Destek Teknik destek ekibi neden bu kadar geç cevap veriyor?

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Minecraft|Murat tarafından 28 Şubat 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 13 şubat tarihinden beri(2 haftayı geçti) kendi hesap bilgilerimi güncellemek istiyorum. Teknik destek ekibi ile iletişime geçtim ama benden istenen tüm kişisel ve hesap bilgilerini doğru vermeme rağmen hala bir cevap gelmedi haftada 1 kez yazıyorlar bu gidişle kendi hesabımda 6 ay sonra anca değişiklik yapabileceğim. Bu konu hakkında yardımcı olacak veya yol gösterecek birileri var mı?

2. oben

oben User

şifremi değiştiremiyorsun sorun nedir.

3. Hesap bana ait ama sadece kullanıcı adını hatırlıyorum. Şifre değiştirmek için maile onay kodu geliyor diyor ama maile bakıyorum gelen bir şey yok. Hesabıma sadece facebook üzerinden giriş yapabiliyorum. Kullanıcı adı şifre ile değil. Ya şifreyi değiştirmede yardım etsinler yada maili değiştirmede.

4. oben

oben User

yani maile bildirim gelmiyor sorunu bu zaman zaman oluyor benimde olmuştu suppoert halletti sağolsun kaptan 34 admin.

5. support ticketleri çok çok çok geç cevaplanıyor artık :( ticket atınca 2 gün sonra döneriz diyorlardı o da yok bundan sonra

6. Baksana ayın 13'ünden beri kullanıcı adı şifre değiştirmeye çalışıyorum şaka gibi resmen. Çalışan falan mı kalmadı şirkette

7. Oyundan şirkette umudu kesti sanırım,Ben süper avantaj paketi alamıyorum diye yaklaşık 10 gün önce mesaj gönderdim suporta,ne geri dönüş yapıldı nede problem çözüldü.Anlaşılan para kazanmakta istemiyorlar artık :) Görünen o ki ne suport kaldı nede destek ekibi, sonunda biz bize kaldık iyimi=)