Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ya oynadimiz oyun malasef malasef darkobrit se boyle seylere alisin artik ama duyuruda yoksa boyle birsey onlar hakli ama varsa dedigim gibi normal alisdin artik boyle seylere .))

2. _KORSAN_AZ

_KORSAN_AZ User

kapı ödüllerinin yarın 2 kat verilceği söyleniyo ama ne kadar doğru ? yani uri ve beyaz 2 kat olamz ama peki ya tp şeref ?
    bu arada pazar günü gece 1 e kadar kapılardaki özel ödüller geçerli :)

3. Mαтαdor

Mαтαdor User

Malesef ki duyurusunu yaptılar.

4. khan adminim bizim tr-2 maçlarını öne çekin final karşılaşmalarını maç yapmadan finale çıktık :) bari bu sefer oynayalım.

5. beyler taktik isteyen var mı bu konuda :)

arkadaşlar cerrah cıkartmak isteyen arkadaşlar benim videoya koydugum konumda bıtırsınler kapıyı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Nisan 2016
  6. hayabusa34

hayabusa34 User

Selam Gecen Haftaki Etkinlikte Yamato ve Devkom cikacagi duyurulmustu oylede oldu ben Yamato aldim ve baskalarindada gordum.

7. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Geçen hafta ki etkinlikte yüzdelik az olduğu için az sayıda oyuncuya çıkmış olabilir fakat bu kandırılma anlamına gelmez,ki foruma ödül alan üyelerimiz ss şeklinde attılar takip etmemenizden kaynaklanan haksız bir suçlama yapıyorsunuz.Biz burada oyunculara karşı dolaylı veya ilerde cevabını veremeyeceğimiz sözler,kelimeler,cümleler,bilgiler vermeyiz.Bu kelime sizin için hafif görünebilir fakat bu bizim açımızdan çok ağır bir kelime bizler burada sizler için varız/var olacağız,bunu hak etmediğimizi düşünüyorum.Zaten geçen hafta ki etkinlikteki şikayetleri bildirdik merkez ekibi de buna karşılık yüzdeliği arttırdı.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli forumlar.

8. hayabusa34

hayabusa34 User

Selam
    Benim bildigim kadariyla gecen hafta epsilon kapisindan yamato yada devkom cikacagi soylenilmisti ve oylede oldu ben yamato aldim.
    Buyrun resimleri inanmayan arkadaslar olursa TR2 de haritadada gosterebilirim.

Ben varim :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Nisan 2016
    EFSANE bunu beğendi.
  9. EFSANE

EFSANE User

Merhaba;

Şükürler olsun bir kanıt bulduk :D

Dediğim gibi arkadaşlar yüzdelik az olduğu için sınırlı sayıda oyuncu ödül alabildi.

Konuyu kilitliyorum sohbet bölümünden devam edebiliriz. :)

Keyifli forumlar.

10. Merhaba ,

Buradaki konuyu dikkatlice incelerseniz yardımı olacaktır.

İyi forumlar.

11. pars admin yayında haftasonu İKİ KAT GALAXY olacak dedi fakat az önce epsilon yaptım 1 LF4 verdi..
    iki kat gelmemiş yani. Hani gelecekti? gelecekse ne zaman gelecek?

0.04.2016 - 00:02[​IMG]Kronos Kapısı için bir parça alındı.
    30.04.2016 - 00:02[​IMG]Epsilon Kapısı tamamlandı.
    30.04.2016 - 00:02[​IMG]Alınan nesne: Lazer - LF-4

2 kat kronos günü de geldi fakat 1 parça alındı (sebebi 4.epsilondu kronos için gerekli olan son parça)

Zeta 2 havoc vermiyo mu şuan?

12. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

2 kat etkinliği yokki şuan 2 tane lf4 versin yada havoç versin
    bahsettiğin kronos günü bugün saat 01:00 dan beri geçerli ondan önce bitirdiysen kapıyı 2 tane kronos parçası vermez

13. aynısı bana da oldu

14. kapılar 2 kat vermiyor verseydi anasayfada yazardı..kandırıldık..

15. epsilon zaten 4/4 ondan 1 parça verdi... ayrıca 1:02de bitirdim..

benim 2 kat dediğim HAVOC HERKÜL LF4 olan. PARS YAYINDA DEMİŞTİ

16. SOULFLY

SOULFLY User

Merhabalar ,

Çift ödül etkinliği şuan aktif değil . Bu konuyla alakalı herhangi bir bilgi yok , etkinlikleri forumdan takip edebilirsiniz.

İyi forumlar

17. pars admin gelebilir mi

18. SOULFLY

SOULFLY User

Merhabalar ,

Şuan bahsettiğimiz gibi söylediğiniz iki kat ödül etkinliği aktif değil . Pars admin yayında söylediyse bile bu konuyla alakalı elimizde bir bilgi yok . Kendisi belki ilerleyen günlerden bahsetmiştir.

Ayrıca forumda tamamen büyük harf kullanarak konu başlığı ve mesaj yazmamaya dikkat ediniz.

İyi forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Nisan 2016
  19. ONETÜRK

ONETÜRK User

ver
    verdiğiniz linkte en altta ayrıca bi paket içerikleri yazıyor o nedir sayın admin ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.