Teknik etkinlik konuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Devam Ediyor Mu ?

1. EVET

oy sayısı 7
    63,6%
  2. HAYIR

oy sayısı 4
    36,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ELFİDA___

ELFİDA___ User

hah bi burda karışan yoktu şimdi siz varmışınızz :mad::Dsüvari sağolunn uyarı içinn..

2. ÇORBACI

ÇORBACI User

İç savaşlar yasaklanmalı farklı şirketteki üyeler aynı klanda olmamalı şirketinin bir değeri olmalı adam düşman şirkette ama benim şirketimin klanında etrafta dolaşıyor gördüğü ezik gemileri kesiyor bizde ona sıkarsak bizim şirketin klanı bize savaş açıyor saçma sapan nedenlerle iç savaş yaşıyoruz.

3. Tam üstüne bastın kardeşim. Sandığımdan çok kişi varmış benim gibi düşünen :D

4. Bencede İç savaş olsa bile klanların 1 şirketi olmalı.Aynen dediğinz gibi klanlar yüzünden şirketin önemi kalmıyor adam mmo lu klanı vru 3-6 istasyona geliyor herkesi kesiyor ist sıkamıyor tabi.Olmaz böyle şey ya

5. TheMaster

TheMaster User

1. Olan takım süpriz haritada dayanabildiği kadar kalmalı bence.

6. ici dışı bilmem en sevmedigim en önce kesilir bu kadar basit :D ic savaş kötüdür ama bananeee :D :D

7. İç savaş candır, oyunda sana kötü davranan birine karşı verebileceğin tek cevaptır, farzet ki küfür etti sana, adama sıkmayacak mısın? farzet ki cubi kesiyorsun, geldi sana x4 rsb girdi, 50 k can bıraktı, kaçmak zorunda kaldın, bu adama sıkıp - yemektense yakarsın kırmızını bakarsın keyfine :)

sizin sv leri bilmem ama bizde şöyle bişey vardır, eğer portalda 2 düşman klan varsa, ve farklı şirketten 2 klanla da durumu nötr olan biri gelirse, iki klan da birbirine sıkmaz önce düşman halledilir, sonra iç savaş devam eder :)

8. ELFİDA___

ELFİDA___ User

baksen bananesi olmaz olmasın bence düşman kesemiyolar . ben zaten kesmemde:)

9. tr5 dostum :D

10. Konuşup anlaşılabilir bu oyunda olan her şey. Burda maalesef düşmanlara dost gözüyle bakılıyo klan tagı kırmızı olanlar düşman sayılıyo

tr3 ten selam olsun :D:D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Eylül 2015
  11. a.s :D

12. etkinlik görevleri daha sık gelsin yeterli benim için elit arkadaşlar içinde şans gezegeni diye bir etkinlik oluşturulabilir. konusunu oluşturacağım.

Edit: Bknz. Sanş Gezegeni !

Son düzenlenen: 11 Eylül 2015
  13. @.*GöKMeN*. Adminim Twitch yayınında kodlar IP göre dağıtılsın. Yani 1 IP'ye 1 kod kullanma sınırı getirilsin, dünkü kod çabuk bitti hızlı olanlar yan hesaplarına geçirdi.

14. @.*GöKMeN*. Demaner gib etkinlikler sıklaşmalı ama butun server 1 demaner degil 2 yada 3 tane olabilir .
    dukana sıksık indiirm gelmeli
    etkinllikler armalı gorevlerde artmalı havoç hercul lf4 veren gorevler benimhavoç fln herşey ful arkadaşlar için istiyorum

Prophecy bunu beğendi.
  15. Gerçekten artık farklı yaratıklar çıkmalı.Full elitler için sab-50 ve rsb atabilen daha güçlü yaratıklarda olabilir :)

16. en son yapılan değişiklik ile istilanın eskiye dönmesi çok güzel olmuş darkorbit takımını tebrik ederim

17. istila eski halinemi döndü bn o duyuruyu kaçırmışım

18. En sonki istilada yeni vardı nasıl eskiye dönmüş.

19. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Arkadaşlar istila konusuna değinmek istiyorum ilk olarak artık hem eski hem yeni istila sizlere sunulacak yalnız hangi tarihte yeni hangi tarihte eski olur ona bir şey diyemem.

Yeni yaratık konusuna gelince yakın biz zamanda başlayacak olan P.E.T. Etkinliğinde sizlere yeni yaratık sunulacaktır ve bu yaratığa özel olarak ünvanlar ve 14 tane kolay ve zor olmak üzere görevler olacaktır.

İyi Forumlar

20. Aliens

Aliens User

Arkadaşlar eski istila geri döndü, evet. Ama bomboş ve kucurbiumlar tam 1 m hasara kadar vurabilşyor kesilmesi zor. Keşke tam olarak eski gibi Boss Kucurbium saldırmasa.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.