Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Aliens

Aliens User

Desteğiniz için size gerçekten müteşekkirim. En kısa zamanda fikrinizi okuyacağım. İyi forumlar...

ELFİDA___ bunu beğendi.
  2. ama gerçekten o etkinlik çok güzel güçsüzler kesinlikle kasılabilecek gelirse

Aliens bunu beğendi.
  3. Aliens

Aliens User

Evet, umarım etkinlik hayata geçer. İyi forumlar...

4. Mdoum cok iyrenc etkinlikler var yahu

ELFİDA___ bunu beğendi.
  5. ELFİDA___

ELFİDA___ User

arkadaşım madem beyenmiyosun fikir üret yada eleştirme tmm sevmem gökmen admini ama bölede olmaz:)

6. Sole bir fikrim var .
    X1 den x4 gidene 100milyar Uridium 8 -> (sinirsiz ) Credi super olur gercekten.

7. ELFİDA___

ELFİDA___ User

komiksinn

8. Neden bence senin ****** ******** isine yarar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Ağustos 2015
  9. ELFİDA___

ELFİDA___ User

nob demekle hangisini kastettin baş, kafa, kelle, züppe, zengin soylu, asilzade karşılığı bu umarım admin okur banlar seni

10. Merhaba,

Lütfen konuşmalarınızda daha dikkatli olunuz üslubunuzu devam ettirdiğiniz takdirde gereken cezai işlemler uygulanabilir.

İyi Forumlar

11. Aliens

Aliens User

Ben etkinliklerin eksik, organizasyon yetersizliği ve yeni başlayanlar ve ya düşük levelli oyuncuları destekler nitekte görmüyorum. Mesela bir etkinlik, örneğin;Parazit Dalgası etkinliği. Etkinlik geliyor ortada yaratık yok. Görevler geliyor onların istediği öğeler yok veya özel cephanesi. Ayrıca biliyoruz ki Full oyuncular Gaygerim'in yanına yaklaştırmıyor. O yaratığı adam kesmek için kullanıyorlar. Etkinlik yaparken herşeyi tam ve önceden haber vererek ayrıca düşük seviye oyuncularımızı unutmadan yapsak iyi olur. Çünkü oyundan zevk alamıyorlar sürekli kesilince. Benim görüşüm bu. Öneri ve yardım edebileceğim bir konu olursa belirtin her türlü fikir üretmeye gayet gösteririm. İyi forumlar...

GREED ve Prophecy bunu beğendi.
  12. ELFİDA___

ELFİDA___ User

pess suvari banlamak için neyi bekliyosun anlamadım sizin uslup anlayışınızın derecesi nedir ? adam bir küfür etmediği kaldı

ASİ-BAYAN bunu beğendi.
  13. Karışmak gibi olmasın ama bu forumda kurallar biraz esnektir. Üyelerin rahatlığı için önce uyarılır tekrarında ban alır. Eğer ki arkadaşımızın söylediği küfür ise veya küfür olsaydı direk ban alabilirdi. Belirttiğinize görede küfür değil.

14. ELFİDA___

ELFİDA___ User

hakaret varr 2 kez banlaması gerekmezmi ban için küfürmü etmeli

15. Hakaretle direk banlansaydı kaç kişiyi şikayet ettim :D Dediğim gibi kurallar oyuncuların rahatlığı için biraz esnektir veya ben yanlış biliyorumdur. Kurallar gereği hakaretler önce uyarı olabilir.

16. crux20

crux20 User

aylık giriş bonusu gelsin artık.
    ayrıca 6 ay boyunca 1 gün aksatmadan oyuna girenlere lf4 yada tasarım yada aegis citadel gibi gemiler hediye olarak verilsin.

17. demaner çıksın

18. Söylediğin gemiler bazı kişilerde olabilir, bu yüzden gereksiz olur fakat uriyle satılmayan tasarımlardan biri olabilir. Lf4 için çok uzun bir süre 2 ayda bir verse olur.

19. Serverlerin birleştirilmesi gibi saçma bişey olamaz. Çok kalabalık zaten tr3 oyun çökecek yakında tr3 yüzünden :D

20. Haha :DD Battleray görevini erkenden yapmıştım ben. Tahmin ettim öğlen kimse yapamayacak o görevi diye. Bi baktım 30-40 kişi ne güldüm ya :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.