tehlikeli bölge saçmalığı

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve SOLOTÜRK!80 tarafından 23 Haziran 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Gemim full akla gelebilecek her şey var.X-1 de kolaya giriyorum başlayınca 5 saniye dayanamadan patlıyorum.benmi hata yapıyorum anlayamadım

2. DAYI2*

DAYI2* User

mayınlara basıyorsundur :)
    :):):):)

3. yenitr666

yenitr666 User

bu kapı yapılamasın diye çıkarmışlar.anlıyamadığım darkorbit millet yapamasın diye etkinlik çıkarmak zorunda değilken neden yapılmasın diye etkinlik çıkarıe anlamıyorum.bazı gemiler kasılsın diyemi acaba.o bazı gemiler zaten mindfire keserek ham uri hem rütbe kasabiliyorlar.bu yapılmasın diye koydukları etkinliklede milletle dalga geçmek içinmi acaba diye düşünüyorum?
    mayınlara basarak patlamaya gelince hayır mayınlara basmadan 3 saniyelik insta kalkanla yaratığın yanına gidiyorum ve gemim çok zayıf olmasada kolay kapıya x1de giriyorum ama malesef yaratık 2. yaratığı göstermemek için sistem elinden geleni yapıyor.:))
    sırf 3-5 saniyede patlamak için kapıya atlıyorum x1e geri atıyor birde azami oyuncu sayısı saçmalığı çıkardılar ya!
    oyun zıvanadan çıkmıştır haberiniz olsun sadece birkaç gemi için var.zannediyorum onlarda admin arkadaşların admin olmayan oyun gemileridir:((( şimdi admin arkadaş yanlış ithamda bulunuyorsun kanıt göster deyecek amma kanıt yok oyun ortada sırf 3-5 saniyede patlamak için belkide 10 sefer kapıya atlayıp x1e atıldım azami oyuncu sayıysı diye 2 sefer girebildim.
    birincide insta kalkanla yaratıkla savaştım patladım.2.de kırmızı bölge mayındır patlarım ama belki bu kapıda yaratığa karşı koruma sağlar dedim 400.000 yiyip yine patladım velhasıl hiçde kolay olmayan kolay kapı yapılmasın diye yapılmış kapıdır ! nokta

titans___ bunu beğendi.
  4. merhabalar...
    öncelikle kapıya kesinlikle solace yada solace plus geminizle girin..dp modulunuz varsa gemiye mutlaka takın..çünkü bir ve dört numaralı npc direkt dp ye vuruyor..birinci ve dördüncü npc aşırı hasar veriyor.ama kaçınılması maalesef imkansız..

birinciyi keserken dp niz yarıya inince yetenekle dp nizi doldurun...isterseniz enerji transferini açabilirsiniz ya da savaş tamir robotu..birinciye en güçlü lazer roket ve hellstromla saldırıp dp niz bitmeden işini bitirin..

sıradaki npc kalkana vuruyor o yüzden kolay..ikinci npc yi patlattıktan sonra üçüncü ortada çıkan npc roket saldırısı yapıyor ama menzili kısa olduğundan uzak bir köşede tamamen tamir olun.roketleri size ulaşamıyor..tamir olunca yanına gidip işini bitirin.ikinci ve üçüncü npclerde kalkan işinize yarıyor....dp niz hasar almıyor..ama bir ve dört nolu npc direkt dpye vuruyor arkadaşlar.

dört nolu son npc ye gelince kaçmasına fırsat vermeden en güclü lazerinizle patlatmaya çalışın.zira her köşe değiştirdiğin de direkt dp nize aşırı hasar veriyor...tamir olmanıza izin vermiyor...yetenekle yada enerji transferinizle dp nizi doldurarak npcnin işin bitirin..bu npc de kalkan işe yaramıyor...bu şekilde gayet rahat bir şekilde kapıyı yapabiliyorum..easy olan kapı günde beş kere toplamda yaklaşık 16 dakikamı alıyor...hepsi bu kadar..kolay gelsin..

5. _evissaM_

_evissaM_ User

Sabit kalmayin, mumkun mertebe mayinlardan kacmaya calisin. NPC'nin lazeri size kitlendigi zaman 3 saniyelik geri sayim baslar, geri sayim bittigi zaman saga veya sola dogru kacin, bu sayede NPC'nin lazeri size hasar veremez. Mayinlar 30k (easy)/60k(normal) hasar verir. Varsa enerji transferi kullanarak 40-45 saniyede kapiyi bitirebilirsiniz.

6. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Mayınlara dikkat ediniz ve enerji transferi kullanınız dp-link ile birlikte :)

7. Şimdi soruyorum siz değerli Forum adminlerime
    Oyuna yeni başlamışım az çok gelişiyorum paketleri alıyorum güçlendirmeleri alıyorum argeleri geliştiriyorum vs derken kalkıp savaş biletine böyle saçma bir etkinlik getirip üstüne kolay olanı bile imkansız hale getirmişsiniz benim derdim Savaş Bileti'ni aldırıyorsunuz da bu görevleri yapmamak için mi aldırıyorsunuz elinizi vicdanınıza koyun mayın vs hikaye şuana kadar en fazla 4.yaratığa kadar ilerleyebildim saçma citadelde darbeyi baz alıyor golide kalkan hasarı da veriyor ama citadelle girmek istediğimde kalkanı yok sayıyor direk dp hasarı hiç bir kuramı yok beni bir aydınlatın bu tehlikeli bölgenin amacı nedir bizde uyandırması gereken his ne olmalı veya tehlikeli bölgenin oyundaki amacı nedir valla soğudum ya zaten bir çok saçma olaylar dönüyor günde 3-4 saat oyun da oynayamıyoruz görev görev görev ne bu ya benim haberim yok ben kendime fazladan mesai yapacak iş bulmuşum meğerse tek sıkıntı para almıyorum ödüyorum hepinize ayrı ayrı teşekkürler

8. noktakoyam

noktakoyam User

zor kapıyı anlatcam, iki kapida farklililar var

zor kapıda ilk bölümde mayınlar hasar vurmaz 3k vura vura bile kesersinizz yeterki kırmızı alana girmeyin ve 3 sn geri sayinca yer degistirin

ikinci kisimda büyük bir hasar vermiyor ama tamir imkani vermeyebilir çünkü bazen sürekli vuruyor

3. kisimda yaratik bazen ayarsiz cok vuruyor ama köşeye gidip tamir olup gelebilirsiniz yani bu da kolay lokma

4. kısımda tamir olayi ve kaçma olayı bitiyor. ama konfinize kalkan koyarsaniz kalkaniniz isliyor burda. var gücünüzle insta ema dplink enerji transferi cc lazer hemen kesin, ve inanin pek zorlamıyor, dp linki sona saklayin

gemisj zayif olan arkadaşlar kolay kapiya girmeli tek fark, mayinlar

Son düzenlenen: 27 Haziran 2024
  9. Solace plus veya solace ile girmek extra mantıklı olabilir insta kalkan ema dp pet link ile aslında kolayca öldürülebiliyor

10. uçkw

uçkw User

noktakoyam zor kapıyı anlatmış fakat hangi lazerle hasar verilcek belirtilmemiş ben girdim ne kadar hasar verdimse npc nin canı bitmedi en son canı azaldı ama benide gümletti...

11. Bende ilk zamanlarda yapamıyordum sürekli şikayet ediyordum daha sonra youtube'den yapılış videolarını izledim meğerse taktiği varmış. Pusat plus ile 5 dakkada bitirdim, ayrıca full değilim. yapmasını bilirsen hemen yapılır. Kolay kapı