Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba ,

Maalesef şu anda Buradaki konuda açıklandığı gibi ama ilerde bir değişiklik yaparlar mı bilemiyoruz.

İyi forumlar.

2. Merhaba ,

Buradaki konuda net olarak bir açıklama yok ama tahminen özel desteklere girdiği için oyunda olmayınca da azalarak bitebiliyor.

İyi forumlar.

3. KANA-KAN

KANA-KAN User

Proxium Drop Chance Booster bitmiyor bir hata olmalı.

4. Merhaba ,

Konu açık eğer bir hata olduğu kesinleşir ise gerekli yere iletiriz. Şu aşamada destekler ne şekilde bitiyor ya da bitmiyor bilemiyorum.

İyi forumlar.

5. KANA-KAN

KANA-KAN User

belki önemsiz gibi görünüyor, son 5-6 günde 1milyon x4 harcadım cabuk bitirip daha fazla kapı yapmak için, günde yaklasık 20 tl destek maliyeti var, destek oldugunda kapıdan yaklasık 120 proxium geliyor desteksiz 30 a düşüyor. saate bakarak oynuyorum desteksiz bitmemesi için, o kadar zaman harcayıp o kadar x4 yakınca yazık oluyor. tesekkurler...

6. [[ZORO]]

[[ZORO]] User

Bölünmü Kristali etkinligii ne zmaan gelcek rsp dönüştürme 529 bölünme var 1 aydır bekliyorum kac rsp eder. ?

7. Merhaba ,

Forumda tamamen büyük harf kullanarak konu başlığı ve/ya mesaj yazmamaya dikkat ediniz. Bu seferlik ben düzenliyorum.

Bizlere bilgisi gelmeden önceden bu tür şeyleri bilemiyoruz maalesef. Bilgisi gelirse zaten forumda duyurusu yapılıyor.

İyi forumlar.

8. Merhaba ,

Dediğim gibi şu aşamda desteklerle ilgili teknik ayrıntı yok yani ne şekilde azaldığına dair bir bilgi yok ben sadece tahminen özel destek türü olduğu için eş zamanlı bitiyor olabilir diye yazdım. Eğer hata varsa kesinleştiği zaman merkeze iletiriz.

İyi forumlar.

9. yani takas olcak mı şuan yok ama

10. titans___

titans___ User

abicim bu oyunda oyuncuyu money olarak gören zihniyet var yeni 400 dosyalık geliştirme nedir buda yetmez gibi ur fiyatları zamlandı bunlar hangi galaksi de millet ülkeler sıkıntılı hani desem almanya gibi ekonomi her ülkede yok oyuncu kazanmak derdinde değilsiniz hile kullanan kullanana bu yüzden hileyi çözemiyceklerini de oyun uzun süredir belli edyor nedeni açık hile programını yapanlar para kaznyor kolay yoldan bundan vazgeçmiyceklerine göre ben buraya para yatıryorum ama minumum alışkanlık olduğu için hep açık dolu bulan yok sport ve adminşlerdende bir sürü ceza alan oluyor ben chatte belli klana laf söyleyince ban yiyorum ama adam ahlaksız ve terbiyesiz konuşabilyor hani o kadar sıkıntıyı geçtimde millete ahlak ve terbiye sınırını aşan konuşmalarda ban verilmiyor bunu çekmem ne gereği var hem para veriyim hem de bana ahlaksız hakaret edilsin burası düngonun ahırı gibi yönetici alıyorsunuz demektir ki bu şikayetler size gelmiştir ben daha ne diyebilirim

11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Takas demekten kastınız nedir.Hangarınızdaki en düşük level lf4 ünüzü yeni lf4 e geliştirebilirsiniz.

Hangarınızdaki bir geminizde takılı olmaması gerek.Havuzdaki en düşük level lf4 ü seçerek geliştirmeyi yapar.

İyi forumlar.

12. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Dükkan destekler kısmında kalan sürenizi görebildiğinizden oyunda olduğunuz sürece geçerlidir.

Kendinizde bir sorun olduğunu düşünüyorsanız supporta yazarak inceleme talep ediniz.

İyi forumlar.

13. şu ufo yaratığı hangi map te

14. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Buzul çatlağı kapısında bulabilirsiniz.

Etkinlik hakkında bilgiye buradan,kapıyı nasıl oluşturacağınıza buradan bakabilirsiniz.

İyi forumlar.

15. redking20

redking20 User

bnm şimdi 12 lwl 1 lf 4üm var başka yok bunu yeniye geliştirirsem bu 12 lwl sıfırlanıyomu

16. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

1tane 12 level var ise geminize takmayın hangardan otomatik olarak onu alıp birleştirme yapacak.

Sizin 12 levellik geliştirilmiş lf4 unuz 16 level bir lf4 e denk 212 hasar verecek.Seçtiğiniz tasarıma görede +5 bonus hasar alacak.

İyi forumlar.

17. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Şahsen ben gereksiz buluyorum. Elimde kalan LF4 leri 16 Level yapıyorum. Aralarında 5 fark var. BO3 Çıktığında kalkanları dizer geliştiririm. Aradaki farkı öyle kapatırım.

18. Merhaba ,

Açıkçası benimde hiç bu yeni LF-4'leri tamamlayabileceğime dair bir umut yok o yüzden eski LF-4'e devam. :D :)

İyi forumlar.

19. KUMARBAZ

KUMARBAZ User

Kusura bakmayın gemisi ful olanlar , her şeyi tam olanlar , rütbeli olanlar yapsınlar her şeyi eksiksiz geliştirsin vs sonra işte gelişmekte o yardım ediyoruz sıkıntı yok bizde o iş diyin ne güzel demi :D

Biz zaten direk hesabı açtığımızda albaydık lf4lerimiz 16 lvldi bilmem ne vs. vs .

Eşit şart tanıma öyle olmaz bunu anlamamakta neden inat ediyorlar anlamıyorum. 2008 den beri bu oyundayım 2009 ortasında oyuna giriş yaparken 2 m kayıtlı kullanıcı gözüküyordu. Yalan olmasın 2011 yada 2012 de bu arkadaş daveti olayını çıkardılar . O zamana kadar 7-8 m felan kullanıcı oldu 7-8 m in 2-3 mi nereden baksanız 25 istiyordu maks. zaten 25 hesap açtı kastı 3.000.000*25=75.000.000 yapar yanlış mıyım ? şu an kayıtlı kaç kişi var 94 felan 94-75=19 m felan bu oyuna kayıt olmuş insan var.Bunların rahat 10 m si bıraktı,banlandı vs.

Geriye 9 m kaldı diyelim.Bu oyun bu şekilde bir yükseliş gösterirken 2-3 yılda nereden baksanız %300 büyüyen bir oyun şu an % kaç küçülüyor söyler misiniz :)

Kabataslak hesap sadece bu yaptığım.Gelişmekte olan veya yeni başlamış kullanıcıyı bi anda 24 lvl 25 lvl insanla aynı seviyeye koyamazsın.Her şey emek ister. Başlangıçta oyuna devam etmesini sağlayacak şeyler yapacaksın ondan sonra bırakacaksın kendi yapabildiğini yapsın. Oyun zaten sevilmeyecek bir oyun değil bambaşka bir oyun türü bunuda benden daha iyi düşünmeleri lazım 10 yıldır hep oyuncuyla inatlaşma politikası izlediler. Şikayet kutusu felan var gelen yenilikle ilgili ama ben inanmıyorum oradan tek bir şikayete bakıldığına . 2 yıl sonra başka bir forumda görüşmek üzere :) İyi görevler dilerim .

JUPlTER bunu beğendi.
  20. ben hala anlamadım benim 16 level lf4 lerimi bu yeni lf4 e takas yapma şansım var mı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.