Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Gemilerin hepsi var ise surgeon tasarımı gelir diye bir kesinlik yok.

Aynı sizde olan gemide çıkabilir hiçbirşeyde çıkmayabilir.

Sizde olan gemi çıkarsa yerine 10 bin uri verilir.

Kapılarda tasarım çıkması şansa bağlıdır.

Keyifli forumlar dilerim..

EyüpAyhan-TR5 bunu beğendi.

2. Fakat modum şöyle bir şey de söylüyor:

Bunlardan birine sahipseniz aynı tasarımdan ikinci kez almayacağınızı özellikle belirtiriz.

3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Evet aynı gemiden alamıyorsunuz ama son güncelleme ile aynı gemi çıkarsa 10 bin uri hesabınıza aktarılıyor :)

Keyifli forumlar dilerim.

EyüpAyhan-TR5 bunu beğendi.
  4. BORG_UNION

BORG_UNION User

jupiter admin normalde scrap yada plazmid için yaratık kessek çıkmaz. elit kutusu çıkması gereken 2 sibodan birinde bunlar çıkıyor kutu atmıyor. biz ne şanssız oyuncularız yoksa BP bizimi yiyor?

5. peki modum indirim gelecekmi bi bilginiz varmı:)

6. Benim Surgeon almamı beklemişler yani :D teşekkürler

7. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Biliyorsunuz böyle durumlarda bizlerin bilgisi olmuyor.

Gönlümüz gelmesinden yana ama. :)

İyi forumlar.

8. titans___

titans___ User

mesele burda oyuncular adına çoğu kişi bu böyle olsun diyoruz ama birisi de diyorki sen yapamıyorsan ne yapıyım benim muhattapım burdaki yöneticiler ben burda tartışma yapmıyorum ama bazı insanlar nedenini anlamıyorum şurda gemileri veya klanları iyi olduğu yada cüzddancıklarına dayanarak ahkam kesiorlar oyundan para durumu iyi olmayan veya klanla kasılmaya vakdi olmayan insanlara terörüze ediyorlar tseleri var diye tehditler ediyorlar bu kişiler o tselerde atıp tutuyorlardı şimdi ne kendi şirketlerinde ne kendi klanlarında oynamıyorlar benim dediğim bu bir oyun ve legal olmayan program kullanıp bana gemimde sarı taş var seprom yok senin gemin de ne diye özelden yazan çok ama biliniyor sepromla ben ful artı ful lf4 gelişmiş bir gemi ve çift güçlendirici ile bile o vuruşlaraa çıkamıyorum modlar sorarım bu şahısslar düzgün oyuncular mı ve insanları oyunda aşağlayıcı şekilde havalı ergenler gibi yaşları çok olan kişiler atıp tutmaları ve çoğu da legal olmayyan programlarla yakalanmayan albaylar çok hepsi demiyorum asla hepsi demem demiycem merak etmeyin diyceğimi sanmayın neyse anlıyan anladı kendim bilmem anlaabiliyormuyum bu oyunda çok admin mod ban yedi onlarda bilinen olaylar burda oyundan çok zevk alarak yeni oynuyorum o legal olmayan şeyleri kullananlara ve ben hiç legal olmayan bir şeyle savaşmadım ve bu tip kişileri iyi anarım nokta

9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Yüksek oranda şansınıza bağlı olarak düşmektedir.

Merhaba,

Kişilerin oyun anlayışına ,kişiliklerine müdahele maalesef ki edemeyiz.

Elimizden geldiğince sorunları haksızlıkları iletmeye çalışıyoruz.Adil bir oyun hepimizin isteği.

Şu anki terör kapısında bile sizlerden gelen bildirimler doğrultusunda pek çok düzenleme yapıldığını gördünüz.

İllegal durumlarda bulunanları sizler şikayette bulunmalısınız biz şikayetleri iletiyoruz ancak direkt müdahele edemiyoruz.

Zamanla oyunun daha da sağlıklı hale geleceğini düşünüyorum.

Şikayet ve önerilerinizi supporta da yapmanızda fayda var.

