Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 20 uber sibelon hala dıuruyormu ben sırf onun yüzünden kapıyı yapmıyorumda

2. Kimisinde varmış kimisinde yokmuş bana çıktı. Neden yapmıyorsun yap o bölüme gelince 10 kere patla gitsin.

3. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

20 uber sibelon tam 30 dakikalık pet atma ile köşelere kaçıyorlar.

4. titans___

titans___ User

yeni çıkdım kapıdan kapı böle olmaz bana eski sistme geldi ben onda değilim mermiler az zaten burdan geleni buraya harcıyordum bir şey gelmesse olmazki bu yaratıklara neyaz sıkcaksız oda sıralamadiklere yarıycak neyse eski mermi verme olsaydı benşm neden değişmedi onu anlamadım

5. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Merhaba haklısınız ama dalga geçme kısmı yerine şöyle diyelim;

Bize bir açıklama geliyor sizlerle paylaşıyoruz.Değiştirilme, düzeltilme yapılır ise haberi geliyor tekrar sizlerle paylaşıyoruz.

Öncesi haberimiz olmuyor. Varsayımlar üzerinden bildirim yapamıyoruz.Yazınca da kesin konuşamıyorsunuz deniyor.

Her şekilde de sizlere bilgi vermeye sorularınızı boş bırakmamaya çalışıyoruz.

Pet ve donma sorunlarını çok kez ilettik .

Sizde oyun içinde Buradan HAR dosyası alıp supporta yollayarak çözüme destekte bulunabilirsiniz

Keyifli kasılmalar iyi forumlar dilerim.

spLaTT^^ bunu beğendi.
  6. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Burada da belirtildiği gibi kapı değişikliği oyunculardan gelen istekler doğrultusunda iptal edilmiştir.

Konunun kilitlenmesi uygundur.

Keyifli forumlar dilerim.

7. Bakın öncelikle Darkorbittte yaşanan sorunlar ve bu konudaki kızgınlıklarımızdan Forum çalışanlarını tenzih ederim. Çünkü dediğiniz gibi siz sadece iletmekten yükümlüsünüz. Ancak oyun başladığından beri burada olan ve bu oyuna gönül verenlerden birisi olarak şunu da belirtmek isterim ki . yıllardır hiçbir sorun tam düzeltilmedi. Her sorunu düzeltmeye çalıştıklarında yeni bir sorunu beraberinde getirdi. Bu sorunların her biride bize ya ekipmana , ya malzemeye ve sonuçta da paraya maloldu. Yukarıda adminlerin bize duyuru olarak yazdığı neredeyse hiçbir şey zamanında yapılmadı. Biz defalarca zarar gördük ama sonuçta gerçektende dalga geçer gibi tazminat adı altında 3-5 güçlendirici hesabımıza işlendi. Defalarca bu oyunda bilgisayar ekibi değiştirildi ve yine bize patladı. Şimdi sizde bu oyunun içinde birisi olarak haklı mıyız? yoksa haksız mıyız? İster istemez sertleşiyoruz. Kimi arkadaşlar kalkmış beğenmiyorsan oynama diyor. Halbu ki biz gemilerimizi sadece oynanabilir hale getirmek için bile çok uzun bir süreçte emek ve para harcadık. Bu bir bulmaca ya da puzzle oyunu değil.
    Terör kapısına gelince yukarıda bir arkadaşın özetlediği gibi, kapı inanılmaz zaman ve malzeme harcıyor. Sırf PET kullanarak bitirmekte mümkün ancak Über Sibelon patlatmak için neredeyse 60 kez PET atmak gerek. Tabi patlamadan.( PET DÜZGÜN ÇALIŞMIYOR O BAŞKA) Birde üstüne zaten kapıyı yapma amacımız olan cephane paketleri de düşmeyince gelin görün yüzümüzü. PET i olan ancak VİP i olmayan bir arkadaş kapıya girdiyse vay haline. Tüm kapının verdiğinden fazlasını harcamak zorunda. Kapıyı hergün yapıyorum. En iyi ihtimalle 4-5 saatime mal oluyor. Çünkü bir süre sonra sıkıyor, bıktırıyor. Etkinlik olarak herkeze hitap etseydi çok daha iyi olabilirdi ama etmiyor. Gemisinde 8-10 milyon x3-x4 olan için problem yok ama olmayan ne olacak. Yukarıda bahsedilen değişikliğe gelince; evet çok iyi olurdu ama düzgün uygulansaydı. Bu hafta tahminen yapacağmı söyleyeyim. UFO ya kadar vurup , Über Sibelon sürüsünde bilerek 10 kez patlamak. Çünkü hem 20 saatlik bekleme süresi hemen başlamalı hem de aldığım harcadığımın yanına yaklaşmayacak

8. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Haklısınız ,bizlerinde öncelikle oyuncu olarak isteği bu.

