Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bizde uba yapıyoruz ama surekli aynı kişiye denk gelmiyoruz. demek ki siz bir şey yapıyorsunuzki surekli birbirinize denk geliyorsunuz ve sıralamaya giriyorsunuz wslerde ya sen yada o seni aldıgında daha yuksek puan alıyorsunuz ve ubada sıralama yapıyorsunuz hak etmişsin dostum kolay gelsin burda aglama derdini supporta paylaş. TİMSAH GÖZYAŞLARI DÖKME

2. Geliyor smodum :D Kazanılıyor reklam vs. :)

3. Merhaba ,

Arkadaşlar karşılıklı mesajlaşmalara girmemeye dikkat edelim.

Oyunda yapılan son güncelleme ile belli bir sayıdan sonra TP ve ŞP düşmeye başlıyor. Sınıra gelip geçtikten sonra hiç bir şekilde TP ve ŞP vermiyor. Bu durumda devam ederseniz pushing olarak algılanır ceza alırsınız.

Bu konuda support'la iletişim kurup kanıtlayabilirseniz pushing yapmadığınızı kanıtlamanız gerekiyor.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

4. Merhaba ,

Kazanılsa ne kadar kazanılacak ? :) Daha önceden web sitesi , reklam v.b. şeylerle para kazanılıyor diye araştırdım oranlar çok düşüktü fakat gerçekten büyük bir ziyaretçi kitlesi olursa o zaman belki kazanılabilir. :)

İyi forumlar.

5. Sadece izlemeyle para gelir mi bilmem ama youtube videolarımıza reklam veriyorruz tıklandıkça para geliyor. Bende 0.07$ var :D

6. Merhaba ,

0,7$ çok para gerçekten bozdur bozdur harca yine bitmez. :D :) Aslında kazanılır ama çok büyük bir kitle lazım. :)

İyi forumlar.

7. Pars admin neden bin izlenme bin izlenme vs. istiyo :) ve yayına başlamadan önce reklam 30 sn :)

8. Bence oyunda ki sorunları almanyaya gidip anlatsın sürekli hatalardan hilelerden hurdalardan sıkıldık :/

Yayında oyuna kitle toplamaya sosyal ağlarda oyuna insan toplamaya uğraşıyorsunuz fakat oyuna adam 1 hafta basliyor sonra birakiyor acikcasi iletilen hatalarin cogu 5 ay gibi bir suredir devam etmekte.

Ornegin ema bugu gibi.

Pars onu bunu bilmem ama kitle toplamadan once o kitleye uygun ve duzenli ortam olusturulmali.

9. Geçen yayında kod verilmedi bu hafta net bir şey söylenir diye düşünüyorum. Kod dağıtmayı bırakırsa iyi olacak bu durumda yayın kapanacaktır.

10. Eğer bin izleyici ile para kazanılacaksa ben zengin oldum demektir. :D :)

Görevliler tarafından ya da oyuncuların tespit ettiği bug veya oyun sorunları raporlanıyor görsel ( Resim - Video ) eklenerek merkeze iletiliyor. Gerisi bizi aşıyor yani teknik ekibin işidir.

NOT : Konuyu amacı dışına çıkartmayalım arkadaşlar.

İyi forumlar.

11. Hocam konuyu amacidan cikarmak gibi bir amacim yok ama cidden can sikan bir durum oyuncuya iyi bir ortam hazirlanmali ki oyuncu gelsin oyuna.

12. Merhaba ,

Anlıyorum fakat belki inamıyorsunuzdur bir çok konuyu zaten iletiyoruz. Ama unutulmaması gereken bir gerçekte bir oyun fakat ayrıca şirkettir.

İyi forumlar.

13. Oyuna önem verilmezse yakinda sirket diye bisiy kalmayacak.

Bu oyunu eskilerden oynayanlar sevdikleri icin birakmiyorlar sevmeseler birakmislardi rapor ediyorsunuz ama kapansa su buglar cok guzel olacak.

Pars admin bak simdi ben senden kucuk olabilirim buyugumsundur ama lutfen su oyuncularin su cigliklarina bir kulak verin kitleye guzel etkinlikler duzenleseniz yani soyle etkinlik kutularindan 5 gg ema vs gelse guzel odullu herkesin faydalanacagi yaratiklar gelse buglar ve hileler kapansa emin olun daha iyi kitle toplarsiniz.
    Para derdindesiniz kim para derdinde degilki ? Size ufak bir fikir vereyim: yaratiklardan gelen odulleri 2 katina cikaran bir paket yapin satin gayet guzel olur.

Canli yayinda bence rick dekardi cagir.

titans___ bunu beğendi.
  14. Sene 2016 etkinlik kutuları r-310 roketi veriyor. Eskiden npc ödülleri iyiydi çünkü fazla alınacak bir şey yoktu ama şimdi en iyi npc bile dilenci parası sayılır. Oyuna girip 2 npc kesiyim diyesim gelmiyor görev var 3 günde 1 uber devo kestim.

titans___ bunu beğendi.
  15. Merhaba ,

Arkadaşlar konu adı " Twitch Yayınında Ödül-Ceza Ne Olsun ? " fakat son 2 sayfada farklı yerlere gitti. Konuyu amacı dışına çıkartmayalım.

İyi forumlar.

16. -_A~C~S_-

-_A~C~S_- User

Hitac gelicek mi ? Gelicekse net bir tarih var mı ? Güneş dönüştürücüsünde ki çekilişin de verilen ödülleri nasıl alıcaz (cıkarsa) ? net bir bilgilendirirmisiniz.

17. Sacrifice

Sacrifice User

Merhaba,

Etkinlik başladığında forumda bir duyuru yapılır.Hitac ve kapsüller hakkında tüm bilgileri burada bulabilirsiniz.

Keyifli forumlar.

18. _KORSAN_AZ

_KORSAN_AZ User

oyundaki çoğu ADMİN 18 Ocak diyo ama kesin tarihi belli değil umarım 18 ocaktan daha önce çıkar :)

19. Sacrifice

Sacrifice User

Merhaba,

Forumda resmi bir duyuru yapılmadan kesin bir tarih veremem.Chat adminlerimiz 18 ocak diyorlarsa bir bilgileri vardır.Bekleyip göreceğiz.

Keyifli forumlar.

20. admilerle hades yapma etkinliği ne zaman olacak

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.