Teşekkür eder keyifli forumlar dilerim..

titans___ bunu beğendi.
  10. ÇORBACI

ÇORBACI User

Oyunu batırmak için elinizden geleni yapıyorsunuz yukarıda bazı oyuncular 20 sibelon görevi çok zor kesemiyoruz diyor siz sayısını azaltacağınıza gitmişsiniz 30 sibelona çıkartmışsınız ha kendi adıma konuşmuyorum gemim full 3 defada bitirdim kapıyı ama 20 sibelon görevi çok donuyor ve en ufak bi donmada patlama ihtimalimiz var şimdi sayıyı 30a çıkartmışsınız yanına yaklaşınca bile inanılmaz donacak ve en full oyuncuyu bile 2 saniyede kesecek amacınız kmse kapıyı bitirmesin ise sorun yok zaten o dalga en son geliyor ve saatlerce uğraşamam 30 sibelonu kesmek için kendimi patlatırım 10 defa

11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

8.bölümde 2 tabloyuda karşılaştırdığımızda genel olarak daha yapılabilir olduğunu görüyorum.

Bu terör kapısı zaten zor bir kapı.

Oyuncular zorlanırken ,ödüllerle dolu bir kapı deneyimi de yaşıyorlar.

Etkinlik kapsamında ve senede 1 kez geldiğini düşünürsek keyfini çıkarmaya çalışmalıyız diyorum:)

81 Demon-Drone
    30 Uber Kristallon* + 1 Devourer
    30 Lordakia** + 1 Saimon***
    10 Uber Devolarium + 20 Uber Kristallin
    (1 UFO) + 1 Uber Lordakium + 1 Uber Kristallon + 20 Uber Sibelonit + 20 Uber Sibelon

83462
    63
    30 Lordarkia
    1 Saimon
    1 Boss Kucurbium (%100 cephane düşme oranı)
    83669
    70
    30 Sibelonit
    30 Uber Sibelon
    10 Uber Sibelonit
    10 Uber Devolarium

Keyifli forumlar dilerim..

12. Çatlaklardan kaçanlar yani 8 demon patlatma görevinin ödülü nedir acaba ?

13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

O görevin ödülü bulunmamaktadır.

Şikayetler doğrultusunda ilettik.

Sizde buradan supporta bildiride bulunabilirsiniz.

BETERBÖCEK bunu beğendi.
  14. sağolun

JUPlTER bunu beğendi.
  15. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Ben teşekkür ederim .

Gerekli cevaplar verildiği için kilitlenmesi uygundur.

Keyifli forumlar..

BETERBÖCEK bunu beğendi.
  16. Pazartesi gelecek değişiklik hakkında daha detaylı bilgi alabilir miyiz. Örneğin kapı değişiklikten sonra ne kadar uri ve credi vericek, hangi npc ler ödül düşürecek...

17. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Uri ve kredi hakkında henüz bilgi verilmedi.Kesin bilgimiz olunca sizlerle paylaşacağız.

Elimizdeki bilgi şimdilik budur.Değişecek kısımlar tabloda gösterilmiştir.Onun dışında değişiklik yoktur.

BölümDoğduğu grupDalgaEskiYeni
    6275010 Melter10 Uber Kristallin
    7295310 Melter10 Uber Kristallin
    7305510 Melter10 Uber Kristallin
    7315740 Melter20 Uber Kristallin
    83462
    63
    30 Lordarkia
    1 Saimon
    1 Boss Kucurbium (%100 cephane düşme oranı)
    83669
    70
    30 Sibelonit
    30 Uber Sibelon
    10 Uber Sibelonit
    10 Uber Devolarium
    Not:Belirtilmeyen yaratıklar aynen devam edecektir.

18. titans___

titans___ User

evet ilk girdiğimden daha iyi halde kapı ama ödüller cephane beyaz azaltılmıştı ama rb 214 baya verildi hatta hstrm bile baya verildi güzel düzenleme olmuş

19. yav şu oyun batırıyorsunuz diyenler kardeşm gidin o zaman oynamayın sizi zorlamıyorlar..Kafanız almıyor galiba biz seviyoruz yeniliği oynamayın kardeşm biz seviyoruz devam DOTR ekibi saygılar.

Son düzenlenen: 22 Ekim 2016
  20. zaten uri alabıldıgımız en ıyı yer onuda kaldırmıssınız gerek yok ozaman kapıyı yapmaya. şimdi şunu dıyecek bazı akıllılar vardır zaten kapı beleş geliyor diye. etkinlik bu bı zahmet beleş olsun. kapıyı yapmak ıcın saatlerce ugrasıyoruz

-=[...DISTURBED...]=- bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.