Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. rehber modum tşk..beklerdik.

2. Uzayın sonsuzluğu adlı görevde Görev Denetim kulesine dönüyorum ama aktif olmuyor. Sırasıyla diğerlerini yaptım diğerleri yeşil oldu ama Görev denetim kulesine dönüyorum, yeşil olmuyor. Yardımlarınızı rica ediyorum

3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Çıkış yapıp çerezleri temizleyip yeniden giriş yaparak deneyiniz.

Denetim kulesine gelince görev ! işaretine tıklayınız.

Doğru denetim kulesine geldiğinizden emin olunuz.

Hiçbiri sonuç vermez ise supporta yazabilirsiniz.

İyi forumlar.

4. 2-4 ve 2-8 deki görev kulelerinde olmadı ama 2-1 de oldu.

5. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Geri bildirim için teşekkür ederiz .

Arkadaşlarınıza da örnek olacaktır.

İyi forumlar.

6. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Hakkınızı helal edin,teşekkür etmeyi unuttum:).

Çok teşekkür ederim,sizlerin verdiği taktik sayesinde bende bitirdim bu görevi:).

Keyifli Forumlar.

JUPlTER ve 08_AzRaİl_08 bunu beğendi.
  7. Xus

Xus User

Arkadaşlar bu "Uzayın Sonsuzluğu" görevindeki Plazmid topla görevinde plazmid daha kolay çıkarma gibi bir durum falan var mı ? :) Çünkü acayip daralmaya başladım normali de kesiyom kargo atıyor bossu da kesıyom kargo atıyor.

8. Ubere git orada çok çıkıyor

9. deli12345

deli12345 User

6 uber deve de bitirmiştim. uberlerde verme şansı yuksek

10. selam
    x-1 , x-4 haritalarında bulunan görev kulelerinden kusursuz karşılık görevini görevi almayı denedim alamadım. bunun yanında x-4 haritasında bir arkadaşlarımda açık olan kapılar bende açılmadı. sporta bildirdim bekliyorum . başka yapmam gereken bir şey var mı?

11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Duyuruda ilk görev dışındaki diğer görevleri açmak için görev zincirindeki önceki görevleri tamamlamalısınız deniyor.

Bu sebeple kimi oyuncuda görev açıkken diğerinde olamayabiliyor.

Lütfen duyuru kısmında görevlerin yazıldığı tabloların üzerindeki açıklamaları dikkatle okuyunuz.

Tamamlamadığınız,almadığınız görevler vardır.

Keyifli forumlar.

12. Merhaba ,
    Aslında herkes biraz bunaldı gibi yeni görevlerin çıkma zamanı değil mi _? Yeni görev-ler ne zaman çıkar. bol aksiyonlu ,macera dolu görevler çıksa iyi olmaz mı _?

Kolay gelsin

13. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Duyuru kısmında görevlerin üzerinde tarihleri verilmiştir.

Hepsi sırası ile Aralık ayı içerisinde gelecektir.

Farklı görevlerden bahsediyorsanız güncelleme fikir havuzuna konu açabilir oradan yeni görev fikirlerinizi bizim ile paylaşabilirsiniz.

Keyifli forumlar.

14. görevde belirtilen haritalara gidip beklememiz sonrasında 5 plazmid toplamamızı ve sonrasında görev istasyonuna dönüp birleştirmeden mikrotransistör planı al diyor hepsini yaptım ama en son birleştirme tamamlanmıl görünmüyor yani görevin bitmesi gerekirken hala açık. sorunu çözmesi için teknik ekibe gönderin lütfen

15. EKİM

EKİM User

Merhaba,

En son Mikrotransistör'ü birleştir olarak başlattıysanız 10 saat bekleyip Topla demelisiniz.

Topladıktan son göreviniz bitmiş olacaktır.

İyi forumlar.

16. uzayl80

uzayl80 User

önce yukardaki menüden birlesdir kısmına gir ordan microyu bul birlesdir yazar ona tıkla birleşdir ;) zamanı doluncada tamamla de hangara gir envartere gir orda gözükür ilgili nesne

17. görevi yaptım olmadı dediğimde ne anladınız gerçekten merak ettim. birleştirdim 15 saatte geçti topladım kabul olmadı.

18. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Sanırım tam olarak ifade edemediniz yanlış anlayan bir ben değilim gibi gözüküyor.

Topla dedikten sonra x-1 haritanızda görev kulesine gitmeyi deneyiniz.

İyi forumlar.

19. Merhaba,
    Arkadaşlar bugün gelecek Breach kapısı hakkında bilgi var mı? Kaç bölüm, kaç yaratık, ödüller neler?

20. 4646tek0

4646tek0 User

dark orbitte ne hakkında tam bilgi verildiki bunun hakkında verilsin yapabilirsek yapıp göreceğiz işte..geçen yıl skul mu skol mu neydi busene adı değişmiş bakalım nedir..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.