Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. oben

oben User

hay allahım yaa okudum kardeşim okudum birazda sen oku..santa botun açıklaması yokmu..ona cbo lazım değil bildiğim kadarıyla..adam sütlaç sormuş sen kazan dibi tarifi veriyon..hala daha iyi oku diyon..

2. *Shemie*

*Shemie* User

Öncelikle biraz sakin olmayı deneyebilirsin... Herhalde "Santa Bot'a" ait bir forum sayfası olmadığı için aynı/benzer özelliklere sahip olan Hakem botun sayfasını attım.

İyi forumlar.

3. oben

oben User

• Legend Tartarus Gemi Tasarımı
    • Argon Goliath-X Gemi Tasarımları
    • Lava Mimesis Gemi Tasarımları
    şimdi anasayfada yazan açıklama bu sandıkların normal içeriğine ek olarakmı bunlar veriliyor yoksa sadece gemi tasarımından ibaretmidir..bu iş hepten arap saçına döndü neyin ne verdiği belli değil..anasayfada şunu bunu veriyor yerine obsidyen vx felan diye yazsada bizde o versionun içeriğini buradan baksak olmazmı..bu işi artık bir rapor etseniz..

4. 5 adet açtım dostum 1 tane wenomun mavi bi tasarımı var ondan verdi 1 kutuda hellstorm 800 tane verdi kalan 3 kutunun 3ünde de 30'ar gg verdi

5. cevap verirmisinz yetkililer bu konuyu bende merak ediyorum.

6. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Aşağıdaki konumuzu inceleyiniz.

Obsidyen Ganimet Kutuları V5 - SSS

iyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Aralık 2017
  7. -sonfetih-

-sonfetih- User

admin neden skoll kapısı takvimde varken oyuna koymuyorsunuz milletimi dolandırıyorsunz
    getirmeyecksnz etkinği takvimden kaldırın ozaman

8. artık hiçbir anahtardan (yeşil hariç) droıt duzeni çıkmıyomu

9. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Merhaba ;

Skoll Kapısının takvimde olmasının nedeni belirtilen ve takvim eklenmiş süreler boyunca yapılma hakkının olması.

Siz eğer henüz Skoll Kapılarını yapmadıysanız Takvimde belirtilen günler içerisinde yapabilirsiniz anlamında bulunmaktalar. Daha önce yapanlar için değil, henüz yapmayanlara yapmaları için tanınmış bir süre gibi düşünün..

10. *Shemie*

*Shemie* User

Merhaba,

Tam tersine yeşil korsan ganimeti dışında bütün kutulardan uçuş düzeni çıkma şansı var.

Kutuların içeriklerini buradan bulabilirsiniz.

Obsidyen, Kırmızı & Mavi Apocalypse

İyi forumlar.

11. yılbaşı etkinliğindeki sss de fotoğraflar gozukmuyor ımg olarak kalmış duzeltirseniz sevinirim

bırde ben heryerde yılbaşı çekilişi dırek kurayla oluyor dıye biliyom siz değişik yapmışsınız

Son düzenlenen: 25 Aralık 2017
  12. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Merhaba,

Bildiriminiz için teşekkürler. Gerekli düzenlemeler yapıldı.

İyi forumlar..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Aralık 2017
  13. şimdi bir sey kafama takıldı cevapta belirginlestirdignz rakamlar 1,5,15, 22,11,32 örnekleri sütün sıralaması var mı ? Eğer var ise ikinci sütundaki bölüme iki adet rakamın yazılması gerekmıomu üst örnektekilere bakarak . kafam karıstıda.=)

14. DARKOBİT ekibi yine hüsran her gecen gün batıyor bu oyun son cırpınışları serverlede oyuncu yok
    sizler kıytırık bi etkinlik peşindesiniz etkinlik dedigin tüm oyuncuların beklentisini karsılamaktır 3 5 oyuncu tatmin etmek ilginc etkinlik demiyelim sans oyunu diyelim eskiden etkinliker oyuncuların yüzlerini güldürmek icin yapılırdı şimdi darkobitin içler acısı haline gülmek icin yapılır olmus

15. ne yapacaz anlamadım ben

16. bu yaratıkı düşman bulucu ile bulabilirmiyiz

17. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Düşman bulucu ile bula bilirsiniz.

Ayrıca Santabot Hakem bot gibi özel cephaneye ihtiyaç duymadan normal cephaneler ile de kesebilrisiniz.

iyi forumlar.

Alfisti35 bunu beğendi.
  18. Cillos™

Cillos™ User

Santa bot, hakem bot ile aynı ödülleri veren ancak her cephane ile kesebileceğimiz bir npc mi yani?

19. Alfisti35

Alfisti35 User

Benimde kafam karıştı. Yapacağım diye saçmaladım ikisinede rastgele sayılar yazdım. Sanmıyorum birşey kazanacağımı ama beyin yakan bir etkinlik olmuş. Açıklama tam yapılamamış gibi hissediyorum.

20. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Yok aynı ödül vermez farklı şeyler sadece Hakembot özel cephane ile kesilir farkı bu.

iyi forumlar.

Cillos™ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.