Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. anakin5555

anakin5555 User

uzay kupası futbol turnuvası gelirse gelebilir :)

2. VoT Kapısı şuan ağlıyor gece düzelir umarım 5 günlük etkinlik yani ziyan oluyor dakikalar :)

anakin5555 bunu beğendi.
  3. aynı durumu ben de yaşadım 3 gün takıldı supporta yazdım ama tabii ki bişey çıkmadı ! hak yemeye devam edin oyuncunuz kalmayacak

4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Genel bir sorun yok.Takvim sayfasından sonra oyuna giriş yaptığınızda Bonus gün olarak eklenmiş mi seyir defterinizi kontrol ediniz.
    Sistemin algılaması için bir süre oyunda kalabilirsiniz.Bazen hemen sayfayı açıp çıkış alıyorsanız bu sorun yaşanabilir.

Keyifli forumlar.

5. oyun ekranında aktif etmeniz gerek yani CLAIM basmanız gerek yoksa o ödülü alamazsınız

6. Full+full elit olmadan cogu sunucuda (ozellikle TR) etkinlige katilmak imkansiz

7. ___Nemo___

___Nemo___ User

terorökapısı kaç gun srucek bılgınız varmı

8. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Buradaki konuda Terör kapısı geri bildirim konusu açtık oradaki bilgilerden faydalanabilir sorularınızı sorabilirsiniz.

Terör Etkinliği 01.11.2017 tarihine kadar devam edecektir.

Keyifli forumlar.

anakin5555 bunu beğendi.
  9. 31.05.2013

31.05.2013 User

Kabak festivali etkinliği ve görevleri hakkında bilgi edinebileceğimiz bir konu var mı acaba? Baktım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

10. 3-4 haritasının ortasında bir kapı bulacaksınız o kapıya gireceksiniz ve görevde istenilen yaratıkları orda bulabilirsiniz

11. 31.05.2013

31.05.2013 User

Teror kapısı ve görevlerinden bahsetmiyorum. Kabak Festivalinden bahsediyorum

12. Master0735

Master0735 User

forumda öyle bi konu yok eğer merak ediyorsan oyunla ilgili s.s.s. kısmında sıkça sorulan sorular indexi aç aşağıda etkinlikler hakkında kısmında cadılar bayramı 2016 var ordan da konunun içinde link atmışlar cadılar bayramı 2015 diye oraya kadar baktım hiçbirşey yok

13. yapilmaz o gorevler one cocuk kandir gibi 20 uri 20 seref bune :D bide sirayla istiyorlar :D

14. Master0735

Master0735 User

zaten fazlasıyla da saçma ilk görevden

15. yaw eskiden o kutulardan 2500 uri cikardi tip seref yuksek olurdu simdi kalitesi yok sonra oyuncu niye oynamiyor girmiyor oyuna girermi dunya para kazaniyorsun ama 20 ur veriyorsun bune cocukmu kandiriyorlar

WolfWar bunu beğendi.
  16. Serbaz

Serbaz User

İyi Günler;

Bu Terör Tüneli Kapısı İle İlgili Forumda Ki S.S.S le Alakalı Oluşan Bölümlerde Hata Var Yada Benim Sistemimde Bir Sıkıntı Var. . .

Demon Drone İlk Kapı Hariç Gelmesi Gerek Görevi Almama Rağmen Böyle Bir Şey Gelmedi Yaklaşık 30 Adet Uber Kristallon Gelene Kadar İlerledim Demon Drone Denk Gelmedi Bu Konuda Yardımcı Olursanız Sevinirim. . .

İyi Çalışmlar;

Serbaz

17. O bölümden sonra demon drone geliyor

18. Serbaz

Serbaz User

İyi Günler;

18lwl'im 3 adet lf-4 kalanlar lf-3 pet son seviye kami son seviye bu seviyedeki biri 30 adet uber kristallonu nasıl imha edip devem edicek sayısı fazla değil mi bu tarz oyuncular için. . .

İyi Çalışmalar;

19. ___Nemo___

___Nemo___ User

terör kapısnda geldoıgınden beri yapıyom bırıtıyom sauna kadar 25k ubr kastım 250k x4 23.670 hstrm roket oıl yokk cıkmadı nasıl cıkartcasz bunu ayın 1.de bıtıyormus uzatsanız bari su etkınlıgı oil cıkma ıcın az 30 tallon 60 yakjkasık uber sıbvelonu 30dk bıtırtıdm x4 rsb ama oıl cıkmadı kaoıyı yaptım ufoyu kesgtım yokk cıkmadı sonra strenur gelıd onuda ekstım cıkmadı yardımceı olrumsusunuz

20. iyi günler;
    vip varsa lazer sıkmana bile gerek yok kami ve kalkan konfisiyle halledersin güçleri az. vip yoksa biraz dönmen lazım varsa venom veya cyborg ile gir tekillik özelliği işe yarar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.