Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Oyuna yeni başlayan biri var diyelim. Bu adam işinde gücünde günde 1.5-2 saat oynayabiliyor. O da her gün değil.

Bu adam aşağıdakileri günde 1.5-2 saat oynayarak nasıl yapacak?
    1-Lf4'ler fullenecek
    2-Lf4 yetmeyecek yeni lf4'ler fullenecek
    3-İrisler, Kalkanlar, Roketatar geliştirlecek.
    4-Havoc Fullenecek
    5-Herkül fullenecek
    6-Bu da yetmeyecek yeni gelen droit tasarımı fullenecek.
    7-Cephane gerecek, bayağı bir cephane..
    8- Tüm bunlar için bilmem kaç kere kapı bitireceksin.
    9-Tasarım alacaksın yetmeyecek cyborg vb. tarzı oil isteyen gemi alacaksın.

sportlive24 ve *Soulfly* bunu beğendi.
  2. *Soulfly*

*Soulfly* User

cok basit. yeni baslayacak adama bunları söylersen başlamaz. böylece ortada sorun kalmaz :)

3. Zaten işi olan o kadar vakti olmayan başlangıç paket alır lf3 lü bi gemiyle başlar sonra günde 1-2 saat dediğinde tallon falan kesip kredi ile irisleri fulluyoler kardeşim bende en fazla 3-4 saat oturuyorum hafta içi bi pazarları oynuyorum o günde hafta içi biriken GG ve urilerle kapı falan yaptım her hafta 1 zeta yaparak havoc fulledim ki x2 zeta yoktu eski gemimi fullediğim zamanlar şuan x2 zamanlar falan var çok daha rahat fullersin. Geliştirme falan diyorsunda bırakta yapmasın millet aylarca kasıyor yapıyor oyuna yeni gelen adamın hemen geliştirme falan yapması çok saçma bizim zamanımızda Lf3 zor fulleniyordu fulledik LF4 çıktı ilk başta zordu şimdi görevler bile LF4 veriyor Allah ını severseniz oyun zorlaştı demeyin gidin eski zamanlara bir bakın ne kadar zormuş. Yeni gelen diroit tasarımı ve geliştrime arge falan oyunda şuan çoğu gemide yok zaten onun yapmak için günde 1-2 saat oturursan aylarını alır ki öylede olması lazım adam sabahtan akşama kadar her gün oynucak 1 ayda bitiricek. Sen günde 1-2 saat oynayıp 1 ayda yaparsan saçma olurdu hiçbir online oyunda 1-2 saat oynarak güzel bişey elde edilmiyor zaten.

4. Haklısın hemen fullemesınler bizde zor fulledık sende diyorsun eskıden ne x2 vardı ne gg indirimi kısacası suan fullemek daha kolay ama olay kısacası su eskıden bu oyuncu güçleri arasındaki denge daha yakındı suan fark acıldı ve yenı baslayan oyuncu bakıyor ben günde 3 saat oynama ile bu oyunda ne gelişebilirim düzgün ne savaşabilirim diyor oyunu bırakıyor insanların oyunlarda aradıgı kriter artık bu 3 saatiii ilerlemeli bir oyun oynayarak harcamak istememesi suanki populer oyunlarda oyuncular belki 1 ay ısınma surecı yasıyor seviye alıyor falan filan sonra direk rekabete baslıyor 1 ay önceki başlamıs adamlar 2 yıldır oynuyan adam arasında bu fark 1 ayda kapanıyor bana göre.Darkorbit ise ilerleme odaklı bir oyun oldugu ıcın baştan kaybediyor,Hadi hepsini geçtim zaten hatalar hileler buglar almıs basını gıdıyor oyunda herzaman farklı bir sıkıntı var güya bundan 2 ay once yenılık getirmeyecegız diye açıklama yapıp oyun sorunlarına odaklancaklardı hala bir gelişme yok üstüne hala yenılık getiriyorlar :D yani oyunu oynamamak için bu kadar sebep varken oynaması için sebep göremiyorum bizde eski günlerin hatrına oynuyoruz işte:D

5. ben sahsen oyunu birakmak uzereyim olurda bir gun geri gelsem belki oyuna olduya darkobri oynayim geri diye zor ya vallaha :) oyun pahali uzerine hafta sonu uri cekiyorsun zetan kappa kapisin iicn 1 milyon uri gemiyim fulleyecem diye belki bir tane havoc alirsin 1 milyon uri ye gerisini sen hesap et oyun bitirdiler 3,5 kurus az kazanalim musterimizi kayip etmeyelim demediler o musterilere daha cok 10 15 daha fazla alalim dediler kimse kalmadi suan tr1 allaha emanet gidiyor mustafa topalgplu ben adam cekerim demis oyuna :D onu gec tarkani getirsen oyun kimse gelmez :D

6. cücücüm

cücücüm User

Aynı fikirdeyim. sabır mabır işin bahanesi. 9 yıldır aynı terane :)

7. Merhaba ,

Arkadaşlar bizler forum imkanları ve yetkilerimiz dahilinde iletilmesi gerekenleri iletiyoruz. Forum üzerinden bizlerin yapabileceği bu kadar maalesef. Ayrıca konuyu tekrar inceleyerek iletilmesi gereken bir şeyler varsa onları raporlayarak gerekli yere ileteceğiz.

