Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İlk demanerde 100k mermi çıkardım umarım siz de alabilirsiniz :D

Cillos™ bunu beğendi.
  2. tabutçu99

tabutçu99 User

Buyuk damanere 40 ksıı vuruyoruz patlamıyor çok sağlam

3. [TR]ANCE

[TR]ANCE User

Mayınlardan patlamaktan bıktık. Çok güçlü olmasına rağmen şaka gibi uri veriyor cephane boşa gidiyor. Patladığımız için ilk 10na giremiyoruz.

4. DRONES

DRONES User

klanların tekelinde olmayan bir etkinlik yaparsınız umarım.

SilentsKiller ve Cillos™ bunu beğendi.
  5. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

İŞaka falanmı yapıyorsunuz 1 nisan felande deilk iarkadşa bu nedir böle ilk demaner 290 m can kalkanı var 2.cide 550 bin can kalkan 3.cüde 470 bin can kalkan böle etkinlik olması cook güzel deilmi demanere sıkıyorsun 150 bin rb 214 cıakrsa şansına 100 bin + uri vermiyor yaratık 35 bin rb sıkıyoru mporttan atlarken 800 2000 bin arası uri veriyor sizleri gercekten teprik ediyorum etkinliginizi cook beyendik

+ şu oyundaki yeniden baglan hatası ne zmn düzelcek ?

6. çok hızlı kesilyor dedik ne yapmışsınız buseferde kesilmyor kesne kadar 10 kere patlıyom patlamyı geçtim zarara gıryoz okdar x4 sıkıyoz rb sıkıyoz

etkinlik dediğin şeyde kaara geçrsiz ben zarara grıyom

Son düzenlenen: 11 Ekim 2017
    Cillos™ bunu beğendi.
  7. x.X.x

x.X.x User

işte o etkinliğin adı terör kapısı ama onunda hayrını bırakmayacaklar bence

8. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Şu an için bazı düzenlemeler yapılıyor. Bende sizin gibi düzeltilmesinden yanatım.

iyiforumlar.

9. [TR]ANCE

[TR]ANCE User

ilk başlarda 50 kişi sıkarken şimdi damaner yüzünden savaş olsun mayın olsun verdiği uridium az olmasından dolayı çoğu kişi ilk günden bıraktı. Bu acilen report edilmeli yoksa boş bir etk olacak şimdiden uyarayım.

10. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Demanerle ilgili bir çalışma şu anda mevcut belki düzelme olabilir bekleyip görelim.

iyi forumlar.

11. belirtilen haritalarda sırasıyla belirtilen sayıda düşman kestim ama yaratıga sıkmama ragmen görev hiç ilerlemiyor hala sıfır

12. aga siz etkinlik yapmayın ya kusura bakma küfür etmekten cigerimiz soldu o derece etkinlik getirirsin oyun lavaboya sarar anladın sen şu oyunu bi adam akıllı oynayamadık bana bi haritada 3 demaner geziyor nedir bu iki saat sıkmışım 30 günlük dosyası alsın onu neyse hayırlı işler elinize sağlık.

13. yok arkadaş okdar sıkıyom rb yenisi gelmiyor oncekinde ne guzel rb kamsıştım

14. büyüğe mi sıkıyorsun küçük olana mı

15. PATLAMIYOR MU HARİTADA 10 tur attı galiba

16. büyügüne kardeş. ama hala sıfır

17. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

O Görevde sırasıyla yapılıyor fakat son bölümde hasar vermenize rağmen verilen hasar göreve işlemiyor.

Bununla ilgli bir düzenleme yapılması bekleniyor. Bize verilen bilgi bu.

iyi forumlar.

18. Sayın dorum admini sizin oyun adminleri galiba yeni mezun her olayınız sıkıntı her olayınız problem. Her çeşit online oyunları oynadım ama bu kadar amatörce davranılan bir oyunla daha karşılaşmadımç

19. tabutçu99

tabutçu99 User

bumuydu yapacagınız etkınlık yazıklar olsun hepınıze başka hıcbırşey demıyorum zeten damaner patlamıyor klanca gıren oyun 1. lerı damanerde rahat bırakmaz eskıden enazından herkes damanere sıkardı patladıktan sonra vs atılırdı yazıklar olsun başka bısey demıyorum

20. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Ben forum da aldığım sorun şikayet ve diğer problemeri üstlerime iletirim. Bunun mezuniyetle alakası yok.

Söz konusu sorunu benim yada Do Türkiye takımının çözebileceği bir sorun değil.

Bu oyunu sonuçta bende oynuyorum sorunsuz bir oyunu sizin kadar bende isterim.

Umarım bu sorun biz oyuncular için en iyi şekilde çözüme ulaşması dileği ile kolay gelsin.

iyi forumlar.

Cillos™ ve CQ$TANT!N€ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.