Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Teşekkürler,konu kilitlenebilir.

2. Ben başvururdum da beni almazsınız siz. Malum beni sizin takımdan seven çok :D

Cillos™ bunu beğendi.
  3. Cillos™

Cillos™ User

Modum böyle kesin olmayan bilgilere takvimde (Kesin Değil) gibisinden bir not düşerseniz daha açıklayıcı olur diye düşünüyorum :)
    Çünkü bu etkinlik bilgilerine güvenip önceden payment ürün satın alan oyuncular mağdur olabiliyor.

4. cengizcc

cengizcc User

2 gundur bu takvim bende cıkmıyor,syir defteri yada balanstada herhngı bır odul yok ne yapmam lazım hala hıcbı odulu alamadım

5. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Ödüller eskisi gibi oyunun ana sayfasından değilde Oyun sayfasından alınmaktadır.

Oyun sayfasından da hala ödül alamadı iseniz Support ile iletişime geçiniz.

iyi forumlar.

6. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Biz Teşekkür ederiz.
    Konunuz isteğiniz üzre kililtlenmiştir.

iyi forumlar.

7. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Hoşbuldum sağolun ufak bir süre zarfı daha olamayacağım internet kaynaklı bazı sorunlarım var.Hallettiğim gibi buradayım. Bol bol görüşücez artık :)

Keyifli forumlar

Cillos™ bunu beğendi.
  8. demaner etkinliği birerbir yanı olarakmı gelcek yoksa değişiklikler olcakmı olcaksada ne gibi değişiklikler olaçak bilen varmı

9. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Merhaba,

Demaner Hakkında SSS konumuzda tüm bilgiler mevcuttur. Tek değişiklik yapıldığı için ekstra SSS oluşturulmamış olup, değişiklik de not olarak eklenmiştir.
    Not: Demaner Freighter 'ın canı, bir öncekinin ölme süresine göre ayarlanmaktadır.Eğer beklenenden daha uzun süre canlı kalırsa, canı da düşecek.
    İyi forumlar.

10. tabutçu99

tabutçu99 User

7-24 olsa baya guzel olur aslında :)

11. ne zaman gelecek

12. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Bir aksilik Çıkmaz ise takvimde ayın 5 i diyor.

TAKVİM

iyi forumlar.

13. tabutçu99

tabutçu99 User

Saat kaçta başlıcak eskısı gıbı saat 10 ile 12 arasımı başlıcak

14. etkinlik yok suanda

15. tabutçu99

tabutçu99 User

Beyler damaner gelınce buraya yazarmısınız.Yabancı forumların takvımınde damaner gorunmuyor yoksa cıkmıcakmı ses seda yok zeten

Son düzenlenen: 5 Ekim 2017
  16. iyide değişiklik yapılmadığı için diyorsun bak tarihi aynı duruyor hala geçmiş duruyor ınsan saat yazar ekler konunun başına hadi ya dalga geçiyorsunuz milletle uyutun herkesi afferin size

17. tabutçu99

tabutçu99 User

Bunlar dalgamı geçiyor ben anlamadımkı damaner cıkcak dedıler hanı nerde test açılcak dedıler onuda yapmadılar sız ne yapmaya çalışıyorsunuz ben anlamadımkı adam akllı takvım yapın bizde planımızı ona gore yapalım yapamıcaksanızda bırakın yapmayın

Cillos™ bunu beğendi.
  18. Demaner gelmeyecek heralde Yetkililerdende ses yok. Bizleri bilgisizlikle taçlandırmaktan hoşlandılar heralde.

19. Ben kendilerininde yeterli bilgiye ulaştırılmadıklarını düşündüğümden modları şuçlu görmüyorum.

CQ$TANT!N€ bunu beğendi.
  20. tabutçu99

tabutçu99 User

yabancı forumların takvımınde gorunmuyor bızımkınde gorunuyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.