Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ben hovac herculeslerı fullemek ıcın 80 kapı yapdım adam 10 kapıda fullüyo haksızlık degılmı bızım okadar emeklerımız bosa gıttı adam 1 ayda ful oluyor ben 3-4 senede fulledim 6 senedır oynuyorum lütfen artık bitirin

2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Bu konu hakkında Güncelleme ve fikir havuzunda anket hazırlayarak konu açabilirsiniz.

Diğer oyuncularda sizin gibi düşünüyorlarsa konunuza destek verirler.

Konunuz yeterli desteği alırsa ilgili yere bildirimini yaparız.

İyi forumlar.

pesımıstmahlas1903 bunu beğendi.
  3. Haksızlıkla ne alakası var bizde zamanında oakdar kapı yapıp fulledik bizim zamanımzdada x2 kapı etkinliği yoktu ama olsun yeni başlıcak arkadaşlarımızda gelişmiş olur oyun daha canlı olur.

4. Bunu böyle düşünüyorsan bence yanlış düşünüyorsun. X2 günü sıralama oynayan kişiler içinde bir çok açıdan önem taşımakta eğer sıralama oyuncusuysanız ne demek istediğimi anlayabilirsin.

5. GREED

GREED User

Hayır değil

6. sanırım etkinlik 24ünde başlayacak bolca Don Tabakası Çatlağı Galaksi Kapısı yapacaz sanırm ama benim bilmek istediğim bu kapı nasıl açılacak kaç tane kapı açabilecez

7. Buz altı CPU denen cpu ile açılacak sanırım bu kapı.

Bunun içinde gerekli malzemeler etkinlikte temin edilecektir.

24'ünde gelecektir etkinlik sabredelim. :)

8. ben etkinliği bu lf4ler olduğu için saçma buluyorum o kadar konu açıldı lf4ün üstünde başka bir lazer gelmesin diye demekki oyuncuların istekleride ilgilendirmiyor kimseyi kendi kafalarına göre çıkarmışlar ben sevmedim şahsen

9. Bazı duyumlar aldım fakat ne kadar doğru bilinmez bazıları diyor ki 16 seviye olan lf4 ü geliştirmeye koyduğumuz zaman 16 seviye olarak yeni lf4 olacakmış.

Fakat bilemiyorum bakalım ne olacak kesin değil.

10. sanmıyorum konu açıldı zaten etkinlik sss de bak buzul çatlağı sss altında öyle bişey yazmıyor

11. Emin ol BA kesin bilmiyordur veya biliyordur etkinlik gelince 2. bir duyuruya saklıyordur veya kendisine o kadar bilgi verilmiştir.

12. oben

oben User

bu lf4 ler karasızmış karar verene kadar yaratık yada oyuncu bizi kesmezse iyidir..

13. Merhaba ,

Üyelerimizin dediği gibi x2 etkinliği özellikle rütbe ve/ya sıralama kasanlar içinde çok önemli olmaktadır. Herkes zamanında değişik sayılarda kapı yaparak Havoc ve Hercules tamamladı.

İyi forumlar.

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  14. Merhaba ,

Konuda yazdığına göre 1 tane Buzul Altı CPU donatılabiliyormuş haliyle her kapı için 1 tane gerekiyordur sanırım.

İyi forumlar.

15. Merhaba ,

Herkes çok değişik sayılarda kapı yaparak tamamladı. Geçmişte bu böyle oldu şu şöyleydi gibi takılıp kalırsak hiç bir yenilik ve değişiklik yapılmaz oyun aynı kalırdı. Bu durumda bir yerden sonra insanları sıkardı.

İyi forumlar.

pesımıstmahlas1903 bunu beğendi.
  16. x2 hiç iyi olmadı zamanında emek verenler napsın sımdı 5 kapıda ful adamlar 80pde fulledık tamam yapıyosanızda 3-4 ayd abır yapın

17. Merhaba ,

Ben Havoc'ları yanılmıyorsam 35 kapıda Hercules'leri ise 30 civarında kapıda tamamladım. Bazı kişiler 15 , 20 , 28 , 34 , 50 v.b. sayılarda kapı yaparak tamamladı. Şahsen çift ( x2 ) kapı ödülü olayına ben daha çok TP ve ŞP kasma olarak bakıyorum. :) Fakat pek vaktim olmadığı için kasamıyorum orası ayrı konu diyebiliriz. :D

İyi forumlar.

18. takemyhard

takemyhard User

valla doğru söylemiş arkadaş... biz 4 sene uğraştık hercules lf4 fullemek için, adamlar 2-3 ayda full lf4 geziyor, havoc hercules diziyor :( bu 2 kat gününü biraz azaltmalı bencede :)

titans___ bunu beğendi.
  19. titans___

titans___ User

sen öyle diyorsun bende sen gibi uğraştım en sonunda 2 herculese para vedim aldım bnlerce kez pişmanım etkinlikler olmalı bence ben bu oyuna para verdiğime pişmanım oyunda etkinlik olsunda herkesin arkasında dayısı var gerçi onlarla işim olmaz bir bilgisaayar oyununda rütbe için virgül olunmaz nokta menfaat için derler kimseye yağcılık yapmam tsede dalga geçenler olmuştu neden sıkıyorsun diyorlar önceden de faydaları olmazdı gemi güçsüz diye dalga geçerlerdi o tiplerinde karakterleri böyle şeylerden zevk alabilen insanlar var iyki ezdiler diyorum çok şükür ki ben onları hatırlayıp o tür hatalar yapmıyorum yapmamda inşallah büyük konuşmamak lazım ama para verdim oyunda şimdi vip almıycam diyorumda ufaklar tek tek çok uğraştırıyor

takemyhard bunu beğendi.
  20. kardeş oynamayı bilmiyonuz etkinliklere suç atıyorsunuz ben 4 ayda ful herkül havoç 67 lf4 yaptım :D

anakin5555 ve Batuhan0003450 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.