Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. LazOnur

LazOnur User

vip gününe nerden bakabilirm acil destek

2. BALYUMRUK

BALYUMRUK User

etkinlik çıktığından beri binlerce saimon kestim bugün 1 tane çıkarabildim oda boss saimondan

3. Ben o görevleri yapmıyorum, kendinizi kahredeceğinize benim gibi yapın, o görevleri görmezden gelin, sağlığınızdan olmayın, bonus kutularıda görevler gibi fiyasko.

4. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

bukadar stres olmayin en iyisi uri kasin uri ile satisa geldiginde alirsiniz heba oldunuz degmez :)

5. o görevlerle uğraşmadım daha pişman da değilim iyi oyunlar :)

6. birleştirme görevini bende bulamadım bulan yapan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..

7. biraz şans ile ilgili o zaman

8. takemyhard

takemyhard User

1000 tane keser gelmezzse şans işidir... 10.000 tane kesipte gelmiyosa onun şansla alakası yoktur...

9. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Aynı konudan 30 tane açınca maalesef daha fazla çıkmıyor.Oranlar maalesef düşük ve çıkarmakta zorlanıyoruz herkes gibi.Biz üzerimize düşeni yapıyoruz gerisi merkezde.

Halihazırda açmış olduğunuz Güncelleme ve Fikir Havuzu'nda bir konunuz mevcut.

Buradan devam edebilirsiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Eylül 2016
  10. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Konu, isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.
    Merhaba,
    Resimdeki gibi görebilirsiniz.Önce yapmanız gereken bir görev var unutmayın.

İyi forumlar

11. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

VIII. Konu başlığı ve ileti içeriğinin tamamı büyük harflerle, renkli ve kalın yazılmamalıdır. İleti sayısını arttırma amacı ile konulara art arda ileti yazılamaz. Bu kuralın ihlalinde;
    * Gerekli konu başlığı ve/veya ileti düzenlenir, üye uyarılır.
    * Üye aynı şekilde devam ediyorsa 7 gün ila 15 gün arasında uzaklaştırma cezası alır.

Lütfen daha dikkatli olun ve mesajınızı düzenleyin.
    Merhaba,

Uridium-->Abonelikler-->Premium-->Statü&İptal

İyi forumlar.

12. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Lütfen birden fazla konu açmayın.

Buradan devam edebilirsiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

13. Eyyüp47

Eyyüp47 User

ben 2 gundur kesiorum plan mlan cikmior...

14. [​IMG] [​IMG]
    sağ tarafta hem 2d hem 3d gemi sarı efekti mavi yine yarım yamalık bir çalışma oldukça saçma buldum sarı gemiye mavi efekt nedir ? eski spectrum özelliğinin efekti.. yeni efsane denilen tasarımda ne geziyor ? geminin rengine göre efek uygulanmalı sarıya mavi olmamış belliki uğraşmamışlar gemiyi boyamış katmışlar önümüze :) ne beklenirki bigpointten aynı dışı ferrari içi şahin olan arabalara benzemiş :D yanlış anlamayında efsane flan hikaye yani mavi spek çakması sarı spek bu efsane demeyin şuna
    çakma spec :D

Son düzenlenen: 18 Eylül 2016
    WolfWar, ÈrroR_™ ve ÖKKEŞİMM bunu beğendi.
  15. Nerden alıyoz bunu :D

16. kutudan çıkıyor saimon kesince çok zor ama imkansız değil bendede yok bulmaya calısıyom hala :D ama gittikçe soğuyorum ben efektide rengine göre ayarlanmış sanmıştım öyle değilmiş sadece boyamıs bırakmışlar kendisi sarı efeği mavi saçma sapan olmuş :d

17. bu olayı anlamadım saimonu kesince mi düşüyor?

18. gayette mantıklı legend aegiste yetenkleri sarı oluyo mu ? yada kırmızı spectrumda yetenk kırmızımı? böyle bişey belirtmedikleri halde kendi beklediğin şey olmadı diye saçma bulman ne kadar saçma anlatamam sana.beğenmiyosan almazsın kullanmazsın olur biter

19. spectrum maviyken efekti maviydide sarıyken neden sarı olmadı ? ben sadece specturum üzerinde yorum yaptım konuyu başka yere çekme.madem görsellik üzerinden yenilikler geliyor bende uyumlu olmalı diyorum varmı ötesi ? venom sarı misal suanki efektide sarı anladınmı ama spectrum uyuşmuyor. beğenip beğenmemek veya buna göre almak bana kalmış seni ilgilendirmez.

Son düzenlenen: 15 Eylül 2016
    azrail_melek_oğlu_ bunu beğendi.
  20. **breslay

**breslay User

teşekkür ederim konu kilitlenebilir modum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.