Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Arkadaşlar sunucu birleşimi imkansız onu baştan söyleyeyim.

İyi Forumlar

2. Peki sunucu değiştirme olabilir mi ?

3. darkobrit olmaz denilen sey olur kafaniza takmayin yarin server bile birlesir onu merkez bilir kimse karar veremez az daha gelir dusun

4. hitac çekilişi (parasını verip kapsül aldk)
    cerrah tasarımı için ( extra fullerle kapışmak zornda kaldık sıralamaya giremedik)
    demaner desen yanına yaklaşılmıyo
    ben bizim için etkinlik görmedim başını alıp gidenlere yapılıyo etkinlik :)
    zaten şu cubi olmasa oyunda gram kar edemiyorum(çılgın cubi)
    bize bir aylık etkinlikler verin sıralamalar olsun çeşitli ödüller olsun ama seviyelere göre sralamalar olsun gemi gücüne göre 3 adet sıralama yapın ona görede ödüller verin
    gemi gücüne göre sıralama olmaz demeyin eğitim arenada gemi gücüne göre karşılaştırma yapabiliyo süper sisteminiz bunuda yapsın bi zahmet :)

5. Yeni server açılması bence makuldür int veya tr oyuna günde okadar yeni insan geliyor ve eskilerde artık yerinde sayıyor herkes belli bir güce ulaşmış durumda yeni bir server açılırsa daha iyi olacagını düşünüyorum takipteyim uzun süredir yeni server açılmadı :) süper bi etkinlik :p

6. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

aynen guclu klanlar guclu gemiler icin gerisi hep kesilmeye mahkum sevmiyorum bu etkinlikleri yapmayin daha iyi ,moralimiz bozuluyor.

7. kaansakal

kaansakal User

kaybolup giden scoremageddon

8. Scoremaggedon etkinliği tekrar gelsin,İstilada ödüller arttırılsın.

9. Scoremaggedon guzel bir etginlidi haklisin
    suan ki adam akili bir etginlik uri veren bence

10. Saklambaç gibi bir etkinlik olabilir :p herkese etkinlik boyunca oyunculara bedava CLO4K MOD (500 U.) verilsin ve belli seçilen bir serverda ve haritada bir kaç kişi saklansın , ebe de GM_Titan veya AmonRa olsun :D :D sona kalan ve bulunamayan oyuncu ufak bir ödül paketinin sahibi olsun :D Bu etkinlik TR1'den TR6'ya kadar sürsün ...

Ama böyle bir etkinlik güzel olurdu :D

GREED bunu beğendi.
  11. slm arkadaşlar ben size bişey sölemek istiyorum bu hangara girmede bir sifre istensin bölelikle hesabı calınan kimsenın malzemesi satılmaz ve hesabı boşanmaz .. teşekürler

ELFİDA___ bunu beğendi.
  12. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Lütfen bu durumu bulunduğumuz bölüme konu açarak diğer arkadaşların görüşünüze sunabilirsiniz. Burası yeri değildir.

İyi Forumlar.

13. demaner etkinligi sık sık olsa saat başı 2 tane gelsin 1 tane hem oyunun kasmasına neden oluyor çok sıkıntı çekiyoruz düşen kutu sayısıda 2 olarak sabitlenmeli

14. Yeni gorevler simdiki cikardiginiz gorevler tp den baska birsey vermiyor eski gorevler kolaydi 50 60 bin uri veriyorsu bana destek veren kac kisi var ?

Specbalin kargo kutularini 50 60 tane yapabilirsin çılgın cubikonu kesiyorlar sacmaliktir çılgında tek kimse cubiye sikmaskn x1 de x4 de siksada miss yazisi ciksin etkisiz guzel mantik bana katilan kac kisi cilgin cubi uri kasmak icindir kesmek icin degil.??

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Ağustos 2015
    ELFİDA___ bunu beğendi.
  15. Bencede server birleşimi olmalı tr6 serveri bomboş buna bi çözüm bulunmalı serverimiz artık kasılma serveri olarak adlandırılıyor eski haritalarda gemi görünce duygulanıyorum artık okadar yani tr6 serveri bomboş sadece x6 haritalarında 2 3 gemi oluyor oda ful olup cubi kesenler

16. sunucu birleşimi imkansızsa imkanı olan seçenekler sunun oyun sakinledi yazın biraz kıpırdama oluyo oda 1 2 ay onn dışında kimseye cazip gelen bi oyun değil artık d.o. yapın bişiler çekici bişiler :)

17. ELFİDA___

ELFİDA___ User

:) günaydın sevmediğim adminim etkinlik aslında güzel olabilir amaa bence ilk chat ta bişeler yapılmalı yangından mal kaçırır gibiydi katılanlar sunucular desn laf yarışması sankii özensizdiler robot gibiydi bencee chata sistem banı olmalı yazanlar 30 saniye gibi ban almalı üst üste yazamasınlar birde saç traşı değilde vs atılsaydı nasıl olurdu?? hediye kısmına gelirsek ne verilse az gelir lf4 deseniz havoc deni havoc verilse hercules denir devmı gelir hediyeliri sizler düşünün:) benden bukadar size kolay gelsinn sevmedim işte zorlamıı:):)

18. Burayı yeni fark ettim.

Mesajları okumadım ama en önemli fikri ben söyleyim. Almanlar cimriliği bıraksın biraz ödül dağıtsın. Botlar için birilerini görevlendirsin 4-xde gördüğünü banlasın.

Ek: Bug kullanımı az veya çok farketmez cezası sınırsız ban olmalı. Low vakasını unutmak kolay mı milyonlarca uri kastılar 2-3 gün ban yediler. Ben gemiyi fullerdim yapsaydım keşke.

Son düzenlenen: 15 Ağustos 2015
    ELFİDA___ bunu beğendi.
  19. Yeni etkinlikler için 2 tane çok güzel konular var onları harekete geçirebilirsiniz
    1. konu
    Buzul Fırtınası Harekatı (yeni Etkinlik)
    2. konu
    Yeni Etkinlik! Kod Adı:'UBERBALL!'

bu 2 konuda etkinliklere çok faya sağlıcaktır.Aynı zamanda benimde bir etkinlik için konum var onuda gözden geçirmenizi istiyorum adı:
    Yeni Etkinlik:Gezegenler Savaşı

ELFİDA___ ve Aliens bunu beğendi.
  20. aynen bazı konular var çok güzel dediğim etkinlikler senin dediğin x-9 harita aynı zamanda aylık giriş bonusu flan hepsi çok güzel konular hepsinin yapılması oyuna eklenmesi lazım hepsi eklenirse oyunu bırakanlar oyuna geri dönebilir hatta hem 3 boyutda geldi combo yapar darkorbit böylece oyunu bırakanların çoğu geri gelecektir bence

GREED bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.