Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Cillos™

Cillos™ User

Santanın verdiği ödül nedir modum? Shemie mod hakem botun konusunu attığı için ödülleri aynıdır diye düşünmüştüm

2. Santa bot diğer adı ile 1100101 burada açıklanmıştır harita bazında eski ve yeni haritalarda ödüller farklılık gösterebilir.

3. KANUN

KANUN Guest

Santa bot hakkında bilgi eksiğimiz var acele ile sizi yanlış bilgilendirmeyelim.

Mesajınız düzeltilmiştir.

iyi forumlar.

Cillos™ bunu beğendi.
  4. Kızgın

Kızgın User

sa ben anlamadım bu etkinlik nasıl oluyor rakam yazıp suportamı gönderecez ?

5. resimde 1-15 e kadar sıralama var admin 1-5 yazmışsa 1. sıraya 5 yazmanız gerek.toplam 15 sayı paylaşacak.
    1-22
    5-11
    15-32

yani 1 yazan yere 22
    5 yazan yere 11
    15 yazan yere 32 yazıp diğer sayıları bekliyecez.

ben öyle anladım.

6. *Shemie*

*Shemie* User

Merhaba,

Hayır Modlarımız bazı mesajlarında gizli rakamlar bırakacak bütün rakamları toplayan ilk 3 kişi kazanmış olacak.

İyi forumlar.

7. oben

oben User

bi atkinlik vardı hani adı kim kime dum dumamıydı neydi..hakikaten bu oyunun geldiği son noktaya uygun bir etkinlik..kim kime dum duma..süper yaaa valllaa harika.tekrar yapılsa keşke..

8. oben

oben User

bu linki atmışsınız iyi güzel hoş amma velakin ya biz anlatamıyoruz yada sizler inadına anlamam numarası yapıyorsunuz..bişey söyleyincede biraz sakin olmayı deneyin tarzında telkinlerde bulunuyorsunuz..sanki kendimi psikolji terapisinde hissediyorum..nasıl anlatayım bilmiyorumki..sorun sandıkların versionlarında yada içeriklerinde değil sadace anasayfada duyuru kısmında obsidyen v kaç olduğu belli değil belli olsa buradaki destek formundan içerikleri biz bakacaz zaten..anasayfada v kaç onu bilelim.bunu rapor edin yazsınlar artık..valla ben ne demek istediğimi anladım..demekki anlaşılır yazmışım..bakalım kimler anlayacak..

9. Kızgın

Kızgın User

peki rakamları topladık diyelim nereye gönderecez bu rakamları

10. -ThyPhon-

-ThyPhon- User

Etkinlik bittiğinde 24 saat içerisinde konu açılacak. Açılan konuya atmanız gerekiyor.

Bugünün sayılarını bu konuda vereyim bari :D

6-) 79
    9-) 3
    11-) 99

11. Mcqeen

Mcqeen User

Günlük kış görevleri de 1 tane yeşil anahtar veriyor 26 günde ilk kez bir görev beğendim oda toplam 12 anahtar veren görevdi 6 kolay ve 6 zor ama bugün ki 1 tane veriyor yapmadım bile toplama görevi lordakia görevi botlardan kesilmiyor bile.

12. Kızgın

Kızgın User

Tamam şimdi anladım teşekkürler

13. hmm anladım rakamları toplayacağız ama anlamadığım tek bir konu kaldı rakamları az uğraşan herkes bulur ee herkes tombala yapacak o zaman nasıl olacak bu iş :D keşke bir sistem olsaydı her gün oyun girişinde o sistem 1-100 arası rasgele bir rakam verseydi çıkması gereken sayılar yani nasıl tombala olacağı belli olsaydı çok zevkli olurdu

14. konu nereye acılacak ?

15. [[ZORO]]

[[ZORO]] User

Ben burda her hafta sonu hades döncem millet bugla hileyle rsb alcak ben 30bin bölünmeyi napcam nie bu oyunda haksızlık yapılıyor sep desen yok rsb yok 30 bin bölünme ne icin toplyuorum ? her hafta sonu 2m urı veriyorum kapıya

16. RSB bölünme ile gelecek yada scrap ile diye bi açıklama yapılmadı. Kimseyede zorla binlerce bölünme kasın denilmedi bir haksızlık falan yok ortada. Bugla alan aldı orası ayrı ona diyecek söz yok ama etkinlik gelcek şöyle olcak denilmediği için istedikleri gibi getirir yaparlar. Siz o kadar bölünme kastınız diye bölünme ile getirmek gibi bi zorunlulukları yok çoğu kişide şuan scrap kasıyor binlerce. Hala kesin bilgi yok ortada.

!C*O*N*A*N! bunu beğendi.
  17. KANUN

KANUN Guest

Merhaba,

Sizin elinizde kanıtlı bug yapan var ise Support a bildirin gereken yapılır Forum üzerin de söylem de kalır.

iyi forumlar.

18. DRONES

DRONES User

Adamın bölünmesi var 100 kere aynı pet tasarımı alsın diyemi kasıyor yoksa 500tne lf4 ün 501. çıksın diyemi yapıcı olun ortaya birşey koyun adam ne yapacak o kadar bölünmeyi ? bir sıkıntısı var ki söylüyor meraklısıysan bu tür yorumlar yapmaya forum takımı eminim sana kollarını açar.

19. Eee varsa zorla mı verdirdiler adamın eline zorla mı yapın dediler o kadar bölünme anlatmak istediğim bu. Açıklamak için uygun bir dille güzelce yaptım açıklamayı dostumuza bu tür yorum derken kastın neydi anlamadım. Her yıl yeni şeyler geliyor zaten burda bahsettiğimiz RSB kimse rsb için bölünme kasın şöyle yapın demedi gelecek bile demedi sadece bir söylenti vardı kastık bende kastım 1000 bölünme şimdi scrap kasıyorum söylenecek halim yok 1000 den fazlasınıda kasardım ama darkorbit in ne yapacağı sağı solu belli olmadığı için bıraktık kasmayı dostumuz fazla kasmış artık ilerde bir işine yarar elbet. Kim bilir belkide bölünme ile gelir :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.