Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Mesajınızı görünce konularınızı inceledim ,anlaşamadığımız bir konu bulamadım :)

Böyle düşünmeniz üzdü beni,elimden geldiğinde yardımcı olmaya çalışırım.

İyi forumlar.

Merhaba,

Tespit edilip geri verilmesinde sorunlar yaşanabilir ,biraz zaman alabilir.

Tazminatların hepsi ödenecektir endişeniz olmasın.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Ocak 2017
  2. aslında bizede vermeleri lazım gelmezmi ödülden? tamam her ne kadar o gün kapılara girmemiş olsakta giren arkadaşlarla birlikte bizimde moralimiz bozuldu,bizde üzüldük sorunlar yaşanıyor diye,bizde mağdur olduk sayılmazmı?

3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Üzüntülerini paylaştık diyorsunuz :)Güzel bir yaklaşım ancak sistem otomatik olarak o saat ve tarihler arasında yapanlara verdiğinden manevi üzüntü tazminatı olarak vermezler.

İyi forumlar.

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  4. Bencede :D Benıde çoooooook moralim bozuldu :( bize daha çok vermeleri gerek :)

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  5. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

peki alfa,beta,gamma kapılarının tp,şp,günlük dosya vs. ödülleri ne olacak acaba?bunlar hakedilmiş ödüller değilmi kardeşim.

6. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Tüm ödüllerin verilmiş olması gerekir ,yoğunluktan dolayı aksama olabilir.

24 Aralık telafileri bugün verilecektir,şikayetiniz 25 ' ine ait kapılar için ise lütfen supporta bildirimde bulununuz.

İyi forumlar.

7. KAMİKAZE

KAMİKAZE User

peki bunu nasıl anlayabiliriz,seyir defterinde yazmıyor çünkü.

8. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Şeref tp puanında artış olupta anlayanlar oldu,tabi hepimiz tam rakamı her zaman takip etmiyoruz.

Dilerseniz supporta yaptığınız kapıları ve ödüllerin verilip verilmediği bilgisini size iletmelerini talep ediniz.

İyi forumlar.

9. Merhaba JUPİTER ;

Şaka yapıyorum modum canını yerim seninde burda okadar adamla uğraşıyorsunuz hepinizi çok seviyorum ben forumun adam gibi adamlarısınız siz.

İyi forumlar.:)

JUPlTER bunu beğendi.
  10. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Teşekkür ederim,o zaman sorunda yok:)

Farklı bir sorunuz yok ise konunuzu kilitleyelim.

İyi forumlar.

11. Merhaba JUPİTER ;

Evet modum kapatabiliriz konuyu teşekkür ederim ilginiz için.

İyi forumlar.

JUPlTER bunu beğendi.
  12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Biz teşekkür ederiz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

13. DarkNiqht

DarkNiqht User

Öncelikle merhaba bugün (14.1.2017) tarihinde Saat 12 Civarında 3X Gördüm ve hemen aldım ama sadece normal uridiumlar geldi 3x gelmedi ama mailime gelen bilgide bonuslarla birlikte hesabıma geleceği söyleniyor ama kaç saat geçti hala gelmedi bilgisi olan varmı ?

14. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Kazançlı saatin ne kadar süresi kalmıştı siz alış veriş yaparken ? Gecikmiş olabilir misiniz ?

Birde ödeme şekli olarak ne kullandınız.

İyi forumlar.

15. ayhan

ayhan User

oyun saati ile 12:25 de de ben alım yaptım 4 saatten geriyo doğru sayıyordu, ayrıca x3 değil x4 dü.. aynı sorunu ben de yaşadım.

16. Merhaba ,

Arkadaşlar alım işlemini doğru yaptığınız halde gelmediyse gerekli bilgi ve kanıtlarınızla support'a bildirebilirsiniz. Gerekli inceleme sonrasında yapılabilecek bir şey varsa support yardımcı olacaktır.

İyi forumlar.

17. rsb indirim ne zaman gelcek

SETH bunu beğendi.
  18. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

indirimlerin ne zaman dükkana geleceği Merkezin kararıdır.

Öncesinde bilemediğimiz için tarih veremiyoruz.

Buradan evvelde çıkmış indirimlere bakabilirsiniz.

İyi forumlar.

19. SETH

SETH User

Selam

Konuyla pek alakam yok :D Pek forum konularına yazmam konuya cevap veren S Modumuzdan özür dileyerek yazıyorum bu mesajı :D

Konu başlığı çok ilgimi çekti dayanamadım...

JUPlTER bunu beğendi.
  20. ben hovac herculeslerı fullemek ıcın 80 kapı yapdım adam 10 kapıda fullüyo haksızlık degılmı bızım okadar emeklerımız bosa gıttı adam 1 ayda ful oluyor ben 3-4 senede fulledim 6 senedır oynuyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.