Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Etkinlik açıklandı.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

2. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Ne yazık ki tasarımların neye göre çıktığını Merkez Ekibin tasarrufundadır.

Şimdi de Spectrum gemisi için de güzel tasarımlar vardır.

Başka sorunuz yok ise konuyu kilitleyelim?

İyi forumlar dilerim...

3. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Etkinlik bittiği için kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar dilerim...

4. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Arkadaşlarımızın de dediği gibi bu konunun yeri 'Güncelleme ve Fikir Havuzu'dur'. Ve bu tarz konular mevcut, desteğinizi oradan sürdürebilirsiniz.

Gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar dilerim...

5. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

İyi forumlar dilerim...

6. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Etkinlik bittiği ve gerekli cevaplar verildiği için kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar dilerim...

7. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

İyi forumlar dilerim...

8. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Bu konuda gereken yerlere bildirim yapıldı.

Gerekli cevaplar verildiği için kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar dilerim...

9. Bende Tr3 oyuncusuyum . Eski playerlerdenim fakat yeniden dönüş yaptım oyuna . Benim gibi bu oyunu önceden bilmeyen userler olup bu oyuna gelme şansları çok az . Bu yüzden reklamlarda görüp gelseler bile onlara kasma imkanı tanımıyolar . Albaylar kurmaylar beni kesiyor . Kesiyor kesmesine fakat benim rütbem daha 2 diş . Eski oyun ahlakı kalmamış diyorum bana savaş oyunu diyolar. Meslek lisesi önünde kız bekler gibi gemi görünce üşüşüyolar üstümüze . Buda çok sıkıcı ve oyunun user eksikligini meydana getiren bir durum . Buda benim görüşüm :)

10. ABREK

ABREK User

Etkinliklerin biri bitmeden yenisini düşünmeye başlıyoruz :) Saimonlarla uğraşırken aklımız aslında tunnel of terror kapısındaydı, bu senede gelecek mi acaba gibisine :)

11. ÇORBACI

ÇORBACI User

Son etkinliklerde görevler saçma bi hal aldı 500 uri veren2 görev oluyor her gün aynısı çıkıyor nerde 3000-5000 uri veren görevler.

LÜLEBURGAZLI8213 bunu beğendi.
  12. etkınlıkler artık ıyıye gıtmıyo her gelen yenılık yenı baslayan oyunculara yonelık halı hazırdakı oyuncuları kapsayan bısı gelmıyo amacları oyuncu cekmek ama bu sekılde elındekılerı kaybedıyorlar

13. blulight

blulight User

aynen osmanım katılıyorum sana bizi düşünmüyolar

14. elektro

elektro User

oyun bitmedi yaratıcı olmak lazım herkesin katılmak isteyeceği etkinlikler yapmak lazım politika neden etkinliklerde uri az veriliyo korkmasınlar onların verdiği uri ile bu oyun dönmüyo bence üye kazanılmalı :) üye olursa para hertürlü kazanılır zate :)

babaxx65 bunu beğendi.
  15. bence geçenki cubi etkinligi harikaydı nasıl x2 günü kronos günü lf4 günü varsa cubi günüde olmalı böyle bi yenilik süper olurdu serverler bence dolardı yani kimse oyun oynamıyor çılgın cubide bakıyorum herkes cubi dönüyor gerçekten olmalı adminlerimiz konuya el atın :D

16. ''oyun kazan kaynatıyor''.
    bence kuiperin 1. yaşdönümü büyük coşkuyla kutlanmalı.oyuncular sevindirilmeli.oyuna kazandırılmalı.50-60-70-80-90 gg lik kutular gelmeli.kuiper bizi sevindirmeli.

17. Evet bu hata tekrarlanmalı :D
    Geçen yılın acısını çıkartmalıyız|-çıkartmalıyım (11-12 ay önce:katlayıcı çektiğim gibi oyuna rest gelir ve "katlayıcı çöp olur" :/ )

azrail_melek_oğlu_ bunu beğendi.
  18. serhat931

serhat931 User

yeter artik şu istilayı detiştırın kimse girmıyor nerde eşki istila zaten normal harıta da kasılamıyoruz bari istilaya girelim :(

Son düzenlenen: 29 Eylül 2016
  19. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Gereken yerlere iletilecektir.

iyi forumlar..

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  20. 3 senedir iletemediniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.