Tehlikeli Bölgeyi Neden Sevmeliyiz?

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Grevious tarafından 20 Haziran 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Tehlikeli Bölgeyi ne kadar sevdin?

1. Kalbimde Taht Kurdu

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Dünyanın En Saçma Etkinliği

100,0%
  1. Grevious

Grevious User

Darkorbit tarihinin bugüne kadarki belkide en saçma etkinliği ile karşı karşıya kalmış olabiliriz sevgili oyuncular.

- x-1 haritasındaki yeni başlayan sayılabilecek oyunculara hitap etmesi gereken kapının anlamsız düzeyde zor oluşu

- Etkinliğin nerdeyse elle tutulur hiç ödül vermemesi

- Günde belirli sayıda deneyebilmeniz (başarın ya da başaramayın)

- Gücü yeten gemiler için ise sadece 1 bakınız BİR bilemedin 2 dakika süren bir etkinlik olması

Oyuna oynanış, zaman geçirme, ödül kazanma gibi hiç bir konuya 0 bakınız bir kez daha SIFIR katkısının olması ile kalbimizde taht kuran bir etkinlik oldu. Bu arada başlıkta yazan neden sevmeliyiz hususunda yazacak hiç bir şey bulamadım

«©ãdı¯¯ЩΛЯЯ» ve DARBE bunu beğendi.
  2. Aliens

Aliens User

Ben geçen sene bu etkinlik çıktığında oynamıyordum. Ben DarkOrbit tarihinde bu kadar saçma ve bu kadar anlamsız bir etkinlik daha görmedim. Hayır, ödüller değse anlayacağım. Ödül yok, keyif yok, mekanik yok, konsept kötü, kapı dışında hiçbir artısı yok ve daha saymaya başlasam sayfalar yetmeyecek kadar kötü şeyler var. Bilemiyorum, ben mi olumsuz bakıyorum anlamadım ama kesinlikle sevmedim.

Dontforgetme ve Grevious bunu beğendi.
  3. noktakoyam

noktakoyam User

hedef görevi olan 22k infrator parçası kasmak imkansız. 2 günde ancak 950 adet kasabildim, en az 14 15 gün daha uzatılmalı etkinlik

Grevious bunu beğendi.