Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bendemi sorun var Etkinlik adı altında hiçbir görevim yok saat 2 yide gecti hala yok bi gunduz gunluk gorevlerin icinde yumurta gorevi vardı onu yaptım devamıda gelmedi orası bos bende haftalık zt kalkmıs anlamadım nasıl etkinliktir bu sizin olsun gemi

2. takemyhard

takemyhard User

sepron destek full çarla ve x4 uber plt2121le hitaca vuruyom bana kutu düşmüyo iyimi :) bu etkinliği kime yaptılar acaba :)

3. ÇORBACI

ÇORBACI User

son zamanlardaki en iyi etkinlik bu oldu devamınıda bu şekilde bekleriz.

4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Görevler sırası ile geliyor.Sabah resette yenilenebilir.Açıklamasında ;

Görevler

Bu etkinlikte yeni günlük, haftalık, ve etkinlik başına bir kez olan ve tüm oyuncu seviyelerine uygun görevler sunulacak. Görevler birbiriyle bağlantılıdır, yani sırayla tamamlanmaları gerekir. Ayrıca tercih ettiğiniz yolu seçmenizi sağlayacak şekilde 3 kategori seviyesine ayrılmışlardır.

Seviye Grupları
    • 0 – 6
    • 6 – 11
    • >11
    Olası Ödül Havuzu
    • Krediler
    • Şeref Puanı
    • TP
    • VPP
    • Indoctrine Oil
    Sıralı bir görev serisinde ilerlemeye başladığınızda, yeni bir görevi kabul etmeden önce mevcut görevi tamamlamanız gerektiğini unutmayın.

Ödülleri en çok hasar veren 15 kişiye dağıtıyor.Demek ki sizden fazla hasar verenler var.

Lütfen etkinlikle ilgili soru ve bildirimlerinizi buradaki konudan devam ettiriniz.

İyi forumlar.

5. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Bir kaç arkadaşımız bu şekilde haber verdiğinde bug olduğunu anlayıp yetkililere iletmiştik.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

6. her akşam 4x gelen oyuna neden 1.5 ayı geçkin süredir dükkan indirimi gelmiyor bıktım artık.

OĞUZKHAN bunu beğendi.
  7. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Bu durumdan çoğu kişi şikayetçi. Oyuncu olarak bende çok isyan ediyorum. Bu durumu da sürekli belirtiyoruz ama sanırım farklı bir yol planları var.

İyi Forumlar.

8. kaç_ak_

kaç_ak_ User

oyun yöneticilerinin çok paraya ihtiyacı var galiba payment bölümü hep aktif 3 günde 1 obdisyen tp şp uri çekene vip her hafta x2 gg ultra ganimet gemi yeni yeni itemler güçlendiriciler
    yada bi operasyonmu arkadaşar tl olarak alıyoruz ancak ÜLKE'miz den döviz olarak çıkıyor.

9. alsanız ne oluyor şeref alıyosun oyunda yok dünden beri bu şeref boşuna işliyor nasıl bi sistem bu anlamıyorum petler hurdaları toplamıyor düşman bulucu her yaratığı göstermiyor nasıl bi sistemse oyuncu hatasını hemen farkediyor ama kendi hatasını kaç gün oldu düzeltemiyor

10. Aynen kardeş ne zaman bir şey yapmaya çalışsa bu darkorbit yüzüne gözüne bulastırıyor. Bu etkinliğide sıvadı bıraktı

11. Bide hile yapanları banlama etkinliği yapın valla severiz..

12. hala cevap vermedın sustun sanki fazla abartmışsın değil mi :D

13. Bir dahaki atacağım mesajım bana forumdan banlanma olarak geri dönecek daha fazla uzatma HİLEKAR.

14. Yalana gerek yok dostum :) iyi oyunlar bir oyuncunun daha foyası ortaya cıktı

15. Sadece fotoğrafa bak ve daha fazla muhabbete gerek yok.!
    Şimdi bana gelir bugdu hileydi filan dersen server avrupa (batı) da büyük biritanya 2 nick ™»*«ÐΛЯKη£SS»*«™ sıra 75
    Al bilgiler supporta bilet at incelensin ;)
    ne oldu bu seferde sen sustun ?

Son düzenlenen: 27 Mart 2017
  16. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Son 2 yıldır her gelen etkinlik mutlaka istisnasız sorunla beraber geldi. Hiç bir şirkette böyle bir durum yaşanmaz. Bir sürü online projelerde yer aldım yeri geldi hatalarla karşılaştık ama 2 yıl boyunca her etkinlikte hata olması gerçekten ekibin ve teknik ekibin yetersizliğini gösterir. Çok oyuncu kaybetti oyun, canını çıkardınız oyuncuların artık yeter. Bir durun ya düzgün etkinlik yapın ya da bırakın kendi halinde oyun devam etsin. Eskiden her portalda 20 kişi olurken şu anda portalı geçtim haritalarda 20 kişi yok bundan dolayıda kalan oyunculardan para kazanmak için para sistemini daha ağır hale getirerek her şeyi paraya bağladılar. Sürekli indirim ve Uridyum çekene ekstra hediyeler vb. bunların en büyük göstergesi. İsimlerini vermeyeceğim ama ünlü bir Moba tarzı oyun ve ünlü bir FPS tarzı oyunda 2.000 TL'ye item alabiliyorsunuz ama bu sizin karşınızdaki rakibe herhangi bir ekstra güç sağlamıyor. Herşey tamamen el ve oyun performansınızda bitiyor. Ve bu şirketlerin deli gibi para kazandığını herkes biliyor. Peki Bigpoint'in oyunlarında durum ne? Yeni çıkan çoğu şey para sayesinde alınıyor, ve almazsan sen bir hiçsin bu oyunda. Biz bu şirketin BİGPOİNT olmasını istiyoruz B$GPO$NT olmasını değil.

17. SanitoriuM

SanitoriuM User

RAMMFİRE bu kardeşimizin bütün dediklerine bire bir katılıyorum önrek olrak ben vip oyuncuyum ama yaklasık diyorum 3 4 ay oldu vipsiz takılıyorum ve oyuna girmediğim için seprom beslemem 3 milyon atışı geçti artık oyun BİGPOİNT oyun anlayışından çıkıp darpane durumu ne geldi paran varsa kralsın oyunda yoksan hiçsin ama bunu da değiştirmek bizim elimizde ben gibi yapın oyuncu arkadaşlarım almayın hiç bişey para vermeyin bakın bakalım ne oluyor... yetkililer okusun arkadaşlarım da uygulasın almayın hiç bişey çok deil 1 hafta 10 gün bilemedin 1 ay almayın bu sizin karınıza olur 1 sizi oyunda geri atmaz yada ileriz 3 4 aydır kapı bile yapmayan ben bi örneğim inşlah arkadaşlarımıza bunun farkına varıp uygularlar...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Mart 2017
  18. Diminisher veya venom + lcb-10 sepromlu, plt-2026 Eco-10 kullanıyorum bana rahat düşüyor. Lf-4 eksiğim var baya

19. etkinlikler için şunu düşünüyorum.tam bir REZALET...

20. takemyhard

takemyhard User

lf4 eksiim yok destekte eksiimyok ama bana düşmüyo?... arda çook yeni gemilerle vurursam belki 2500 ucb veren bi kutu alıyom :(

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.