Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. *SAG_COM*

*SAG_COM* User

aynen...donmalar ve oyundan kopmalar sıklıkla olmakta...supporta çok mail attım..fakat ..anlayışınız için eşekkürler deyip geçiştriyorlar...oyundan iyice sogudum...sitres atmak için oynuyordum...bir 10 yıl ara vermiştim...durum gene aynı..:D..tırt....

2. FratOyan

FratOyan User

Peki oyunu bıraktıysanız burada ki provokasyon amacınız nedir? Sonuçta oyunu bırakan bir insanın oyunu takip etmesi,eleştiri yapması yada oyun içinde olması saçma değil mi? Bence de bazı zorluklar var oyunda ama en azından sizin gibi yapanlar hiç hoş durmuyor burada. Ben gayet güzel oynuyor ve zevk alıyorum. Almadığım zaman ise en azından sizin gibi yapmam.

3. -asterixs-

-asterixs- User

oyunu bırakan insanın burada geçmişteki tecrubelerine dayanarak bir şeyler yazmaya hakkı yok mu?oynamıyor olması ilgili olmuyor anlamına gelmez..konuyu saptırmıyalım..konu ne için açıldıysa ona iştiraken yorum yapalım lütfen...yazmak için yazmayın.yazacak birşeyiniz varsa yazın..ben arkadaşıma katılıyorum.bu yeni gemileri almak uridyumu geçin parayla bile imkansız...amaç ne anlayamadım..üç tane kıytırık gemi için bize 90 tane q.zone kapısımı yaptırmak??alkışlıyorum bu kıvrak zekanızı darkorbit mühendisleri...

*-*SON*SAVAŞÇI*-* ve _DODGE_ bunu beğendi.
  4. Merhaba ,

Oyunu bırakıp forumda zaman geçiren bir çok kişi oldu bu zamana kadar fakat bu şekilde davranmadı.

Konu amacının dışına çıktığı için kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

takemyhard bunu beğendi.
  5. berbat saçma sapan milleti enayi yerine koyan bir etkinlik kısaca.

6. korsan avı denen saçma etkinlikler gelmiş epidemi alarmı toplama zamanı korsan avı etkinlikleri kadar boş bişey yoktur bu kadar da olmaz oyunculara oyunu bırakın diye mi bu etkinlikler çıkıyor anlamıs değilim etkinlik yapmayın oyunu düzeltin merkez de artık takmıyor oyuncuları heralde

¬PΣЯSΣUS⌐ bunu beğendi.
  7. sadece gelişmiş oyunculara yönelik kesme etkinlikleri yerine oyuna yeni başlayanlarında faydalanabileceği toplama etkinlikleinin olması bence daha güzel olur atıyorum bir hafta boyunca kutu toplama etkinliği yapılır son gününde de lf4 veren bir kaç görevle süsleneilir

8. toplama işindede gelişmiş oyunculardan bir şey yapamıyoruzki adam indirmiş ekran botunu açıyor peti sabah akşam çar x2de pvpdee ee biz ne yapıcaz?(herhalde bu ekran botu kullananları banlamak için fullenmelerini ya da bizim oyunu bırakmamızı bekliyorlar)
    Belli seviye altındaki oyuncuların alabileceği görevler olmalı veyatta oyundaki süresine göre alabileceği görevler olsa daha iyi olur gibime geliyor

9. ya arkadaşlar oyun iyice saçma bir hal alıyor baksanıza yeni gelen etkinliğe benim 18 tane lf4 olan bir gemim var lakin o uberleri kesip puan toplayamıyorum neden mi bir tanesini kesne kadar bi tarafımızdan ter akıyor ama bakıyorsunuz zaten fullemiş adam takır takı kesiyor bu etkinlikleri sırf etkinlik olsun diye mi yapıyorlar yoksa gelişmiş fullenmiş adamlar daha da gelişsin daha fazla elit mermi vs kassın diye mi anlamış değilim bakalım daha ne kadar saçma etkinlikler gelecek !!!!

takemyhard bunu beğendi.
  10. Sayın Admin;
    Bir önceki korsan avı etkinliğinde klan şampiyonluğu vardı ancak invit ile puan toplarken herkes kendi kestiği canavarın puanını alıyordu.
    Bu etkinlikte güçlü klanlardaki oyuncular kazanır.bu haksız rekabet olur.Normalde bu etkinlik kişisel güç ile kazanılan bir etkinlik,sanırım bu gözden kaçırılmış.Herk oyuncu grup ile canavar kesse bile sadece kendi elde ettiği puanlar hanesine yazılmalı.Bir önceki sanırım 2013 dü abd doğu serverde kazanmıştım.Şimdi kazanma imkanım yok,Çünkü ben Türküm ve benim kazanmam için bütün klanlar seferber oldu şimdiden.

