmışlar, yine de anlamadım o npcnin üzerimize gönderdiği ışından kaçmanın yolunu.
    x1 den atlananla x8 den atlananın bi farkı yok ikisinde de patladım. yeni başlayanlar nasıl yapacak.

ben bu etkinlikte bir hata olduğunu düşünüyorum normalde önce taretleri yoketmemiz gerekir ancak tam tersi olmuş bu sefer. yükselen isabet sayılarının gösteriminde de hata var her seferinde kritik gibi gözüküyo.

hız konfisinde sarı ışın üzerimizdeyken sağ sol yapmak gerekiyor galiba. ancak taretlerin kırmızı boyalı alanına girersek direk patlıyoruz. sağ sol yaparken sarı ışın mavi olup olduğu yerde kalıyor ve gemimiz yavaşlıyor. maviye değersek 400k hasar yiyoruz. benim 5 hakkımda bitti gerisi sizde:D

Son düzenlenen: 20 Haziran 2024
    Grevious bunu beğendi.
  7. oben

oben User

yani yapabileceğim bişey yok videodan anlamadıysan bunu hiç anlayamazsın.özetle ilk yaratığı bi şekilde bitirirsen diğerlerini bitirirsin.ayrıca o yaratığın lazeri hasar vermiyor attığı istikamette mayınlar patlıyor diye gördüm ayrıca petide patlatıyor.​

8. DARBE

DARBE User

girip kolay ı olanı 1.haritadakinin ilk yaratığının canını yarıya indirmeden patlıyorum.sanmayın mayınlar canımı azaltıyor insta açıp hız konfisinde yaratığa ulaşıyorum savaş konfimde yaratığın canı yaraolmadan patlıyorum.kolay kapıda bu kadar saçma olamazdı yani.dearkorbit yine bizi şaşırtmadın!

9. yenitr666

yenitr666 User

mesele çok basit:D savaş başlar başlamaz hız konfisinde 3saniye instayla yukardakı yaratığa uç.insta bittiğinde mayınlardan kaçmalısın.
    sonra yaratığa turuncu beyaz dalacan.amma turuncu beyaz dalmakta yetmiyor bütün dp desteklerinide alacan.oda yetmeyebilir çünkü yaratık fena kolay kapı olduğuna bakma .kapı patlamak için yapılmış.bitirmek için değil:D.adı kolay.hee gemin çok sağlamsa diğer bölümlere geçersin.ve hatta 5 dakikada bitirebilirsin gemin çok sağlamsa.tabi sistem seni patlatmayı kapasına koymuşsa oyun donar yine patlarsın:D

10. yenitr666

yenitr666 User

ve patladı:)))))
    resmen dediğim gibi oyun dondu patladı.sistem zaten yaratık beni patlatıyor dondurmana gerek yoktu:)))))))

11. bugün kapıya giremedik devamlı sınıra ulaşıldı diyor bide haritada kalıyor gemi

12. DAYI2*

DAYI2* User

beyler yazdıklarınız bende neden olmuyor ben 3 gündür 5 hakkımıda tamamlıyorum mayınlara basmadıgınız sürece sıkıntı yok
    ;)

13. Prometid

Prometid User

Kapıya 3D’de ve efektleri en az iyiye getirerek girin. İlk yaratıkta 3’ten geri sayıp bittiğinde bulunduğunuz yere sürekli hasar verir. Saniye 1 olduğunda yer değiştirin. Hasar almadan kesersiniz. 2. yaratıkta enerji transferini yada gemi yeteneklerinizi kullanın. 3. yaratıkta yanlış hatırlamıyorsam 156/68 kordinatında yaratığa sıkın canınız yarının altına inerse köşelere gidin tamir olun. 1ve 3 kolay. 4. yaratıktan önce iyi bir tamir olup roketin patladığı son yere gidip yaratığı kesin ki canının fulle yakınlen 4. yaratığı karşıyalın. 4. yaratık yine 2. yaratık gibi kaçışı olmayan yaratık. Onda da allah ne verdiyse.

14. dediğinden bir şey anlamadım :D

15. wiladew

wiladew User

oyuna bağlanamıyoruz

costantine33 bunu beğendi.
  16. öncelikle kapıya kesinlikle solace yada solace plus geminizle girin..dp modulunuz varsa gemiye mutlaka takın..çünkü bir ve dört numaralı npc direkt dp ye vuruyor..birinci ve dördüncü npc aşırı hasar veriyor.ama kaçınılması maalesef imkansız..

birinciyi keserken dp niz yarıya inince yetenekle dp nizi doldurun...isterseniz enerji transferini açabilirsiniz ya da savaş tamir robotu..birinciye en güçlü lazer roket ve hellstromla saldırıp dp niz bitmeden işini bitirin..

sıradaki npc kalkana vuruyor o yüzden kolay..ikinci npc yi patlattıktan sonra üçüncü ortada çıkan npc roket saldırısı yapıyor ama menzili kısa olduğundan uzak bir köşede tamamen tamir olun.roketleri size ulaşamıyor..tamir olunca yanına gidip işini bitirin.ikinci ve üçüncü npclerde kalkan işinize yarıyor....dp niz hasar almıyor..ama bir ve dört nolu npc direkt dpye vuruyor arkadaşlar.

dört nolu son npc ye gelince kaçmasına fırsat vermeden en güclü lazerinizle patlatmaya çalışın.zira her köşe değiştirdiğin de direkt dp nize aşırı hasar veriyor...tamir olmanıza izin vermiyor...yetenekle yada enerji transferinizle dp nizi doldurarak npcnin işin bitirin..bu npc de kalkan işe yaramıyor...bu şekilde gayet rahat bir şekilde kapıyı yapabiliyorum..easy olan kapı günde beş kere toplamda yaklaşık 16 dakikamı alıyor...hepsi bu kadar..kolay gelsin..

Son düzenlenen: 24 Haziran 2024
  17. Aliens

Aliens User

4. NPC en risklisi. Her köşe değiştirdiğinde hasarı katlanıyor. İlkinde 8-10k civarı vururken 3. yer değiştirmesinde 50-70k civarı vurabiliyor. En tehlikelisi 4. Boss. En hızlı şekilde yok etmeniz gerekiyor.

18. Şu foruma sadece ve sadece Tehlikeli Bölge Taktiği için giriyorum belki birileri paylaşmıştır diye ama yok :D

19. Peki bunları 20 pro geliştirilmemiş hesapla kaç dk sürecek :D ben 4.dalgada bum solace ile giriyorum