Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Forum etkinliği olan Kelime Avı etkinliği kazananı halen belirlenmedimi ?
    Yoksa benmi bulamadım acaba :)

2. yok hala yayınlamadılar.. sözde 7 sinde yayınlanacaktı..

3. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

İncelemeler yapılıyor netice en kısa sürede forum üzerinden duyurulacaktır.

İyi forumlar...

4. katılım tarihi 30 u yazmışsınız ama kazananlar bildiğin ayın 5 inde son katılım 30 u değil mi ? Etkinliğe Katılım: 30.06.2017 ? bir işide düzgün yapın arkadaşlar ya.haksızlık resmen.

5. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Sizinde belirttiğiniz gibi etkinliğe katılım tarihi yazıyor son katılım tarihi değil.

İyi forumlar...

6. yusufersin

yusufersin User

yeni gelecek etkinlite 1 haftalık para iadesi ödülünden bahsedilmiş. Bu tam olarak ne oluyor detaylı bilgi verebilirmisiniz?

7. Lion

Lion Guest

Merhaba,

Bu konuyla ilgili elimize ulaşan birlgi bulunmamaktadır. Böyle bir bilgi gelirse Forumda duyuru yapılır.

İyi Forumlar.

8. orjinal metinde yazan nedir acaba çeviride hata olma ihtimali var mı acaba?

9. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Araştırıyoruz muhtemelen indirim paketidir.

İyi forumlar...

10. GREED

GREED User

Ne oyuna yatırdığımız paralar banka hesabımıza geri mi yatıyor? Nereden alabilirim bu kampanyayı ? :p :D

11. ben parami versin vallaha bir daha oynamam bu oyunu .D yeminle yarisini versin :D

GREED bunu beğendi.
  12. GREED

GREED User

Parayı versin bir daha hiç para yatırmadan oynarım ben :D

13. yok ben oynamam oyundaki hileleri gore gore para vermem artik baksana haritalara nerde o eski kaliteli aksiyon darkobrit :)

14. GREED

GREED User

Ben para vermeden oynarım ya :D Hile fln kullanmayan oyuncuları kesmek zevkli oluyor. Hile kullananlardan da kaçmak :rolleyes::D

15. Clans

The #1 clan members will get the would get the following package:
    • 1 Week Rebate
    • 15,000 SAR-02 rockets
    • 1,000 Extra Energy
    • 150,000,000 EP.

Yabancı forumda yazan 1 week rebate.. Yani bu da 1 haftalık indirim demek oluyor. Ama sağolsun dotr çeviri ekibi kimse artık para iadesi diye çevirmiş. He tabi para iadesi olarak da rebate kullanılabilir lakin bir dil birimini kendinden önce ya da sonra gelen ve anlamını belirleyen birim ya da birimler bütününe bağlayan anlamsal duruma göre çeviri yapmak gerekiyor. Acaba çeviren zat-ı muhteremin kafasında soru işareti olmadı mı ne la bu para iadesi diye ? :D :D

Çeviri ekibinize çok teşekkür ederiz bize en doğru çeviriyi yaptığı için...

16. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Çeviride Bazen arada hatalar olabiliyor.

Gerekli düzenlemeler yapılmıştır.

Konu çözüme kavuştuğu için konuyu kilitliyorum.

İyi forumlar..

17. 100 gg veren kutular gelsin:)

18. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Bende bir oyuncu olarak bunu çok isterim.

Ama gelirmi bilinmez :)

İyi forumlar..

19. M3T4

M3T4 User

gecen sene bu zamanlar bir cok etkinlik ile karsilastik ama bu yaz donemi gercekten biraz yavan geciyor gibi. gecen sene ki gibi oyuncuyu odullendiren etkinlikler devam ederse en azindan kemik kitleyi oyunda tutmus olursunuz. son zamanlarda meydana gelen hatalar gercekten cok moral bozuyor

titans___ bunu beğendi.
  20. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Hataların düzeltilmesi için teknik ekip elinden geleni yapıyor.

Yakın zamanda yeni bir etkinlik başlıcak buradan bilgi alabirsiniz.

İyi forumlar..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.