¬PΣЯSΣUS⌐ ve takemyhard bunu beğendi.
  11. Sayın Admin merhaba
    Bir önceki korsan avı etkinliğinde klan şampiyonluğu vardı ancak puan toplarken herkes kendi kestiği canavarın puanını alıyordu.
    Bu etkinlikte güçlü klanlardaki oyuncular kazanır.bu haksız rekabet olur.Normalde bu etkinlik kişisel güç ile kazanılan bir etkinlik,sanırım bu gözden kaçırılmış.Her oyuncu grup ile canavar kesse dahi sadece kendi elde ettiği puanlar hanesine yazılmalı.Bir önceki sanırım 2013 dü abd doğu serverde kazanmıştım.Şimdi kazanma imkanım yok,Çünkü ben Türküm ve benim kazanmamam için bütün klanlar seferber oldu şimdiden.Adam bir günde 40 bin puan alıyor.Ben ise 15 bin alabiliyorum 60 milyon x4 laserim var,8 kişi grup ile 8 kamıkaze de 30 canavar birden kesiyor.
    Bence kişisel güç ile kazanılması gereken bir yarış bu..Umarım haklı bulur ve ilgili birime iletirsiniz.
    Teşekkür ederim.

takemyhard bunu beğendi.
  12. takemyhard

takemyhard User

benimde 2150 beyazım var :) ama betadayım şimdi; inşallah 42150 olacak biraz sonra :) şaka biyana bu etkinliğin bireysel olması daha mantıklı olurdu bencede... şuanda haritalarda sadece belli klanlar toplanmış aynen sizin dediğinizi yapıyorlar, başka bir gemi yaklaştımı anında kesiyorlar :( bizim gibilerin bu etkinlikten bişeyler kazanabilmesi çok zor görünüyor :(

AKRΞP-Ξrzurum-TURKΞY bunu beğendi.
  13. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Evet, önceki etkinlikte grup sisteminde puanlar dağıtılmıyordu. Lakin bu etkinlikte puanlar gruba işlemektedir. Bunu bilerek yaptıklarını düşünüyorum. Ama bu isteğinizi yine de ileteceğim.

İyi forumlar...

14. Umarım işe yarar ama zor bir ihtimal.Puanlama sistemi bireysel olsa yine çeker ellerinde alırdım Şampiyonluğu Tereyağından kıl çekmek kadar kolaydı önceki gibi.Ama şimdi zor.Yinede son ana kadar mücadele etmek bizim işimiz.Türk olmak böyle birşey.Kaybetsekte kazanırız

15. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Az önce yanlışlıkla bir mesajı rapor mu ettiniz yoksa bu bize bir mesaj mıydı? :)

İyi forumlar.

takemyhard bunu beğendi.
  16. Yanlışlıkla oldu :)

takemyhard bunu beğendi.
  17. takemyhard

takemyhard User

ahhaa bişey daha öğrendim yaa :) yaktım çıranı GÖÇEBE :) artık işime gelmeyen bişey yazdımıydı direk rapor :) benim dodgeviper'dan ne eksiğim var :)

18. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Gönderin gelsin efendim, sizden korkan sizin gibi olsun :D Kendime güveniyorum :)

İyi forumlar.

takemyhard bunu beğendi.
  19. Merhaba ,

Daha önceden yapılan Korsan Avı etkinliklerinde hem bireysel hemde klan sıralama sistemi vardı. Yani ilk defa bu etkinlikte yapılan bir şey değil. Daha önceden yapılan etkinlikte bireysel sıralamada çok iyi yerde olmasamda yine iyi bir yerdeydim. Klan olarakta ilk 50 klan içinde tamamlamıştık. Yani bu ayrı sıralama hep vardı.

İyi forumlar.

20. Ben başka bir konudan bahsetmiştim ama neyse

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.