Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. iskandinavya2 serverinde demaner çıktımı

2. o görevi hızlı yapabilmen için rb diye bir lazer cephanesi var o damager yük kamyonuna x8 vurur

3. biliyorum, sen 8 yılda nasıl hercul fullemedin ona şaşırıyorum

4. Master0735

Master0735 User

ayrıca demanerin başlama bitiş saatlerini bir mod forumda bir konuda paylaşmıştı bu neden etkinlik sss konusunda yok

5. oyun ölmüş de ağlayanı yok be bide geri bildirim diyorsunuz gittikçe kötüye gidiyor oyun parayı basanlar kendini eğlendiriyor emek verenlerin emeği heba oluyor saçmalamayın bence boş konuşup da boş yapmayın.

6. Devamlı oynayamadığım için vakit buldukca giriyorum burda hercul değil sorun arkadaşlar sorun damanerin canı zaten az doğduğunda kesilmesi 10 saniye alıyor onuda tuta bilirsen sıkıyorsun herkez cullanınca tutması bile imkansız hale geliyor olay budur bu görevdeki şartlar iyileştirmeli !

7. -_-Grkm-_-

-_-Grkm-_- User

+1 ABİ BİDE YETER GÜÇSÜZLERİ DEMANERİN YANINA YAKLAŞTIRMIYORLAR NASIL BİŞEY OLDUĞUNU BİLE GÖREMEDİM DEMANERİN Bİ EL ATIN ADMİNLER HAKSIZLIK OLUYOR YA 60 M HASAR NE DEMANERİ GÖRMEDİM BİLE

8. ___Nemo___

___Nemo___ User

deamenr devaam edıyor halen admın 1-3 MMO haritasında bir -={ demaNeR Freighter }=- ortaya çıktı. Haydi hızlı az once cıktı 24.00bıtmesı alzıms aat 1e geldı devame dıyor halende

9. aynen şuan tr 6 da da hala çıkmaya devam ediyor 51m yaptım hasarı bitti sayılır

10. Darion26

Darion26 User

Diminisher işliyor mu acaba ?

11. valla reis ben cerrahla 3 günde 53m yaptım hiç denemedim diminsher falan bnce gerekte yok rb214 sık aşırı kolay kasılıo

Darion26 bunu beğendi.
  12. Darion26

Darion26 User

Hocam gemi sağlam değil rb-214te yok, bakalım 11 lf-4 ile neler yapabilicem. :/

13. POSEİDON

POSEİDON User

Yıllardır belki şu hangar düzelir belki 100lük ggler 10 saniye bekledikten sonra değilde basar basmaz gelir diye bi umut şu oyunu oynamaya devam ediyoruz hala hiçbiri düzelmemişken oyuna daha önce 5-6 kere gelmiş bi etkinliği ısıtıp ısıtıp gene getiriyosunuz ve bu etkinlikte sorunlarla geliyor. Saçma etkinliğinizde yaratık gecenin saat 3 ünde bile yarım saatte bir çıkıp hasar yemeye başladıktan sonra kapı daha ekrandan kaybolmadan patlıyo yarım saat kapıdamı beklememizi bekliyosunuz kardeşim anlamıyorum ki .Şu lanet forum 1 haftadır yalvarıyo resmen canını artırın demanerin 2-3 tane çıksın herkes eğlensin diye. Kendi bacağınıza sıkıyosunuz arkadaşlar. Müşterisini dinlemeyen şirketmi olur şimdi çıkıp merkez ilgileniyo biz bişey yapamayız demeyin merkeze iletiyosunuz vsvs neden merkeze iletilen hiçbişey şu oyunda bize geri dönmüyor. Gerçekten yaptığınız etkinlik çok çok büyük bir saçmalıktan ibaret ve size müşteri memnuniyetsizliği olarak geri dönüyor. Konuyu silmezseniz doğru yere taşıyabilirsiniz teşekkürler, iyi forumlar.

14. reis benmde sağlam deil ben etk başladıında 8k rb214 üm vardı geçem hakimiyet etkinliğnden kalma harcamadım 2 kere demanerden 100k rb 214 düştü yaratık kendi kendini döndürüyor şuan 58.5m hasar verdim büyük ihtimal şuan son defa vercem hasar 3 günde bitirmiş olucam

Darion26 bunu beğendi.
  15. 5 yeşil ganimet anahtarı toplandı.
    Alınan nesne: Indoctrine-Oil (2)
    Alınan nesne: Cephane - RB-214 (3.000)
    Alınan nesne: Diroit tasarımı - Hercules
    Alınan nesne: Immunizer CPU (2)20 günlük dosyası toplandı.
    Görevi "Özel görev" başarıyla tamaladın!

Darion26 bunu beğendi.
  16. Darion26

Darion26 User

Diminisher sanırım işe yarıyor arkadaşlar haberiniz olsun.
    Edit: Venom daha yararlı.

Son düzenlenen: 17 Ağustos 2017
  17. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Etkinlikle ilgili geri bildiriminizi buraya yapmanız halinde olumlu veya olumsuz görüşünüzü ilgili yere iletmemizde daha çok yardımcı olacaksınız.

İyi forumlar...

18. POSEİDON çok haklı katılıyorum

19. 20 yeşil ganimet anahtarı aldın.
    30 günlük dosyası aldın.
    1 Indoctrine-Oil aldın.
    1 Insta Kalkan-CPU aldın.

peki
    1 Insta Kalkan-CPU aldın.
    bizim ne işimize yarayacak

20. GREED

GREED User

Insta mı ?