Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Bu isteklerinizi raporlarımıza ekleyip sunacağım.

İyi forumlar.

2. Etkinlik metkinlik hikaye cukkayı doldurma şahane dimi dark orbit düzenli her hafta uri çeken birisi olarak benden bundan sonra avucunuzu yalarsınız alacaksınız her hafta yazık ya güzelim oyunu berbat etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz alkışlıyorum sizleri zırvalıklarınızlada baş başa bırakıyorum şu saatden sonra seprom basar cıkarım yol aL Darkorbit naşşş !!!

3. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Üslübunuza dikkat ediniziz birdahaki seferde gerekli ceza işlemi uygulanacaktır.

İyi forumlar.

4. valla ceza işlemlerini başlatın zira zaten bu günden sonra formdada takılmıyacam dediğim gibi seprom basar çıkarım yanlız şunuda unutmayın haftalık uri çeken birini kaybettiniz !!

5. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Ben size ne uridium çekin derim nede çekmeyin derim bu sizin özgür iradeniz.

İyi forumlar.

6. Korsan avı etkinliği bitti ve başlıklar için girdiğimiz sıralamada başlıklarımız ingilizce olarak verildi belki düzeltilir dedik ancak düzeltilmedi bu konu hakkında bir bilgi paylaşır mısınız @Artemis.

Korsan yok edici almamız gerekiyordu, Pirate Exterminator aldık (shock)

7. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Bu sorunu gerekli yerlere ileteceğiz.

Sizde bu konu hakkında support ile iletişime geçerseniz sevinirim.

İyi forumlar..

8. Adminim kolay gelsin

Şuan mavi ve kırmızı anahtar birleştirde var hafta sonuna kadar devam edecek kapı yaptığımız da kristal vericek mi kapılar bide x2 gg gelirse kristal 2 kat mı geliyor yardımcı olur musunuz bana iyi günler....

9. Bende aynı cevabı arıyorum .

10. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Haritaya gelen kırmızı ve mavi ganimet kutuları geldiğinde kapıların tamamı bölünme kristali vermektedir.

İyi Forumlar.

11. Peki x2 gg gününde kristal 2 kat veriyor mu bunuda öğrenebilir miyim ?

İyi günler.

12. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Özel ganimet sandıkları çıktığında kapıların verdiği ödül tablosu aşağıdaki gibidir.

Bölünme Kristali Düşme Tablosu
    Galaxy Kapı AdıGaranti ödül- Sadece Obsidyen etkinliğiZaten varolan ödüllere şunlar eklenecek:Sadece tamamlandığında
    GG Alpha5 ila 10Evet
    GG Beta5 ila 10Evet
    GG Gama8 ila 16Evet
    GG Delta10 ila 156Evet
    GG Epsilon10 ila 15Evet
    GG Zeta10 ila 15Evet
    GG Kappa10 ila 15Evet
    GG Lambda10 ila 15Evet
    GG Kronos25 ila 3010Evet
    GG Hades25 ila 30Evet
    GG Kuiper25 ila 308Evet

İyi Forumlar.

13. Adminim ben şuan hiçbir şey anlamadım kapıdan gelen ödülleri atmışsınız tamam bunları biliyorum mesela hades 30 verdi diyelim verdiği zaman da x2 gg ödülü varsa 60 mi verecek onu öğrenmek istiyorum sizden

14. Geçen hafta ,hafta içinde yine renkli sandıklar vardı ancak indirim geldiği zaman kalkıyor yani büyük ihtimal buhaftasonuda kapılar bölünme kristali vermeyecek

15. Ama kardeşim birleştirde anahtar var ve hafta sonuna kadar süresi var verecek büyük ihtimal gir bak birleştire

16. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Bölünme kristali x2 gg gününde katlanmamaktadır.

İyi forumlar..

x-Exotic_Arap-x bunu beğendi.
  17. EPsilon yaptım az önce, 12 adet aldım kristal.

JUPlTER bunu beğendi.
  18. katlanmıyor kutu günü ne x2 işlemiyor
    kutu gününde kapılar bölünme kristali veri yor
    vermiyorsa supporta mesj at

19. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Kapılardan gelecek bölünme kristali için tabloyu paylaşmıştım tekrar paylaşıyorum.

Bölünme Kristali Düşme Tablosu
    Galaxy Kapı AdıGaranti ödül- Sadece Obsidyen etkinliğiZaten varolan ödüllere şunlar eklenecek:Sadece tamamlandığında
    GG Alpha5 ila 10Evet
    GG Beta5 ila 10Evet
    GG Gama8 ila 16Evet
    GG Delta10 ila 156Evet
    GG Epsilon10 ila 15Evet
    GG Zeta10 ila 15Evet
    GG Kappa10 ila 15Evet
    GG Lambda10 ila 15Evet
    GG Kronos25 ila 3010Evet
    GG Hades25 ila 30Evet
    GG Kuiper25 ila 308Evet

İyi Forumlar.

20. yeni konu açmak istemedim ve bunla alakalı oldugunu düşünüyoyrum kırmızı ve mavi için gerekenler scrapta var acaba uri ile alabiliyormuyuz bunu önceden varmıs kaldırıldımı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.