Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. uzayl80

uzayl80 User

belli zaten her haritada cıkabiliyor düşman adamlarıda seni kesip gidiyor kaldıki santanın görevini yapabilesin sana düşman santayı kesdirmez kaldıki o haritanın boss yaratıklarını bile kesidrmez adamlar AZRAİL GİBİ kapıda bekliyo git baska seyler kes daha iyi santa görevi zayıf olan oyunculara göre değil!!!!

2. Cevabını anlamadım şimdi bana zayıf oyuncumu diyorsun?

3. uzayl80

uzayl80 User

sözüm zayıf olan oyunculara santa görevi güçlü oyuncular için gecerli

4. phdream

phdream User

oyun donuyor
    oyun donuyor
    oyun donuyor.

görevleri bile yapamazken sizce bu etkinliği yapmanız ne kadar mantıklı..

supportta hazıra bağlamış aynı ses aynı zurna
    har dosyası yollayın video yollayın sanki bilmiyonuz gibi..

5. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Merhaba

Biz gerekli yerlere gerekli raporlamaları yaptık.

Siz oyuncular sorunun çözümü için yardımda bulunmalı ve bunun için supporta HAR ve video atmalısınız.

İyi forumlar

6. Xus

Xus User

Görev Listesine bakıyorum, "Kusursuz Karşılık" ve "Kargo İçeriği" adlı görevler nedense alınmıyor dün "Kargo İçeriği" adlı görevi aldım yaptım ama "Kusursuz Karşılık" görevini alamadım almıyor.

Bugünde aynı görevler tekrar gelmiş, bu sefer 2 görevide almıyor bunun sebebi ne olabilir etkinlik ss bakıyorum 12 seviye ve üzeri dio görev içerikleri aynı fakat görevi alamıyorum

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Günlük görevler hakkında duyuruda ; (Epik Öykü görevini tamamlamanızı gerektiren görevlerin sadece bu görev başladıktan sonra açılacağına dikkat edin.) yazıyor.

Epik öykü görevini tamamladınız mı?

İyi forumlar.

8. Xus

Xus User

Gerekenler kısmında öyle bişi yazmıyor sadece Gereknler 12+ diyor,
    Yapmadım o gelen görevleri fakat 3 Dakika da birbirinden ayrı haritalara nasıl gitmemizi bekliyorlar anlamıyorum atlamayı kullansak ilk atlamadan sonra cpu kullanılmıyor

Son düzenlenen: 4 Aralık 2016
  9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

1 aralıkta başlayan Öykü Güven görevlerini tamamladınız mı?

Duyuruda ilk görev dışındaki diğer görevleri açmak için görev zincirindeki önceki görevleri tamamlamalısınız deniyor.

Lütfen duyuru kısmında görevlerin yazıldığı tabloların üzerindeki açıklamaları okuyunuz.

İyi forumlar.

10. Xus

Xus User

orayı defalarca okudum hala da acık hala da okuyorum ama gerekenler kısmında, seviye 12+ yazıyor öykü görevlerini tamamla yazmıyor, diyelim ki ben o görevi yapmak zorundayım, 3 dakika da aralarında 1'er harita olan yerlere benim nasıl gitmemi bekliyorlar onu anlamış değilim.

11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Onu oyuncu şikayeti olarak ilettik,ne zaman düzenleme gelir/gelmez bilemeyiz.

Daha evvel yaptığını yazan arkadaşlarımız oldu.

Tartarus gemisi ile ve çark diroit düzeninde 3.dk içinde yapabilmişler.

Etkinlik görevleri bu şekilde düzenlenmiş zincirleme birbirini takip ediyor.

Keyifli forumlar.

12. O görevi Şimşek gemisi ile de yapabilirsiniz. İlk haritada koordinata gittikten sonra ikinci haritaya atlama cpusu ile gideceksiniz ondan sonra çarka alıp üçüncü haritadaki noktaya gidiyorsunuz. 5-10 sn kala bitirebiliyorsunuz.

JUPlTER bunu beğendi.
  13. Xus

Xus User

goli ile yapıyorum, 540 hız var ilk etapda 3-3 haritası sonra 2-3 e atlıyorum cpu ile ama yetmiyo genede ben bu görev için tutup da 150 k uriyi nasıl verim mantıklı sizce ?

14. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Sizde haklısınız,biz konu ile ilgili zaman sıkıntısını,yetkililerimize ilettik.

Yapılması gereken bir konu var ise mutlaka yapılacaktır.

Keyifli Forumlar.

15. Xus

Xus User

Teşekkürler ama değiştirileceğini dair hiç bir umudum yok, Şimdi bu görevi yapamassak diğer görevler açılmayacak, Kısaca bu etkinlikten de bize gene fayda olmayacak...

16. Bu görevi almadan önce her haritaya hangar bırakın ve sırası ile geçiş yapın çok basit aslında...

17. ÇORBACI

ÇORBACI User

3 hangarınız varsa 2 noktaya birer gemi bırakın görevi alıp cpu ile ilk noktayı gidin sonra oyundan çıkıp sırasıyla 2. ve 3. hangarı seçip oyuna girin gemileri belirtilen noktada bıraktıysanız zaten oyuna girer girmez görev tamamlanacak.

18. ben öykü görevini tamamladığım halde alamıyorum sorun başka yani ayrıca o görev hangar değişerek kolayca oluyor.

19. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

3 Hangarla rahat yapılabilen bir görev,ben bizat denedim ve yaptım.

Keyifli Forumlar.

JUPlTER bunu beğendi.
  20. Xus

Xus User

Çok sağolun arkadaşlar, görevi sonunda yaptım ama konunun asıl açılış amacına bakıcak olursak "Kusursuz Karşılık" ve "Kargo İçeriği" Görevleri hala alınmıyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.