Görevli olarakta elimizden geldiğince istek ve oluşan hataların düzeltilmesine çabalıyoruz.

Biliyorsunuz ki olay sadece bizden ibaret değil.Neticede Merkezde yetki ve olasılıklar dahilinde uygulamaya koyuyor.

Pek çok isteğimizde dikkate alınıp düzeltme yoluna gidildi.

Aksaklıkları tekrar tekrar iletiyoruz zaten bu 1 haftadır değişim ve tutarsızlıklar bu sebeple oluştu.

Etkinliğin herkese hitap etmesi gemi durumuna göre kolay-orta-zor şeklinde kapılar olsa idi mümkündü.Bunu da istek olarak ilettik.

Umarız bir dahaki etkinliğe daha sağlıklı bir teror kapısı deneyimi yaşarız.:)

Güzel fikirleriniz var bunları support ile de paylaşmanız çözümlere destek olacaktır.

Sabrınız için teşekkür eder keyifli forumlar dilerim.

İntikam_Meleği_1908 bunu beğendi.
  9. Ben teşekkür ederim. İyi oyunlar ve çalışmalar dileğiyle.

JUPlTER bunu beğendi.
  10. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

3 yıldır Dark oynuyorum Cift ful 16 2 hangar ful gemim var 10 m urim var bunları hava olsun diyerek yazmıyorum Fakat anlamadıgınız şey şu Her etkinlikte Neden sorun cıkıyor oyun kasmalarını lagları gectim ..

Ya 10.yıl diyosunuz 1 kapı atıyosunuz amenna Fakat neden 14 tane elit capane kutusu almam gerekirken ben kapıdan 8 tane alıyorum neden hurda cıkıyor bunların içinden. şunuda anlamıyorum gecen saimon etkinliginde 9saat saimon kestim 1 tane scarp düşmedi özellikle bu kapıya hasmı özel olarakmı hurda cıkıyor ?

Ve bal kabagı kutusu diyorsunuz neden eskisi gibi pwp de yok ?
    normal maplarda neden toplayayım hiç bi karı olmayan kabakları ?
    zaten içlerinde sap2 roketten başka ne varki toplayalım biz onları ?

Ve bizler yazmaktan bıktık artık belki 3 yılda 500-600 küsür en az benim konum vardır
    Eski istila gelsin Demaner Gelsin özel günlerde Sınırsız ice gelsin space bal gelsin
    ben iyi biliyorum oyuna başladıgımda kutulardan insta cıkıyordu o zamandan bu zamana ne deişti ?

ve yetenek sürelerinin kısalmasına gelelim Goli Canda Ageist patlıcanmı neden ageistte yetenek süreleri kısalmadı ageistti resmen çöp ettniz adam alıyor burguya acıyo spec gelde kes kese bilirsen en iyi gemiyi çöp haline getirdiniz ?

Jpa 1 yıl kadar uzun bir süre gecti hala neden yook ?
    biz bu euroları nerde kullancaz napcaz hiç bi işede yaramıyor ?

Şimdi ben oyundan nasıl zevk alcam oyuncu yok kesecek aha gemim ful+ful napacam ben
    nasıl zevk alacamki oyundan oyunu arkadaşlarıma cevreme sunacagım nsl oyunu tanıtım arklerimi oyuna getirecegim ?

11. Eyyüp47

Eyyüp47 User

heaven daha gecen 2 milyon uri var diyordun simdi 10 milyona ne zaman cıktı :))) milletene senin 10 milyon urinden :) eldeki oyun bu oynamıyorsan kapı orda heaven :)

12. sımdı konuyu acan arkadas cok dogru konusmus ve haklıda artık sabıt seylerı bırakın bıraz oyunculara bakın ona gore etkı9nlık duzenleyın takım ımha getırıyorsunuz odul yok sektor kontrol getırıyorsunz ondada odul yok adam ndn gırsın kı oyunda o etkınlıklere cıkardıgınız cogu sey oyuna berbat hale getırdı specrum ozellıgı adam acıyo kesılmıo o bu normal mı herneyse sız boyle seyler yapmaya calıstıkca adamlarda acık buluyor ve oyunda acıklar olusuyor adam bunları hep goz ardı edın adam cerrah ıle sentınel özellıgı acıyor :D boyle cok guzel :)

13. Terör tüneli kapısı bitince hangi ödüller veriyor bilgisi olan ???

14. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

simdi burdan cık ana sayfada etkinliklerle ilgili sss var onun icinde gocebe modun yazisinda hepsi var.

15. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Bizde sizler gibi saydıklarınızın olmasını istiyoruz ve isteklerinizi raporlayıp iletiyoruz.

Biliyorum, bu cevaplardan sıkıldınız ama bizi de anlayın, yapabileceğimiz bir şey olsa emin olun yaparız.

Ama her türlü değişikliği Merkez Ekip belirlediği ve şu olacak, bu olacak dediklerine biz müdahale edemiyoruz.

Ayrıca hiç bir masraf yapmadan verilen bir kapı olan Tunnel Of Terror bence ne kadar şikayet edilse de hakkını veren bir kapı.

Sadece bardağın boş tarafına bakarsanız maalesef hiçbir şeyden mutlu olamazsınız.
    Buradan ve buradan gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim...

16. Bugün oyuna girerken böyle bir duyuru gördüm. Bu duyuru ile ilgili bilgi var mıdır acaba ? Nasıl bir şey olduğu hakkında bilgi verebilecek kimseler var mı ? :)

17. SİSTEM

SİSTEM User

Oyun giriş sayfasında bir hikaye ilerleyen günlerde bir etkinlik olurmu bilinmez fakat göremezsiniz diye buraya kopyalıyorum.

1# Darkorbit Efsaneleri : LORDAKİUM
    Marsın bilinmeyen çöllerinden kızgın kumlarından Uzay için yeni bir bela geliyordu ! LORDAKİUMLAR

X-6 Sektöründe meydana gelen patlama sonrasında 3 şirketin savaşına artık tarafsız bir şekilde ortak olan Cubikonlar vardı. Savaş artık farklı bir boyut kazanmış 3 tür içinde uzay daha farklı anlamlar taşımaya başlamıştı. Hatta bazen kapışmalara ara verip kolonileşen Cubikonları birlikte yok edip kaynaklarını paylaşıyorlardı .
    Buldukları kaynaklar sayesinde uzayı daha iyi işliyor ve öğreniyorlardı . Fakat 3 Gezegeninde bu durumda olmasının sebebi belliydi ! Mars Gezegeni yeni edindikleri kaynakları ve bilgileri sinsice işliyordu . Savaş amansız bir şekilde devam ederken ufak bir ateşkes ilan edilmişti. Bu ateşkes savaşı söndürmek için mi yapılmıştı yoksa savaşı dahada alevlendirmek için gizli kurulan stratejilerin bir parçası mıydı ?
    Uzayın bütün hammaddelerinin kontrolünü isteyen ve yağmayı destekleyen Mars Şirketinin mühendisleri yıkıcı bir planın peşindeydi. Marsın amansız sıcaklığı hiç bir insanın dayanamayacağı çöllerinde oluşturulan alev çukurlarında yeni bir silah üretiyorlardı.
    Uzaylılardan aldıkları kaynaklar ve kendi teknolojilerini en iyi şekilde kullanıyorlardı ve beklenen oldu bir mühendis '' Artık Hazır '' Deyip alev çukurlarında yaptıkları yeni silahlarını gün yüzüne çıkarma onayını vermişti. Sıcaktan esnemiş erimiş ve nefes alan bir canlı üretmişlerdi ! Yüksek derecede hasar potansiyeline sahip bu canavarlar Mars Şirketi adına bütün uzayı yağmalayıp silip süpüre bilirdi . Mars şirketi artık zafer naraları atmaya başlamışken hesaplanmaya birşey vardı ! Diğer uzaylı kaynaklarını kullanırken şunu unutmuşlardı onlar birer robot değildi ve ÖZGÜR İRADELERİ Vardı !
    Farkında olmadan yeni bir tür ortaya çıkarılmıştı Lordakiumlar kontrol atlına alınamıyor ve bütün Mars Sektörlerinde taaruza geçmişlerdi . Planlar tersine gitmeye başlamış ve Mars sektörleri farkında olmadan kendilerine yeni bir savaş daha çıkarmıştı ... Lordakiumlar hızla uzaya yayılmaya başlamış ve tüm şirketlerin başına bela olmaya başlamıştı ...
    -Devam Edecek -

25.10.2016

Daha öncesinde
    3# Darkorbit Efsaneleri : CUBİKON

adı altında bir hikaye daha çıkmıştı.

Son düzenlenen: 26 Ekim 2016

18. Teşekkürler. Konu kilitlenebilir. :)

JUPlTER bunu beğendi.
  19. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Cevap veren üyemize bizde teşekkür ederiz.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli forumlar..

MüminPehlivan ve EyüpAyhan-TR5 bunu beğendi.
  20. stone34

stone34 User

Bu ay nedense hiç indirim gelmedi hiç bir şeyle ilgili sebebi nedir yada tarih bilen varsa tahminen söyleme imkanı var mıdır

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.