Fakat tekrar belirteyim , bizler iletiyoruz fakat karar alanlar bizler değiliz.

Konuya gerekli cevaplar verildiği düşüncesi ile kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

8. Nüfuz savaşı ile birlikte gelen etkinlik görevlerinin hepsinin yazılı olduğu bir yer var mı ?

9. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Buradan inceleyebilirsiniz.

İyi Forumlar.

10. Ama burada etkinlik görevleri ve ödülleri yok

11. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Görevler listelenmemiş. Biri hariç günlük görevlerdir.

Bilgisi : Etkinliğin her günü için aynı gün tamamlanması gereken yeni bir görev ekledik. Ayrıca bir de etkinliğin ilk günü verilip etkinlik sonuna kadar tamamlanması gereken bir Epik Görev olacak.
    Görevler, etkinlik kategorisinde görülecek.
    Etkinlik görevleri tekrar edilebilecek.

Keyifli forumlar.

12. Teşekkürler konu kilitlenebilir.

13. .BALKAN.

.BALKAN. Guest

Merhaba,

Konu istek üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

14. ya böyle saçma bişi olabilirmi etkinlik gelior etkinlikte 30 tane venom falan kes diyor tamamen kasılmıs olan oyuncular daha cok kasılsın diye etkinlik geliyor oyuna giriyorum 10 dk kasılamıyorum 10 dkda en az 2 defa patlıyorum ki ben aegisim 325k can 2 konfide toplamda 500k kalkan var ayrıca ful lf3 8 irisim ama adamalr 3-4 atıyor bide gelen etkinlikleri sürekli adam kesme ypmaya devm edin adamlar cıkmıyor kasılma yerlerinden ya 1-2 de lordakia kessem oraya bile düşman geliyor. sadece ful+fuller kalacak bu gidişle onlarda kesecek adam bulamadıgından bırakacak böyle saçmalık olabilirmi ya daha az önce 4-5te patladım 1-8de dogdum 4-5 e giderken tekrar patladım 1 dk ara olmadan gitsem 5dk geçmeden gene bi düşman gelip patlatacak lütfen gelip bu bir savas oyunu patlıcaksın gibi saçma sapan seyler yazmayın dk bası patlamaktan kasılamıyoruz 1 tane kristallon kesene kadar 1 düşman baskın atıor nerdeyse buna bi çözüm bulunması lazım yeni gelen oyuncuların ve fullerden korunmak isteyen adamalrın kasılıcak bi yere ihtiyacı var veya bi kasılma yoluna

15. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Bu normal bir durum Full LF-4 16 seviye geliştirmeli full hız full Bo2 16 seviye geliştirmeli

Seprom besleme varsa normaldir Sizlerde lf-4 ve bo-2 kalkanlarınızı tamamlayıp 16 seviyeye getirdiğinizde aynı durumda sizde olacaksınız.

İyi forumlar.

16. verdiginiz cvp için cok teşekkür ederim yazdıgımla cok alakalı bi cevaptı
    bnde o duruma cıkıcam haritaya cıkıp 1 tane yaratık kesebilirsem cıkarım :)

Son düzenlenen: 9 Haziran 2017
  17. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Bizlerde oyun oynuyoruz inanın bizlerde aynı durumla karşı karşıya kalabiliyoruz yani oynayan herkes için geçerli

iyi forumlar.

18. modum arkadasin demeye calistigi bizlerede ( ezikler ) yonelik etkinlik gelsin lf4 bo2 olayi degil mevzu

19. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Anlıyorum ama açıklama yapmak zorundayım tabiki yeni başlayanlar içinde etkinlik vs gelmesi için raporlarımıza ekleyeceğim.

İyi forumlar.

20. ya etkinlik gelecek kristallon kes dicek misal kesemiyorumki 20 kristallon kesmeye calıssam en azından 5 defa patlıyorum asıl anlatmak istedigim bu
    gelen cogu etkinlik saçma sapan zaten etkinlik oyuncuların coguna hitap etmiyor bazı admin arkadaşlar sana göre kötü olabilir ama oyuncuların isteklerine göre yapılıyor etkinlikleri begenen kişilerde var demesin lütfen cok komik duruyor anca kendinizi kandırırsınız:) cocuk yası geçtim yemiyoruz böyle numaraları

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.