Öneri Teknik Ekipten Memnun Musunuz

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 13 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Teknik ekibi görevinini bırakmalı mı?

Anketin kapanma tarihi 13 Mart 2021.
  1. 2021 olmadan bırakmalı.

93,5%
  2. Hayır böyle zevk alıyorum

6,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Son 2 yıla baktığımızda teknik ekibin tecrübesiz olduğunu görüyoruz.

Artık vadesini doldurmuştur.

Sürekli bir oyunda donma kasma lag giriş problemi bug oluyorsa sorun oyuncuları pc sinde yada çerezlerinde değildir bunu artık anlayın.

Herkesi oylamaya davet ediyorum.

2. Şuan bile oyun açılmıyor teknik ekip iyimi sorusunun cevabı burda saklı.

3. levo52

levo52 User

Oyunda teknik ekip olduğundan bile şüpheliyim. Her hatada çerez temizliyoruz istemciyi kapatıp açıyoruz günde 50 defa donuyor oyun. Bi hangara girip konfi düzenliyim dedim 3 kez istemci dondu :D oy nereye veriliyorsa verelim değiştiriyorlar mı yoksa adam gibi çalışıcaklar mı çıksın ortaya sonuç.

4. Yav oyun açılmıyor oyun oyun geçtim bunun lagı var yeni serverde bugu var botu var say say bitmez.

5. PPuuffyy

PPuuffyy User

Şu an oyuna giremiyorum sorun sadece bende mi siteye ulaşılamiyor diyor

6. BENDE GİREMYORUM ARKADAŞ BU NEDİR YA

7. eger öyle bir ekip varsa bütün sorunlar onlardan kaynaklanıyordur oyun artık bazı kişilerin tekeline dönmüş gibi geliyor bana

8. Çok şükür alıştık artık teknik ekibin yokluğuna.Eh işte ayda yılda bir iyileştirme oluyor o kadar.Şimdi yine oyuna giriş yapamıyoruz.Allah devletimize zeval vermesin:)

9. memnun mu dalga mı geçiyorsunuz böyle bir oyunun hatasını da düzeltemiyecek kadar rezalet bir ekip ile ilk defa karşılaşıyorum çok mu zor şöyle bir oyunun hatalarını bug larını düzeltmek hadi onu da geçtim oyun açılmıyor yahu açılmıyorr her hafta problemler her hafta arada sırada olsa neyse de RESET atmaya bile üşeniyor sizin şu "TEKNİK EKİP MİDİR SERVİS MİDİR" dediğiniz şey

10. Edirneli22

Edirneli22 User

darkorbitin teknik ekibinin olduğunda şüpheliyim

org2BordoGüç bunu beğendi.
  11. FM arkadaşlarımdan rica konuyu merkeze iletilmesidir.

Umarım kısa zamanda sonuç alırız.

_-ExecutiveChef-_ bunu beğendi.
  12. skrilexx21

skrilexx21 User

YÖNETİM İSTİFA . daha iyi yazılımcılar çalıştırmalısınız , ama siz sadece para gelsin peşindesiniz böyle kaybedersiniz DARKORBİT soğuttunuz bizi valla acilen kendinizi sirkeleyin aw

_D_E_R_S_İ_M_L_İ bunu beğendi.
  13. 7091

7091 User

''Bahsettiğiniz konu hakkında bir bilgimiz yoktur'' bilgim yoktur demek için başımızda duruyorlar gibi geliyor.

14. aaah ah sen olmasan napcaz biz aç şu konuları okumadan evet diyem yav

_D_E_R_S_İ_M_L_İ bunu beğendi.
  15. oben

oben User

keşke hele bi 2021 i görelim bakarız şıkkı koyaydın.

16. skrilexx21

skrilexx21 User

.................. Y Ö N E T İ M !!!! İ S T İ F A .....................!!!!!!!!!!!!!!

17. Bu daha iyi günlerimiz

18. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Açtığınız konu bölüm kurallarına uygun olmadığından dolayı kilitlenip arşive taşınmıştır. Bu bölümde açılan konuların oyun içerisinde bir güncelleme/yenilik niteliğinde olmasına özen gösteriniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.